Predaj auta COVID-19

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

intro
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 11.11.2005 13:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa intro »

ak ma kupujuci zaujem, nech doleze za tebou. NIKDY necestuj a ponukat svoje auto zaujumecovi co nema na cestu !!!! toto sa nerobi....
lubomirh
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 27.12.2006 21:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomirh »

Také metody majú len 3-AAA,že volajú predávajúcich. :4090: :4090: :4090:
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Ked si spomenul 3 acka, tak svagrinej auto vykupili za cenu, ktoru inde ani omylom nedostala, nik jej tolko neponukol… Jejich ponuka bola o 8% vyssia, nez bola ina najvyssia ponuka…
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

To vieme ze kazdeho ineho je ponukana cena lepsia,chutnejsia,chrumkavejsia,lacnejsia a vyssia.Len treba vediet aj povodnu cenu od ktorej sa ponuka 8% odvija.A ani ziletky v akcii zlavnene z 10 € na 5 € nemusia byt v akcii ked inde v obchode stoja 4 €.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Vôbec si s tým nelám hlavu a urob ako potrebuješ. Na prepis sa maximálne spýtaj na evidencii vozidiel a nejaké cestné kontroly nech ťa netrápia.
Vidím, že sú tu oplašení ovečky v rúškach, tak pre tie trochu osvety:
- núdzový stav nemožno predlžovať (Ústava SR). Z toho jasne vyplýva, že všetky ďalšie vyhlasovačky núdzových stavov sú protiústavné
- obmedzenie pohybu môže stanoviť jedine zákon (Ústava SR). Ešte raz, iba ZÁKON!! Nijaké "uznesenie vlády", nijaká "vyhláška" tlstého vyžratého hrocha.
- epidémia je 1600 chorých na 100 000 obyvateľov. CHORÝCH, nie pozitívnych. Pandémia je epidémia celonárodných rozmerov (z gréckeho pantos = všetko, a demos = národ). Takže na pandémiu by 5,5 miliónové Slovensko muselo mať 88 000 chorých na koronu. K tomu sme sa nikdy nepriblížili ani na desatinu
- Uznesenia vlády nemajú pre občanov nijakú záväznosť (na to sú "nariadenia" vlády). Uznesenia vlády slúžia len na inštruovanie podriadených orgánov štátnej správy (rozhodnutie Ústavného súdu)
- hlavný hygienik nemá právomoc vyhlasovať zákazy ani obmedzenia (nález Generálnej prokuratúry)

Takže pre tých bojazlivejších si to ešte raz zhrňme:
Protiústavný núdzový stav a protizákonný zákaz vychádzania pácha táto fašistická vláda neoprávnene, a na základe neplatného rozhodnutia hygienika, ktorý na niečo také ani nemá právomoc.

Nechápem, ako môže byť niekto taká neskutočne zbabelá ovca, že nechá takto so sebou zametať. Čo by ste niektorí robili, keby Matelko zaviedol právo prvej noci? Postavili by ste svoje ženy do šóry, ako na testovania?
Ale kto má iný názor, nech sedí do konca života doma ako idiot. Teda s jednou vychádzkou týždenne na testovanie...:-) Lebo tak rozhodol psychopat s papiermi na hlavu a vyžratý tlsťoch. Samozrejme, jedine v rúšku, sme predsa zodpovední :40bd:
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

intro napísal:ak ma kupujuci zaujem, nech doleze za tebou. NIKDY necestuj a ponukat svoje auto zaujumecovi co nema na cestu !!!! toto sa nerobi....
Samozrejme... na takého blbca ani nemá význam reagovať. On mu to sem dotrepe, chalanisko povie že to nechce (alebo že chce zľavu) a čo potom? Odteperí sa s tým naspäť?
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

mastik29 napísal:Ked si spomenul 3 acka, tak svagrinej auto vykupili za cenu, ktoru inde ani omylom nedostala, nik jej tolko neponukol… Jejich ponuka bola o 8% vyssia, nez bola ina najvyssia ponuka…
Len tak pre zaujimavost, co to bolo za auto?
Toyota Auris hybrid | Citroen C5 II | Citroen Xsara | Ford Focus II
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

...ešte by som doplnil ku tým kontrolám, o ktorých médiá tak rady hororovo informujú, ako nám hrozí všetko možné a basa na 100 tokov, "lebo núdzový stav":
Odkedy im hrabe s koronou, jazdím ako dovtedy, čiže kedy chcem a kam chcem. Nie je to denne, lebo sa v podstate flákam, ale nijako sa neobmedzujem. Za celý čas ma zastavili RAZ a aj to mi len dali fúkať. Nezaujímalo ich kam idem, ani nejaké idiotské modré bumážky a nepovedali nič na to, že nenosím náhubok.
Policajti majú tých psychopatov už tiež plné zuby.

Ale inak som za zákaz vychádzania. Dobre sa teraz jazdí, sú poloprázdne cesty :d :D
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Riad sa zakonom a ustavou SR , nie nepodstatnymi vyhlaseniami kadejake sialenca a blazna , ktory to tu meni kazde 2 hodiny , mas poznat zakon nie vyhlasenia
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

No ja sa hlavne riadim vlastnou skúsenosťou s covidom. Nechcel by som si to zopakovať a som ochotný svoje zdravie aj fyzicky brániť.
Takže ani v obchode ani vonku neodporúčam prísť ku mne bez rúška na dosah mojich pästí. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pedro727
Príspevky: 1119
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

Nuz ako tak citam niekto tu covid asi este nemal a vidim ze osobna skusenost vratane vyletu na cintorin za ucelom odprevadenia svojho blizkeho by tu radikalne nazory zmenila.
Ale ako sa vravi,kazdy si je sam strojcom svojho ne/stastia.
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

oco aka zmena,pamatas na jar ked si si ho chcel dobrovolne vyskusat?
Jergusko ukazes mi nazorne ako sa dostanes bez ruska a atg testu napriklad cez vratnicu nemocnice strazenu armadou?
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Bolo jasné, že ho vyskúšame postupne všetci. Len ma prekvapila sila takého "nič" :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
nahradnediely90
Príspevky: 380
Dátum registrácie: 03.03.2010 21:55
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nahradnediely90 »

Treba si vyskúšať ležať medzi pacientmi na covid oddelení - pochopí to len človek čo to zažil, keď odvážajú denne dvoch ľudí pod plachtou do mraziaka, keď 60 ročný chlap stojí celý deň s kyslíkom pri parapete okna lebo sa mu po sediačky zle dýcha a po ležiačky je to utrpenie, keď vykašliava krv - áno toto všetko tam zažijete (ten chlap neprežil). Personál oblečený v overaloch ako kozmonaut s vlastnou kyslíkovou fľašou. Každému kto spochybňuje covid by som doprial jeden deň s touto chorobou na oddelení medzi pacientmi . . .
Ešte pár mesiacov dozadu to mal tak jeden - dvaja ľudia v dedine. A dnes to má každý druhý s ktorým sa rozprávam. Mal som to tiež a neveril som akú to ma silu, ešte po mesiaci nemám dobrý čuch - necítim plyn, chemikálie, . . . kolega je na tom podobne ale u neho to trvá už tretí mesiac . . .
Obrázok
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

... a ked si este predstavis co sa ti vsetko mohlo stat s makovicou a ake to moze mat nasledky o 10, 15 rokov... kurniksopa :(

to ze nemas cuch je jasny dokaz ze ti henta svina nejako napadla mozog. Mozeme to odovodnovat ako chceme, ajtak na bunkovej urovni nikto z nas nerozumie, ale proste nieco STRASNE sa v tej makovici odohralo. Ono to totiz nie je len tak "stratit cuch", to je proti vsetkym zakonom zdravej prirody.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných