Predaj auta COVID-19

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

janko1507
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 10.01.2020 14:23
Zdieľať na Facebook

Predaj auta COVID-19

Príspevok od používateľa janko1507 »

Zdravím, neviem či sa to tu riešilo, mám kupcu na auto, som zo žilinského kraja a on z bratislavského, budú policjati niečo riešiť keď pôjdem predať auto ? ďakuejm za odpoveď a ak tu už taká téma bola tak prepáčte za vytvorenie novej
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

Nemalo by ta zaujimat nieco ine ako kontrola policajtov? Ty nevidis co sa deje vsade okolo?!
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Je normalne, ze kupujuci chce kupit a preto prichadza na miesto predaja, co je obvykle adresa predavajuceho.
lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Ty si niekde videl kontrolu policajtov na cestách?? :40bd: :40bd: , kvôli Covidu?
Normálne, ako voľakedy, veď tu sa to už zvrhlo do anarchie.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

A sice to nie je normálna, ale stále platí núdzový stav a zákaz vychádzania. :4012: Nikde vo výnimkách som nenašiel kúpu a predaj MV. Pokial viem nefungujú v bežnom režime ani DI, takže aj s odhlasením bude nejaký ten problemik. :300f:
Kontrolu kvoli Covidu absolvoval aj teraz pred dvoma hodinami syn cestou do práce.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

achada napísal:Nemalo by ta zaujimat nieco ine ako kontrola policajtov? Ty nevidis co sa deje vsade okolo?!
Čo tým myslíš??
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Že nemá byť potencionalnym roznášačom a má sa viac starať o svoje a aj cudzie zdravie ako o auto.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

oco13 napísal:A sice to nie je normálna, ale stále platí núdzový stav a zákaz vychádzania. :4012: Nikde vo výnimkách som nenašiel kúpu a predaj MV. Pokial viem nefungujú v bežnom režime ani DI, takže aj s odhlasením bude nejaký ten problemik. :300f:
Kontrolu kvoli Covidu absolvoval aj teraz pred dvoma hodinami syn cestou do práce.
Deti do školy môžu ísť, do práce MUSÍME..., tak hádam aj DI pracujú...
Kuriéri jazdia, aj taxíky, kamióny, autobusy.., aký je rozdiel medzi týmto s kúpou auta??
lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

oco13 napísal:Že nemá byť potencionalnym roznášačom a má sa viac starať o svoje a aj cudzie zdravie ako o auto.
Oco, a to si nepočul, že NEMÔŽEME vypnúť ekonomiku, lebo by sme umreli od hladu?? lol
A pozri si tlačovku, na TA3, v interiéri a kde sú ľudia pohromade, majú byť respiratory..
3 x hádaj čo má vrchnosť.. :41c2:
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

My vypneme ekonomiku tým že sami postupne poumierame.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Oco, my 50+, sme už pritazou pre tento štát a bolo by od nás veľmi slušné, keby sme konečne umreli... A stali sa :3906:...
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Auto sa da prihlasit/odhlasit aj elektronicky...
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Predaj auta COVID-19

Príspevok od používateľa ivko1 »

janko1507 napísal:Zdravím, neviem či sa to tu riešilo, mám kupcu na auto, som zo žilinského kraja a on z bratislavského, budú policjati niečo riešiť keď pôjdem predať auto ? ďakuejm za odpoveď a ak tu už taká téma bola tak prepáčte za vytvorenie novej
Ty predávaš, tak nech kupec láskavo príde do ZA kraja...
Čo to je za nápad niekam cestovať?

Ty sa budeš trtkať do BA a on sa bude vykrúcať, bude ťa sťahovať z ceny a ked nepovolíš tak serie na teba...
Stratil si za cestu a hlavne 5 a možno aj 6 hod času

Ak nechce prísť, tak to nie je rozhodne seriozny kupec
lackovicmilan705
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 10.06.2020 15:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lackovicmilan705 »

Ahoj ... Nemal by to byť problém ... Ako môžeš ísť do práce keď nemáš svoje auto a zamestnávateľ nema autobusovú dopravu. Do práce sa musíš nakobdotavit . Takže polícia by to mala tolerovať. Áno viem že existuje bycikel MHD a vlak (helikoptéra)
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

lubos zimovcak napísal:
achada napísal:Nemalo by ta zaujimat nieco ine ako kontrola policajtov? Ty nevidis co sa deje vsade okolo?!
Čo tým myslíš??
Aj mna by to zaujimalo.Ja sa musim srat do roboty cez 2 okresy a nikto po mne ani nepozrel :4012: Raz plati modry papier 10 dni,inokedy len 7 dni.Takze z modrym papierom mozes ist za istych okolnosti okolo slovenska.Ale auto sa kupujucemu nevozi ,ako tu uz chalani pisali.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných