Prečo majú americké autá o dosť väčšie motory...

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

miropo
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 01.08.2008 17:01
Zdieľať na Facebook

Prečo majú americké autá o dosť väčšie motory...

Príspevok od používateľa miropo »

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/pro ... ch-vyhoda/

1., 2. a 4. bod je v článku zrejme každému jasný, ale 3. bod je zaujímavý...
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

jasne 5,7 V8 spotreba 8,1........, som myslel ze toto je vysada TDI diagnozy, odporucam konzultacie u MUDr. Chocholouska, 3x tyzdenne, tak isto, elektrosoky a skotske striky :::
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Factor
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 08.03.2009 20:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Factor »

Až tak čierne by som ten článok nevidel. Píšu, že spotreba môže byť nižšia ... Ale nemusí :d :D
Jasné, ten 5,7 motor prehnali, a keby amíci mali také normy ako my tak si také motory ani neprdnú. Taktiež cena benzínu bude iná ako u nás.
Inak ten článok hovorí celkom rozumne. Keď si teda vezmeme porovnanie hi-tech motorov vs. stará škola.
Cviro: discovery a podobné Tv stanice vysielajú aj veľmi pekné programy ako napr: obchodníci s autami, pomozte autúm, z lásky k autúm a pod. kde autá dávajú do pôvodného stavu a striktne sa držia pôvodného stavu a defacto tie autá zachránia pred šrotoviskom. Ale naopak keď vidím tie pseudotuningové ala pimp my ride a Tebou spomínané musclecars úpravy kde z toho auta urobia cirkusovú atrakciu, kde aj kolotočári sú čajový odvar tak sa mi nožík otvára vo vrecku. Zničiť nádherné autá a ľudia to ešte uctievajú :41c2:
zyibo
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 25.09.2017 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zyibo »

Len to im budu skor ludia pozerat vies. Im ide o tu sledovanost, nie o to ako tie auta potom vyzeraju. Ale mas pravdu, fakt z toho robia cirkusove auta, absolutne neprakticke, kadeco tam popchaju a obycajny slovak by si tam ani nemal kde nakup zlozit..
Napísať odpoveď

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných