Prasknuté čelné sklo

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomo777
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 21.09.2012 22:21
Zdieľať na Facebook

Prasknuté čelné sklo

Príspevok od používateľa tomo777 »

Zdravím Vás,

Chcel by som sa spýtať, dnes večer idem si autom a prešiel som po jemnom výmole nič extra a prasklo mi pribline v strede -vodorobne čelné sklo...z ničoho nič...
Neviete náhodou ako by sa to dalo vyriešiť myslím s poisťovňami ale asi sa to zrejme už neprepláca...
´Dakujem
Martinkx125
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 08.09.2009 10:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Martinkx125 »

Ak máš havarijnú tak sa prepláca..
matiisek
Príspevky: 966
Dátum registrácie: 23.03.2011 18:44
Bydlisko: Oldenburg/Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matiisek »

Nemusis mat havarijnu, treba si prestudovat pzp ake mas moznosti. Sestra ma poistene auto v AXA a rocne si priplaca 10€ na celne sklo. Pred 3 tyzdnami sa jej otvorila kapota pocas jazdy a vyuzila tu moznost, platila spoluucast. Ja mam pzp Uniqa a tiez mam pripoistene celne sklo.
tomo777
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 21.09.2012 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomo777 »

dakujem za info...
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

ja som to riešil tak že niektorí z kamošov mi išiel za škodcu z PZP
chezter
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 23.06.2015 19:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chezter »

nazdar
mam na celnom skle prasklinu, presne vo vyske a oci a v mieste pohladu von z auta, prasklina je dlha cca 9 centimetrov, je hmatatelna nechtom iba ZVNUTRA, zvonku necitit ziadnu ryhu, od zimy sa nezvacsuje

chcem sa spytat ci by sa to dalo opravit bez vymeny celneho skla a kolko by to velmi orientacne mohlo stat

vdaka
si-to-8
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 01.07.2016 12:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa si-to-8 »

ospravedlnujem sa ze som v starsej teme ale nechcel som zbytocne zakladat novu ked problem ktory sa tu riesil je dost podobny tomu mojmu vcera poobede mi pristal na celnom skle kamienok najskor som to neriesil ved bezne sa mi to stava ale potom som si vsimol z vonku ze mi po nom zostala prasklina aj ked len taka mensia dobka ale potreboval by som vediet co s tym z vonku ju na dotyk citim dost ale neviem ci je nejako nutne to dat vymenit ked nie je nejaka mate s niecim podobnym skusenosti?
bavorak8
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 19.11.2014 13:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bavorak8 »

Ano bezne sa stava, ze odfrkne kamen do skla, ale nie je kamen ako kamen. Jeden ti nemusi urobit nic na celnom skle, ale druhy ti moze narobit problemy. Ale toto je vec ktorej sa v zivote nejako vyvarovat neda, pretoze ty to nevies ovplyvnit, ci ti rozbije sklo ci nie. Z vonku to je citis a zvnutra nie?
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Ja to mam presne tak isto,zvonku vylupnute a zvnutra necitit nic.Hladam v okoli Nitry niekoho co to vie aspon ako tak spravit.
Hondar
Príspevky: 504
Dátum registrácie: 24.02.2015 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hondar »

V každom Autoskle to vedia spraviť, ak je to "zrobiteľné". Nie však ťahavé praskliny - musia to byť "ďobky" až do veľkosti €urovej mince. V lepšom prípade to po oprave ani nevidno, v horšom to vidí len ten, kto vie, kde má hľadať. Treba tam ale zájsť čo najskôr, kým sa do poškodenia nedostane zbytočný bordel - prípadne poškodenie prelepiť izolepou hneď po jeho vzniku...a čo najskôr ísť za odborníkom.
si-to-8
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 01.07.2016 12:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa si-to-8 »

bavorak tak to mi je v podstate jasne ze nie vzdy musi sklo prasknut ale teraz prasklo a moc ma to nepotesilo ak ti mam pravdu povedat nemyslel som si ze maly kamen mi moze sposobit nejake problemy
christiane no napodobne zvnutra nist vobec ale z vonku je to na dotyk citit ze to nie je ok uz som rozmyslal ze ci si to neviem dat aj ja nejako doma do poriadku ze zalepit alebo co
hondar z tvojho komentaru mam pocit ze premyslat nad tym ze si to doma spravim by som asi nemal ci?
bavorak8
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 19.11.2014 13:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bavorak8 »

Tak a co si myslis, ze niekto iny by akoze skakal od radosti, keby mal prasklinu aj ked len malu na skle? Tazko. Takymto veciam myslim, ze kazdy jeden z nas by sa najradsej vyhol, ale toto su veci, ktore sa ovplyvnit nedaju a je potrebne sa s nimi len zmierit a riesit ich. Pisem riesit ich pretoze poznam par takych adeptov, co velmi dlho chodili s prasklinou na skle, az kym si nezlizli mastnu pokutu ;)
si-to-8
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 01.07.2016 12:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa si-to-8 »

je mi jasne ze asi nik by neskakal od radosti ale tak predsa len je to ine ked sa clovek s tym uz niekedy v zivote stretne a vie kde to ma dat urobit aby to bolo dobre urobene a aby najma tam nenechal majland ja tieto veci neviem kedze som sa nicim takymto doposial nemusel trapit ale podla toho co mi Hondar napisal tak si myslim ze by to mohlo ist aj len opravit takze by som nemusel riesit vymenu len neviem jak by som si to opravil nech ma to vyjde co najmenej :41c2:
Obrázok
tenista9
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 13.07.2016 13:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tenista9 »

neviem ci uz to mas vyriesene alebo nie ale riesit toto sposobom ze nech ta to vyjde co najmenej je podla mna akoze dovidenia z mojho pohladu aspon teda taka je moja skusenost ze ked som sa riadil cenou tak som vzdy padol na cumak a poviem ti ze fest nepekne :zga27:
si-to-8
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 01.07.2016 12:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa si-to-8 »

este nie dostal som o kamarata kontakt na nejakeho chlapika ze on by mi to doma zbuchal za par eur ale ze budem musiet este nejaky cas pockat lebo ze momentalne je niekde mimo pracovne a ze by sa mal vratit niekedy teraz zaciatkom maja tak zatial to odkladam aj ked nie som si isty uz ci je dobre to furt odkladat ale tak snad sa nic tomu nestane ty co myslis tym ze si padol na cumak?
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: jaster-83 a 41 neregistrovaných