Pracovná obuv

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pn437ab
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 14.12.2006 20:30
Zdieľať na Facebook

Pracovná obuv

Príspevok od používateľa pn437ab »

Zdravím Vás tu všetkých, mám menšie starosti čo sa týka pracovnej obuvi. Aké kvalitné pracovné topánky mi viete odporučiť podmienky sú: pohodlné, nepremokavé, oceľová špica, odolné voči chladu, oleju, iskrám od zvárania .
Musia splnať všetky podmienky.
Doteraz všetky topánky vydržali cca 4 mesiace a niekde povolili a šli do koša , pohyboval som sa v cenách do 100 eur. Ďakujem za vaše tipy. :3906:
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Odporúčam skúšať na vlastnej nohe, mi tu v práci fasujeme topánky, a trochu ma tlačila noha, ale tak bral som to že sa rozchodia, však boli nové. Len že sa šlo na týždnovku do rakúska, kde som nepresedel polovicu zmeny (4hod), ale makali sme od rána 7:00 do 17:30 a sadol som si akurát tak cez prestavku, tak ma chodidlá ešte v živote neboleli.

Po príchode späť na SK som vytiahol staré topánky a objednal cez net nové a za vlastné. U mna bol hlavne problém v tom že mi boli úzke a ocelová šp-ica (to je sranda že to prepisuje automaticky na šsliepka) mi tlačila z bokov na prsty. tak že darmo nejaké rady či ceny. Tie čo som objednal mi sadli ovela lepšie, ale nabudúce idem do obchodu kde predávajú pracovné odevy a skúšam
pn437ab
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 14.12.2006 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pn437ab »

pri kúpe posledných som doslova povedal predavačovy že aj tak sa do polroka rozsypú a ja sa na SK nebudem trepať ich reklamovať . kupoval som to najkvalitnejšie a najpohodlnejšie v obchode z prac oblečením. vydržali 4 mesiace.
martinpb
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: 15.01.2011 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinpb »

pn.. nechcem robiť reklamu.. nám do práce dodáva táto spoločnosť.. a tá obuv mi vydržala rok.a to som ju inak dral.. http://www.elstrote.sk/ skús s nimi.. majú vlastnú dielnu a urobia ti čo chceš aj na objednávku..
ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladodgers »

ak berie niekto vo velkom, mam dobre skusenosti s www.delux.sk, inde mali problemy s reklamackami (po tyzdni, haha) - a idealne znacku bennon, su to neskutocne drziaky. Btw, ale o tom som nechcel, ale nema niekto cas mi povedat ake su prakticke rozdiely medzi pracovnymi respiratormi? (na nete popisy mam, ale v tejto oblasti som amater...)
LS600h
XC90
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Laki kde ich kupuješ ? Vyzerá to solidne,ak aj vydržia aspoň pol roka v prostredí dielne tak super
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Ja som si kupil tieto . .ale ja mam ine zaradenie a nepotrebujem ocelovú š"pičku"

http://www.adisport.sk/Adidas-TERREX-SW ... buv-M17390
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

Ja mam tieto takmer na vsetko, fajnove su aj na kopnutie niekoho do prdele. :d :D

http://www.punkshop.sk/obuv/obuv-kozena ... 102-black/
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných