Práca auto moto, ponuky práce na Autobazar.EU

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Práca auto moto, ponuky práce na Autobazar.EU

Príspevok od používateľa admin »

Nas skalny uzivatel rudolfo63 dostal cool ideu, vela je ludi nezamestnanych a radi by boli v obore kde su ako doma, preco nezriadit takuto sekciu, takze podme na to spravit trosku konkurenciu pracovnym portalom ;-)
galileo88
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 03.01.2009 10:34
Zdieľať na Facebook

Re: Práca auto moto, ponuky práce na Autobazar.EU

Príspevok od používateľa galileo88 »

admin napísal:Nas skalny uzivatel rudolfo63 dostal cool ideu, vela je ludi nezamestnanych a radi by boli v obore kde su ako doma, preco nezriadit takuto sekciu, takze podme na to spravit trosku konkurenciu pracovnym portalom ;-)

suhlasim zo skalnim uzivatelom rudolfom ma pravdu uz sme tu maly ako ludia hladaju robotu berem taku moznost sam haldam dake zamestanie v tom co som sa vyucil :)
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

:-/ :-/ :-/ :-/ :-/
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

....parada toto sa mi paci...som sice zamestnany, ale je to super napad...
hpplast
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 02.11.2007 12:40
Zdieľať na Facebook

minister

Príspevok od používateľa hpplast »

wircom napísal:práca? to čo je????
móre šak to dáka šalená choroba či čo :40bd:
.ano to budeš určite ten čo dobre kupil ten zamoreny vzduch a nechapeš o čom je praca .či daka nekala činnost. :zg282:
rudolfo63
Príspevky: 9959
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

chalani...,vela z vas sa vyzna v autach,mnhi z vas su mechanici,servisanti,autobazarnici,cestne obory...,mnohi z vas pracuju v automobilkach...,ale je tu aj vela ludi bez prace a ked nie je praca,nie su peniazky na colu ...,dievcata...,suciastky...Dajte sem oferty,kontakty ,adresy telefony ci e-maily,ak o niecom viete,alebo sa dozviete...,urobte akysi zoznam,adresar...Jednemu to nemusi pasovat,ale druhemu to moze vyhovovat...Mnohi z vas su soferi kamionov,prispejte kontaktami zo zahranicia...Len vas ziadam o jedno...,nech je to na baze kolegiality,kamaratstva a pocitu,ze mozno v dnesnom svete niekomu pomoct...Dakujem...
jalabert
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 06.08.2009 14:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jalabert »

Dobre a kde si môžem dať inzerát? Aj tu?
Som vyučený geograf (zameranie na štátnu správu) na Prírodovedeckej fakulte našej najsamlepšej UK:)
Momentálne bez práce s platením nájmu a raz mesačne aj plnej nádrže na krku:)
PC mi nerobí problém, ani komunikácia v jazyku anglickom, za pomoci rúk a nôh aj v jazyku nemeckom:)
Mám výborné priestorové, logické a analytické myslenie. Som kreatívny typ so všeobecným prehľadom lol
Viem, že znalosti z funkčnej štruktúry miest, populačných modelov, územného plánovania či geomorfológie Slovenska pre vás nebudú veľmi potrebné, ale keby ste o niečom vedeli, tak vedzte, že sa rýchlo učím a vždy si svoju prácu plním zodpovedne:)
Moja posledná pracovná skúsenosť bolo vyučovanie zemepisu na ZŠ :40bd: :40bd: :40bd:
Keby dačo, som hrdým majiteľom vodičského preukazu sk. B a osvedčenia o evidencii vozidla Škoda Felicia:)

Zn. do Lidlu ma nevzali :-\
rudolfo63
Príspevky: 9959
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...beriem ta do Afghanistanu...
luigi8403
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 02.11.2009 09:51
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa luigi8403 »

jalabert napísal:Dobre a kde si môžem dať inzerát? Aj tu?
Som vyučený geograf (zameranie na štátnu správu) na Prírodovedeckej fakulte našej najsamlepšej UK:)
Momentálne bez práce s platením nájmu a raz mesačne aj plnej nádrže na krku:)
PC mi nerobí problém, ani komunikácia v jazyku anglickom, za pomoci rúk a nôh aj v jazyku nemeckom:)
Mám výborné priestorové, logické a analytické myslenie. Som kreatívny typ so všeobecným prehľadom lol
Viem, že znalosti z funkčnej štruktúry miest, populačných modelov, územného plánovania či geomorfológie Slovenska pre vás nebudú veľmi potrebné, ale keby ste o niečom vedeli, tak vedzte, že sa rýchlo učím a vždy si svoju prácu plním zodpovedne:)
Moja posledná pracovná skúsenosť bolo vyučovanie zemepisu na ZŠ :40bd: :40bd: :40bd:
Keby dačo, som hrdým majiteľom vodičského preukazu sk. B a osvedčenia o evidencii vozidla Škoda Felicia:)

Zn. do Lidlu ma nevzali :-\



:40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
jalabert
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 06.08.2009 14:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jalabert »

luigi8403 napísal:

:40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Luigi, najhoršie je, že je to všetko pravda:)


Wircom- nemáš tak celkom pravdu. Málokto z môjho ročníka má prácu a ešte menej ľudí má dobrú prácu. A už vôbec nikto nemá prácu, kde by bral viac ako 800ero...
Osobne si momentálne, kedže som sám s priateľkou vystačím aj s nejakými 400 euro v čistom. Keby som mal rodinu, hypotéku na krku, tak je to niečo iné...
A krompáč, lopatu a robotu od 7:00 do 7:00 už som mal a vždy som to prežil bez ujmy. Aj keď pravda je, že teraz by som chcel niečo "pokojnejšie":)
rudolfo63
Príspevky: 9959
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...nemcinu ovladas...,?
jalabert
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 06.08.2009 14:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jalabert »

rudolfo63 napísal:...nemcinu ovladas...,?
Základy
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24987
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Dobrý nápad,nech pomôže !
rudolfo63
Príspevky: 9959
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Jalabert...,v rakusku nas je strasne malo,ak si trufas na pracu osetrovatela za 950 Eur-2 tyzdne a 2-tyzdne volno,sofer ta z domu odvezie aj privezie...
knss
Príspevky: 557
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:31
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa knss »

jalabert napísal:
luigi8403 napísal:

:40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Luigi, najhoršie je, že je to všetko pravda:)


Wircom- nemáš tak celkom pravdu. Málokto z môjho ročníka má prácu a ešte menej ľudí má dobrú prácu. A už vôbec nikto nemá prácu, kde by bral viac ako 800ero...
Osobne si momentálne, kedže som sám s priateľkou vystačím aj s nejakými 400 euro v čistom. Keby som mal rodinu, hypotéku na krku, tak je to niečo iné...
A krompáč, lopatu a robotu od 7:00 do 7:00 už som mal a vždy som to prežil bez ujmy. Aj keď pravda je, že teraz by som chcel niečo "pokojnejšie":)
Tak tieto slova su dost krute. Mozem sa spytat na oblast kde zijes?

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných