POZOR,POMOC

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mcm
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 03.12.2007 19:58
Zdieľať na Facebook

POZOR,POMOC

Príspevok od používateľa mcm »

Dnes rano som zistil, ze mi komplet vycistili garaz.
Preto by som chcel poprosit dobrych ludi,ktory sa dostanu k niektorym veciam aby mi dali vediet.
Ukradli mi hlavne zdroj mojej obzivy PILKU STIHL 361,dalej zvaracku invertor Puma 150,narex flexku,vrtacku, 600 l nafty,priblizne 200 l prevodoveho oleja a kvantum "drobnosti" /gola sady,kluce,elektrody ......./
Nahlasil som to policii,ale chcel by som oslovit aj vas vsetkych s prosbou o pomoc.
Dakujem.
Silvi
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 04.05.2007 14:49
Zdieľať na Facebook

Pre : mcm

Príspevok od používateľa Silvi »

Zadaj lokalitu , mesto . Obehaj záložne , pozri po bazároch , u nás to tak funguje, vela vecí sa takto nájde . Vela šťastia .
blaho3
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 15.05.2007 11:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blaho3 »

ty kokso 600l nafty
mavy
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 29.09.2008 22:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mavy »

a kde ti vycistili lol tu garaz? A na tu naftu sa policajti nepytali ze odkial ju mas? :40bd:
mcm
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 03.12.2007 19:58
Zdieľať na Facebook

pomoc

Príspevok od používateľa mcm »

Lokalita je Michalova okres Brezno , a co sa tyka zalozni a bazarov ,echo som dal a cakam, lenze sa mi donieslo,ze nejake stopy vedu asi smerom na okres PO.A k tej nafte, pracujem v lese na traktore a naftu viem zdokladovat do posledneho litra.
Jedna sa mi o to, ze ak niekomu budu ponukat nieco z toho, co mi ukradli, tak by som aspon rad zistil,ze kto ma tak fajn vybielil.
A na margo tych maliarov, v tejto dost tvrdej dobe co sa roboty tyka my sobrali jediny zdroj primov-pilku,pretoze na traktorr nieje robota.Za kazde zmysluplne reakcie a pomoc vopred dakujem.
blaho3
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 15.05.2007 11:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blaho3 »

mam kamosa od vas ale nic sme zatial nepoculi az by som daco dam vediet .
kollega36
Príspevky: 199
Dátum registrácie: 14.11.2007 14:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kollega36 »

Ja som z BR motam sa tu cele dni kedze mam taku robotu .Ak budem mat nieco tak by bolo dobre poslat mi trebars t.c na kollega@wifinet-brezno.sk
kamilek
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 16.08.2007 13:04
Zdieľať na Facebook

Re: POZOR,POMOC

Príspevok od používateľa kamilek »

mcm napísal:Dnes rano som zistil, ze mi komplet vycistili garaz.
Preto by som chcel poprosit dobrych ludi,ktory sa dostanu k niektorym veciam aby mi dali vediet.
Ukradli mi hlavne zdroj mojej obzivy PILKU STIHL 361,dalej zvaracku invertor Puma 150,narex flexku,vrtacku, 600 l nafty,priblizne 200 l prevodoveho oleja a kvantum "drobnosti" /gola sady,kluce,elektrody ......./
Nahlasil som to policii,ale chcel by som oslovit aj vas vsetkych s prosbou o pomoc.
Dakujem.
myslim si ze sli na istotu !!!
museli byt pripraveny na tu naftu a ten olej. !!! takze bud ta poznali alebo sa okolo teba motali. myslim si ze sa nechvalis na okolo kazdemu pri pive ze mas v garazi 600litrov nafty a ostatne veci.
mcm
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 03.12.2007 19:58
Zdieľať na Facebook

pomoc

Príspevok od používateľa mcm »

Ved najhorsie je to,ze skoro nikoho som do garaze nepustal a uz vobec nikomu som to nehovoril ze mam nejaku naftu.A najlepsie na celej veci je ze sa mi tam vcelku fajn vysantili a vynosili skoro komplet vsetko co som tam mal.Skodu odhadujem na 3-4.000 euro.A od susedia ties nic nevideli a nepoculi.Cize ked to tak zhrniem pripada mi to tak,ze niekto dal tip a potom nejaky profici mi to vycistili.Zavist je zavist.
Mozno niekomu som bol a som velmi v zaludku.A takto mi to chcel dat najavo.Len skoda ze bude trpiet cela moja rodinka.
A ak toto aj oni doticny citaju tak im prajem vela stastia a zdaru do dalsieho zivota,nech sa im dari aspon tak ako doteraz a nech im vsetko v zivote vijde co najlepsie.
hamer
Príspevky: 597
Dátum registrácie: 17.01.2006 16:00
Bydlisko: SR (E&W)
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hamer »

Som tiež nazoru že išli na istotu. Stale sa najde dvojtvarna kur.va človeka.....
Dostali typ a isli na istotu s vedomim čo tam mas, kedy prichadzas, miestne pomery......
Vyselektuj si ludi z Tvojho bezprostredneho okolia - z práce. Kazdemu ked budeš
osamote s nim povedz že Ta vybrali a sleduj jeho reakcie.
Neviem či vieš čitať ludi trocha, no da sa to....
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Re: pomoc

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

mcm napísal:Lokalita je Michalova okres Brezno , a co sa tyka zalozni a bazarov ,echo som dal a cakam, lenze sa mi donieslo,ze nejake stopy vedu asi smerom na okres PO.A k tej nafte, pracujem v lese na traktore a naftu viem zdokladovat do posledneho litra.
Jedna sa mi o to, ze ak niekomu budu ponukat nieco z toho, co mi ukradli, tak by som aspon rad zistil,ze kto ma tak fajn vybielil.
A na margo tych maliarov, v tejto dost tvrdej dobe co sa roboty tyka my sobrali jediny zdroj primov-pilku,pretoze na traktorr nieje robota.Za kazde zmysluplne reakcie a pomoc vopred dakujem.
Predpokladam, ze to mohol byt iba niekto, kto ta pozna..
Aprox
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 07.10.2008 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aprox »

Tiez si myslim ze sli na istotu, ludska zavist je nekonecna. . . Skus sa este pozriet akym sposobom bola garaz pri kradezi otvorena. Aj podla toho spoznas, o aky typ zlodeja islo.
Hodne sil v tejto trpkej dobe. Tie svine co zobrali obzivu rodine by som dal. . . Nemam slov. Tu su slova aj zbytocne.
mcm
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 03.12.2007 19:58
Zdieľať na Facebook

pomoc

Príspevok od používateľa mcm »

Pomaly sa zacina skladacka rysovat.Informacie zbieram tazko, ale nieco sa mi uz vyjasnuje.Moj nazor je obdobny, ako to tu uz pisali ini.Tip musel ist on niekoho od nas/mam vytipovanych zopar mien a zameriam sa na ne/ a nasledne pracu urobilo viac ludi na profesionalnej urovni,pretoze zlomili zamok-fabku, vosli dnu a systematicky brali veci, ktore su rychlo spenazitelne -inak si neviem vysvetlit,ze ma niekto pri kradezi cas precapovat zo 200l suda cast nafty,sud vyniest von potom to naliat spat a nalozit ho do auta , v pohode sa vratit pre dalsi sud a cerpat dalej.Dalej ma zarazilo, ze nepohrdli ani sroubovakmi za par supov, kliestami, vrtakmi a kopou drobnych veci.A perlicka na zaver- vizitka slovaka -chlapci si odniesli aj zopar flias alkoholu/nie vsetky boli zapecatene a v obchode kupovane/.Zajtra, ak stihnem, dam sem aj vyrobne cisla nejakych strojov, co mi zmizli.
arbis-ltd
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 16.07.2009 21:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa arbis-ltd »

Skus pohladat na webe alebo v inzertnych novinach ci niekto nahodou neinzeruje tvoju "STHILKU " a ak najdes pilu tak si dohodni stretko ako potencionalny kupca a sam uvidis ci sa ti podary vypatrat tvoj zdroj obzivy.Poznam pripad ked mojemu znamemu a jeho priatelke ukradly 2 horske velmi kvalitne bicykle( 2700 libier /ks ),ktore si zamkly na 20 minut o zabradlie vo vchode panelaku.Oznamily kradez samozrejme policii,ale oni vela toho nespravily ,len dali do zapisnice a tym to padlo..Kamos sa rozhodol patrat po internete a nakoniec svoje byckle nasiel na predaj za 500 jeden na EBAY v Londyne.Kontaktoval policiu ze ich spoznava ( obe maly na kostre zo spodu vyrazene inicialy) tak sa stretol akoze kupujuci a police boly pripraveny za rohom..Zlodejov dostaly..

drzim palce aby sa ich podarilo dolapit.
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní