Pozor!! podvodnĂ­k na Letisku Vienna

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Petom1
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 05.01.2009 14:13
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Pozor!! podvodnĂ­k na Letisku Vienna

Príspevok od používateľa Petom1 »

Varujem všetkých pred asi 20 ročným podvodníkom Tomášom Králikom z Čadce, ktorý predstiera, že je vo finančnej núdzi a požičiava si od okoloidúcich ľudí peniaze "na vlak", a sľubuje, že peniaze obratom vráti. Žiaľ, je to skuseny podvodník a vaše peniaze na 99% viac neuvidíte. Je dobrý herec a urobi vsetko pre to, aby z vas dostal co najviac penazi. Kludne pocka, kym si vyhtiahnete peniaze z bankomatu. Momentálne "úraduje" okrem iného aj v priletovej hale na letisku vo Viedni. Používa t.č. 0902187462. Podla informacií, ktoré sa dajú dohľadať na internete, dlhuje peniaze mnohým dôvercivym ľuďom (vratane mna) a už ho rieši aj polícia. Ale zdá sa, že zatial márne. Davajte si pozor a nikomu podobnému ziadne peniaze nepoziciavajte!!!
Octavia III Elegance 1.6 TDI 2013
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

veľmi slušnému žobrákovi čo nesmrdí, dávam max 1€ za herecký výkon ;-) Neviem si predstaviť, že by som niekomu dal v krajnom prípade iné ako jeden 2€ kovák a už vobec, že by som kvoli nemu išiel vyberať z bankomatu. Ludia sú nepoučiteľní
Petom1
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 05.01.2009 14:13
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petom1 »

Mate pravdu chalani. A prave preto to sem davam, aby to vsetci vedeli. Ja nemam nejako velmi hlboko do vrecka cize ma to az tak neboli, ide mi akurat o tu drzost. Rozbil by som mu papulu kebyze ho este raz stretnem. Nezviknem podoporovat taketo entity, ale vlani som sa nemal ako dostat na autobus smerujuci na letisko, ked som siel do Soulu, a ulutostila sa nado mnou jedna pani a vzala ma na stanicu. Nebyt nej, cakam tam dodnes. Nejak som si na to spomenul a vymäkol som. Co uz... Tak mi treba
Octavia III Elegance 1.6 TDI 2013
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: mihalikivan11 a 7 neregistrovaných