Pozor na zlodejov!

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

demon222
Príspevky: 312
Dátum registrácie: 16.10.2009 09:35
Zdieľať na Facebook

Pozor na zlodejov!

Príspevok od používateľa demon222 »

Tymto prispevkom vas chcem upozornit aby sa vam nestalo to co mne
dnes rano ma okradli nasi spoluobcania ale pouzili rozum co mi na nich nesedi...
Stojim si na krizovatke s dodavkou bolo cca 5.15 bola cervena ja rozospaty cakam na zelenu a zrazu mi niekto hodil kamen do celneho skla cele rozbite chvilu tam stal a cakal ako zareagujem... hresil som ako pohan vystupil som a samozrejme som sa po nom rozbehol co bola chyba lebo koho by napadlo zamknut auto? samozrejme ze som ho nechytil vsak utekal rychlejsie nez Usain Bolt vratim sa k autu a idem zavolat policajtom hladam telefon nikde,hladam notebook nikde hladam penazenku nikde takze ako som ho nahanal oni mi vybielili auto. Po par minutach isiel niekto okolo tak som ho stopol zavolal policajtov prisli zdokumentovali a este sa ma pytali ci to je vsetko co ukradli ja ze asi ano ale pozrel som do zadu kde bolo naradie a chybalo este pneumaticke kladivo ktore bolo skoro nove. Celkova skoda okolo 2500 az 3000eur fakt krasny den! a co s toho plynie?Zamykajte si auto aj ked v nom sedite!... Pri takej stresovej situacii asi malo koho napadne zamknut ale nabuduce uz budem vediet...
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

tak toto je fakt pruser kamo, to nezavidim. Drzim palec aj ked uz je neskoro. :300f:
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

kurwy su to :41c2:
demon222
Príspevky: 312
Dátum registrácie: 16.10.2009 09:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa demon222 »

a ja som si myslel ze taketo veci sa deju len v amerike...
najviac ma hneva to kladivo a pocitac to boli relativne nove veci a najdrahsie. Hotovst v penazenke nebola nastastie najvacsia doklady sa vybavia nove a telefon cert to ber sak uz mal par rokov... ak to pojde takto dalej tak zachvilku skrachujem...
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

najhoršie na tom je to, že keby si ho aj chytil tak je to nejaký mladistvý a rovno ho pustia :-(

je to už drzosť, čo sa to robí. Katastrofa, ak sa to nejako rozšíri :-( tak výmeny skla budu mať zase bomba kšeft :-( Škoda, že nemáš zbrojný a nemôže sa to považovať za útok na tvoju osobu, aby si ho rovno odbachol :-( a bol by výstrahou pre ostatných :-(
Naposledy upravil/-a Kujon78 v 24.09.2010 11:41, upravené celkom 1 krát.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

este mozno prezrad, kde sa to stalo aby sme vedeli, kde to hrozi momentalne asi najviac
miroslavm
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 20.02.2007 01:14
Zdieľať na Facebook

Re: Pozor na zlodejov!

Príspevok od používateľa miroslavm »

demon222 napísal:Tymto prispevkom vas chcem upozornit aby sa vam nestalo to co mne
dnes rano ma okradli nasi spoluobcania ale pouzili rozum co mi na nich nesedi...
Stojim si na krizovatke s dodavkou bolo cca 5.15 bola cervena ja rozospaty cakam na zelenu a zrazu mi niekto hodil kamen do celneho skla cele rozbite chvilu tam stal a cakal ako zareagujem... hresil som ako pohan vystupil som a samozrejme som sa po nom rozbehol co bola chyba lebo koho by napadlo zamknut auto? samozrejme ze som ho nechytil vsak utekal rychlejsie nez Usain Bolt vratim sa k autu a idem zavolat policajtom hladam telefon nikde,hladam notebook nikde hladam penazenku nikde takze ako som ho nahanal oni mi vybielili auto. Po par minutach isiel niekto okolo tak som ho stopol zavolal policajtov prisli zdokumentovali a este sa ma pytali ci to je vsetko co ukradli ja ze asi ano ale pozrel som do zadu kde bolo naradie a chybalo este pneumaticke kladivo ktore bolo skoro nove. Celkova skoda okolo 2500 az 3000eur fakt krasny den! a co s toho plynie?Zamykajte si auto aj ked v nom sedite!... Pri takej stresovej situacii asi malo koho napadne zamknut ale nabuduce uz budem vediet...

zober nejakych dobrych,velkych kamosov a zavri ich vzadu v dodavke a chodievaj tade zase pokial ti to neurobia znova,predtym nezabudni dat kazdemu kamosvi do ruky kladivo
demon222
Príspevky: 312
Dátum registrácie: 16.10.2009 09:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa demon222 »

blizko žiaru nad hronom
oldoss
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.09.2008 11:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oldoss »

Mor na nich parchantov ciernych!! :3c90: Ale naj jej aj tak, ze pride stary paprda z EU a povie, ze sme rasisti.
stevo11
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 05.06.2008 22:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stevo11 »

Ani mňa by nenapadlo vytiahnuť kľúče zavrieť auto a utekať za nimi. Banda jedna zlodejská. Nezávidím ti starosti.
borinik
Príspevky: 382
Dátum registrácie: 28.11.2008 15:34
Bydlisko: Puchov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa borinik »

Ja by som v tom afekte asi v momente palil po nom,skoro vzdy mam nabite,aj ked to je priznam sa proti predpisom.
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Je to smutné,poburujúce a už ani neviem ako by sa to dalo nazvať...ale vo vozidle sa nedoporučujem ZAMYKAŤ,pretože keď sa nedajbože niečo stane-nehoda,náhla nevolnosť a pod,nemá sa k posádke ako dostať záchranár,alebo niekto kto Ti chce pomôcť... :3020:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

včeličky rovno v gumipuške, tak to ma byť aj bez povolenia...ked ide o dobru vec

ked ti niekto chce pomoct tak rozbije okno. Zachranari bez opytania, hasici/vyprostovanie tiez.
tudzo
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 01.04.2009 13:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tudzo »

Je naozaj na figu čo sa ti stalo, ale myslíš, že by pomohlo keby si zamkol? Ten hajzel ti rozbil sklo, myslíš, že tí druhí by mali problém rozbiť aj ostatné. Tu pomôže len nabitý Magnum a kričať výstrahu až po streľbe!
IIXX
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 24.02.2009 09:52
Zdieľať na Facebook

Tri podobne pripady ...

Príspevok od používateľa IIXX »

Tu su tri podobne pripady, len pre info:

1. Pred tymto letom bratranec prichadza z rakuska po D2. Pred odbockou na D1, na obchvat, ho zastavuje nova Honda Civic, v ktorej vidi len vodica, ktory mu ukazuje, ze nieco nema v poriadku vzadu na jeho dodavke. Bratranec si pomysli, sak mam staru dodavku, so starymi podhustenymi pneumatikami, tak mozno tam nieco bude. Zastavi a chlapik z Hondy mu ide ukazovat ako ma nieco s pravym zadnym kolesom. Kedze bratranec je taky tenky sikovny huzevnaty typek, chyti to koleso, zatrepe celou dodavkou a zisti, ze vsetko je v ramci normy, podakuje sa chlapikovy z Hondy, ze ho upozornil a ide si sadnut naspat za volant a pokracovat v tisickach kilometrov co ma pred sebou. Vtedy si vsimne nohy trciace z okna soferovych dveri. V tej Honde sedel schovany typek, ktory mu mal vyrabovat kabinu. Nastastie to nestihol, lebo ho bratranec chytil za boky a tresol o zem. Lupici si v soku nasadli do Hondy a zmizly.

2. V Madarsku auto stojace na krajnici s evidentnou poruchou a prilis snaziacim sa soferom zastavit vhodne okoloiduce vozidlo. Clovek, ktory mu zastavi pomoct dopadne podobne ako v prvom pripade, niekto dalsi sa mu pokusy vykradnut auto, kym ho sofer poruchaneho auta zamestnava asistenciou pri oprave.

3. V Madarsku si rodinka prasi M5 130 km/h a zrazu pri prechode pod nadjazdom im padne nieco na soferku co sa neda odstranit stieracmi a zmesou v ostrekovacoch. Rodinka zastavi na prvom, ale bohuzial uplne opustenom odpocivadle, kde po zastaveni a vypnuti motora, sa na nich vrhne skupinka neprisposobivych obcanov krajiny X a ukradne vsetko cenne.

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných