POZOR NA MADARSKYCH DIALNICIACH
Moderátori: mhlavaty, foter, niner, Atlas, LOCHNESS
-
murat
- Príspevky: 26
- Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29 Zdieľať na Facebook
POZOR NA MADARSKYCH DIALNICIACH
DIALNICA M-5 BUDAPEST-SZE GED 250/km 2krat namerany behom 1 hodiny z mostov ponad dialnicu !!!! 
-
11erzo11
- Príspevky: 48
- Dátum registrácie: 03.12.2008 21:52 Zdieľať na Facebook
-
murat
- Príspevky: 26
- Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29 Zdieľať na Facebook
-
spiso7
- Príspevky: 81
- Dátum registrácie: 19.04.2009 13:46 Zdieľať na Facebook
-
tonot
- Príspevky: 395
- Dátum registrácie: 04.03.2008 18:46 Zdieľať na Facebook
-
tihi222
- Príspevky: 813
- Dátum registrácie: 30.03.2008 11:30
- Bydlisko: KN Zdieľať na Facebook
-
26285
- Príspevky: 76
- Dátum registrácie: 20.03.2007 20:44
- Bydlisko: Zvolen
- Kontakt: Zdieľať na Facebook
-
bbbr
- Príspevky: 3603
- Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40 Zdieľať na Facebook
-
eS16ka
- Príspevky: 47
- Dátum registrácie: 29.12.2008 19:18 Zdieľať na Facebook
S 250km/h si tam asi nepatril medzi najrychlejsich
Videl som tam aj rychlejsich slovakov, najma z KE :
(BA je predsa len dost daleko).
Tie radary som tam vidal aj ja, ale nikdy doteraz nic neposlali, ani nezastavovali, mal som pocit, ze posielaju postou domacim, lebo neboli pripraveni vystartovat ako nase S4-ky.
Moj osobny nazor na madarske dialnice je, ze by mohli uzakonnit 160km/h, su to prekrasne a vecsinou rovne dialnice, nie ako tie nase Dialnice 3.triedy
Tie radary som tam vidal aj ja, ale nikdy doteraz nic neposlali, ani nezastavovali, mal som pocit, ze posielaju postou domacim, lebo neboli pripraveni vystartovat ako nase S4-ky.
Moj osobny nazor na madarske dialnice je, ze by mohli uzakonnit 160km/h, su to prekrasne a vecsinou rovne dialnice, nie ako tie nase Dialnice 3.triedy
-
rudolfo63
- Príspevky: 10055
- Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22 Zdieľať na Facebook
-
ldcentrumlh
- Príspevky: 204
- Dátum registrácie: 27.02.2009 08:02 Zdieľať na Facebook
tempomat
Pri rýchlosti cca 70 metrov za 1 sekundu zapnúť tempomat, to už chce buď úplne prázdnu diaľnicu a absenciu pudu sebazáchovy. Alebo prípadne totálnu absenciu zodpovednosti a úcty k životom druhých. V takej rýchlosti by už len zajac alebo bažant narobil iný facelift. Nechcem si predstaviť čo by to spravilo, keby sa vybral predbiehať kamionista čo si to valí 85km/h a obieha druhého čo si to valí 83km/h alebo by proste len prispatý šofér možno aj s rodinkou vzadu na chvíľu vybočil do ľavého pruhu pri svojej monotónnej 110ke. Asi by nepredpokladal, že zo zadu si to dakto valí 250 a ešte k tomu na tempomate...čiže reakčná doba sa predlžuje...Amen s tebou chlape a ak to raz nezvládneš tak ti prajem len toľko aby si si to vyžral sám so sebou a nezatiahol do toho iných...
-
murat
- Príspevky: 26
- Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29 Zdieľať na Facebook
-
mireceksc
- Príspevky: 53
- Dátum registrácie: 28.02.2009 17:22 Zdieľať na Facebook
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní