POZOR NA MADARSKYCH DIALNICIACH

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, foter, niner, Atlas, LOCHNESS

murat
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Zdieľať na Facebook

POZOR NA MADARSKYCH DIALNICIACH

Príspevok od používateľa murat »

DIALNICA M-5 BUDAPEST-SZE GED 250/km 2krat namerany behom 1 hodiny z mostov ponad dialnicu !!!! :d :D
Letec
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 09.04.2008 14:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Letec »

pekne:D
pietro64
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 07.12.2008 00:11
Bydlisko: Jaklovce
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pietro64 »

kolko ti namerali?
Naposledy upravil/-a pietro64 v 25.07.2010 14:41, upravené celkom 1 krát.
11erzo11
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 03.12.2008 21:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 11erzo11 »

a cena bola aka? :D
murat
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa murat »

Pokuta ziadna ani zastavenie cize ziadne legitomovanie a 250km /h cez tempomat .Pristroj stabilny merac ktory mali na zabradli mosta a obsluha dvoch v unifororme ,len co stihol zaregistrovat moj spolujazdec
spiso7
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 19.04.2009 13:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa spiso7 »

hrdina. Gratulujem. Takýmto vodičom :b:
tonot
Príspevky: 395
Dátum registrácie: 04.03.2008 18:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonot »

Proste si sa niekomu musel pochváliť ako si dnes yebal po dialnici 250km/h, respect :angry:
tihi222
Príspevky: 813
Dátum registrácie: 30.03.2008 11:30
Bydlisko: KN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tihi222 »

ale otom nepise ze vsade maju tabule : RADAR CONTROLL,ked niekto nerespektuje toto tak je koxot.
26285
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 20.03.2007 20:44
Bydlisko: Zvolen
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 26285 »

lakinooo napísal:
murat napísal:250km /h cez tempomat .
Gratulujem druhy krat. Prajem aby ti cim skor zobrali vodicsky preukaz a poslali ta na liecenie.
:2f93: :4090: :40bd: :prison:
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

murat napísal:Pokuta ziadna ani zastavenie cize ziadne legitomovanie a 250km /h cez tempomat .Pristroj stabilny merac ktory mali na zabradli mosta a obsluha dvoch v unifororme ,len co stihol zaregistrovat moj spolujazdec
Pekne, si sa pochválil a teraz sa môžeš zobudiť a začať žiť v realite.
eS16ka
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 29.12.2008 19:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eS16ka »

S 250km/h si tam asi nepatril medzi najrychlejsich :3020: Videl som tam aj rychlejsich slovakov, najma z KE : :d :D (BA je predsa len dost daleko).
Tie radary som tam vidal aj ja, ale nikdy doteraz nic neposlali, ani nezastavovali, mal som pocit, ze posielaju postou domacim, lebo neboli pripraveni vystartovat ako nase S4-ky.
Moj osobny nazor na madarske dialnice je, ze by mohli uzakonnit 160km/h, su to prekrasne a vecsinou rovne dialnice, nie ako tie nase Dialnice 3.triedy :4090:
rudolfo63
Príspevky: 10055
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..bez komentara zmojej strany..,vselijaki ludia sme...
ldcentrumlh
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 27.02.2009 08:02
Zdieľať na Facebook

tempomat

Príspevok od používateľa ldcentrumlh »

Pri rýchlosti cca 70 metrov za 1 sekundu zapnúť tempomat, to už chce buď úplne prázdnu diaľnicu a absenciu pudu sebazáchovy. Alebo prípadne totálnu absenciu zodpovednosti a úcty k životom druhých. V takej rýchlosti by už len zajac alebo bažant narobil iný facelift. Nechcem si predstaviť čo by to spravilo, keby sa vybral predbiehať kamionista čo si to valí 85km/h a obieha druhého čo si to valí 83km/h alebo by proste len prispatý šofér možno aj s rodinkou vzadu na chvíľu vybočil do ľavého pruhu pri svojej monotónnej 110ke. Asi by nepredpokladal, že zo zadu si to dakto valí 250 a ešte k tomu na tempomate...čiže reakčná doba sa predlžuje...Amen s tebou chlape a ak to raz nezvládneš tak ti prajem len toľko aby si si to vyžral sám so sebou a nezatiahol do toho iných...
murat
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa murat »

Toto je pre vodicov,ktory jazdia napr. na dovolenky do HR,alebo na balkan ,aby dodrziavali povolenu rychlost ,aby im to nepreslo do rozpoctu najviac teraz cez dovolenkove obdobie a co sa tyka kamier a napisov TAK to su VIDEOCONTROL,ktore snimaju nezaplatene dialnicne myto ..
mireceksc
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 28.02.2009 17:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mireceksc »

no pekne ako keby nevyhaslo dost zivotou na cestach kvoli takymto pretekarom ,,,,,, pochvalil by si sa aj vtedy keby kvoli tvojej rachlosti niekto zahucal????????????????????? :3020: :3020: :3020: :3020: :3c90: :3c90: :3c90: :3c90:
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní