Pozor dalsi podvodnik

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

michael911
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 14.07.2008 19:06
Zdieľať na Facebook

Pozor dalsi podvodnik

Príspevok od používateľa michael911 »

http://seat-cordoba.autobazar.eu/19-tdi ... 47052.html

Pise ze auto je kupene v SR, 1. majitel, nikdy burane...
po telefonate mi pan zaslal fotky..mimo ine tam bola francuska servisna knizka, a faktura. Auto je dovazane z F, v roku 2001 so 102 000 Km, nabehanymi za necele 2r. Pan nieje ani 2. majitel, najskor treti....zevraj mu to jeden dobry kamarat doviezol a drzal to pre neho lebo nemal peniaze a za 7 rokov na TDicku najazdil LEN 35 000 km...jeho slova"isto tam niesu stacane km"....samozrejme fotka volantu dokazuje porovnanim s inou takou cordobou najazdene cez 250 000 km. A slovom neburane mal na mysli ze bolo len zo zadu buchnute....takze Pozor na takeho cloveka. :!: :!: :!:
endy332
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 02.08.2008 16:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa endy332 »

tento chllapik uz pooblboval viac ludi s tou svojou cordobou rozpraval o nej ako o nadupanej cupre a pritom to je rakovina na kolesach.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

no to je teda dobry vtip, dieslové auto z 98 a 133000km, my sme doviezli ibizu benzín 2000 vtedy mala 4roky a natočených 106331km... a s takými KM by ju tam nikto nepredával keby nebola buchnutá...
mgalik
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 13.01.2008 23:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mgalik »

aj toto je riadny klamar
http://opel-corsa.autobazar.eu/13-cdti-id642596.html
povedal mi ze auto bolo burane trochu z predu naraznik a blatnik tak som samozrejme isiel pozriet a vzhladom na to ze mam merak hrubky laku tak som zistil ze auto bolo cele strikane a nie preto ze bolo poskriabane ale preto ze bolo velmi burane z kazdej strany este aj strecha bola robena , co ine mu ostavalo nepriznal sa povedal ze klamem ale pristroj neklame ved ada by sa nepriznal ze ano auto bolo po kompletnej buracke , takze vdaka meraku som to auto nekupil :)
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

toto auto doviezol kamarát pred 4 rokmi. Ani neviem, či tie km su poctivé, ako to zistíš, či to niekto stáčal alebo nie? Ale on je blázon, staral sa on uplne nenormálne, vrážal do toho len tie najdrahšie sučiastky aké sa dali zohnať.Aj brzdy tam dal nové z S6...Teraz ho chce predať, má na tacháči 290 000km, ale stále ide ako hodinky. Neviem či je to na takéto auto vela alebo málo... http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=704101
RS1001
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 28.05.2007 13:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RS1001 »

Uvedomte si konečne o čom to tu cele je :D
Ved nech si klame kto chce ked nesi ko°°°°t tak ta neoklame.
A ked najde hlupaka ktory mu na to skoči tak to je chyba toho hlupaka.
A dnešny svet nieje pre hlupakov a takych ja nelutujem.
Cely obchod s ojazdenými autami je tak o šikovnosti a ked si niekto zamieňa šikovnosť s oj********m ľudí tak dlho nevydrži lebo skor či neskor strati klientelu teda ak vobec nejaku získa čo pochybujem.

A s tým stáčanim kilometrov....to vas ešte prekvapuje nikto vam neda dobre auto lacno.
Chcete dobre auto tak si priplatte. Aj na Slovensku najdete dosť poctivých dovozcov aut ktorí vam dovezu auto s poctivými kilometrami.Ale nečakajte že 98ka bude mať 90000 km :D

Väčšina ludí ktorý prídu s požiadavkou na auto prídu s tým že chcú lacne auto s malo kilometrami najlepšie do 100t max 120t.Ludia uvedomte si čo žiadate? :!: :!: :!:
Chcete auto za par šupiek a v perfektnom stave chcete iba lacne lacne lacne lacne
A nakoniec kupíte lacnu hajtru lebo na nete mala najlepšiu cenu. :?: :!:
mbrs
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 21.08.2007 10:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mbrs »

RS1001-Svätá pravda toto tu !!!
elvizz
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 16.12.2006 22:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elvizz »

RS1001 --- konečne niekto kto napísal do fora niečo normálne. Naozaj si treba uvedomit auto ktore nebolo havarovane a ma poctive kilometre na slovensku nikto nekuupi lebo ho nikto NEZAPLATII ,,,,každy chce lacne naoko lakave auto nič inee. ked má auto 160Tis km so serviskou nikto ho nechce lebo to je vraj VELA kilometrov :))))))))))))))))) iked tie motori su stavane na 300 až 500tisiis KM .A keed už kupujem auto bez servisky tak pozeram na stav a nie nato čo ma na tachometri
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

RS1001-sám by som to nenapísal výstižnejšie :D

Vždy keď mám v ponuke vozidlo s km nad 100 000, tak mám nervy z tých volajúcich hľadačov fatamorgány (dilinov hľadajúcich laciné nové auto do 100 000km)....na 99% telefonát končí pokusom o spev zo strany volajúceho, napr: fúúúú, to je veľa....alebo oooouuuu, to má veľa nalietanô....takí idioti túžiaci o****ť samých seba potom vytvárajú veľmi dobrú živnú pôdu pre "stáčačov" v duchu hesla "aký dopyt-taká ponuka"... Jazdenky pod 100tkm samozrejme existujú, avšak nikdy nie sú tie najlacnejšie v ponuke (mám na mysli pôvodný stav aj km).....Zaujímavé je aj zisťovať správanie sa občanov pri ponukách v SR a za hranicami. Kým v SR takýmto záujemcom o jazdenku vadí každý škrabanec či preliačenina plus km nad 100 000, v zahraničí odrazu nevadí ani špinavé auto ani poškodenia ex- a interiéru či km ďaleko cez 200 000....Ak ste sa niekto v mojom texte spoznali-mám pre Vás užitočnú radu: Keď nemáte na nové sumu často prevyšujúcu 1 mil. skk, neznamená to že si na takúto káru stačí počkať iba pár rokov a budete ju mať potom málo jazdenú za babku. Vždy si nahliadnite do katalógu nových vozidiel pár rokov späť a prečítajte si čo stálo auto Vašich snov nové. Potom si predstavte seba ako človeka, ktorý za to také peniaze zaplatil, málo na tom odjazdil a udržiaval ho nemalými investíciami v perfektnom stave. No a na záver sa ho po pár rokoch podujal predať....akú predajnú cenu by ste zvolili? Že neporovnateľne vyššiu ako tú, za ktorú hľadáte Vy???
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

vieš, toto si kjaždý normálny človek uvedomuje, ale viem o čom hovoríš. Ked som predával auto so 165000km, tak som od zlosti skoro rozbil mobil, lebo som vedel v akom je stave a človek na druhej strane sa zaujímal 5 min o všetko a ked sa opýtal na km a povedal som mu 165000km, tak mi zložil bez pozdravu a další ufkal aááá, tak to nie, to je vela... Bol to 7-8 ročný VW Golf 1,9 tdi. Mal som chut napísat do inzerátu, nech mi už takí blbci nevolaju, lebo som ho dával za slušnu cenu a všetko bolo porobené od filtrov, náplní, rozvodov, dopln.klíma,čapy riadenia, brzdy,tlmiče. Nič viac nepotreboval, len tieto servisné veci sa prvýkrát menili. teda vačšina z nich sa menila prvýkrát. tak vela štastia s takýmito záujemcami...
martin7414
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 25.01.2005 23:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin7414 »

Som rád, že tieto názory ohľadne magorov,ktorý chcú len lacne a lacne jazdenky je viac. Auto o ktoré bolo riadne starané, ma poctivých hoc aj 200tis km je vždy lepšie ako naleštená haraburda poskladaná zo štvrtiek a poliek ako v mäsiarstve, vystreleným airbagmi a kopcom problémov pre tých ktorý sa nechajú oklamať takými istými debilmi,ktorý ich kúpia.
autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

Preto aj famy o autach vznikaju take ake su...
ved ako moze byt velky rozdiel v spolahlivosti aut ked kopa aut je koncernovych a lisia s alen vonkajsim vyzorom?
Tak isto ako niekto nadava na talianov a francuzov. co poznam ludi co su normalny a kupili si take auto, su nanajvis spokojny...
Ved naco by niekto daval za 8 rocnu alfu 200tis ked taku istu kupy aj za 130tis? Poznam cloveka co kupoval auto, mal vyhliadnuty model a ked prisiel do jedneho bazaru sa mu jedno zapacilo, ze nadherna farba a pekne elektrony, a ke dmu dal majitel bazaru zlavu 20tis tak ho hned aj zobral... behom po lroka dal do toho auta 100tis, ze zle auta, ze v zivote take nechce, ze sa to len kazi. a vysvetli niekto takemu cloveku nieco?
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

je zaujímavé, kolko vela aut najdete s najazdenými km okolo 130 000 a su to roky výroby 96-2000. skoro nikto nenapíše najzdené 250 000- 300 000km. A pritom musí byť tolko aut, ktoré su na predaj s týmito km. Ak si však všimnete, autá r.v. 2001-2004 maju takisto podobný počet km. náhoda??? Presne ako bolo v predošlých príspevkoch spomenuté, ponuka sa riadi podla dopytu. A ked je dopyt po málopočtových odjazdených km velký a ponuka minimálna/myslím realna/, tak prečo by sme ich nepostáčali dolu a máme hned ponuku ktorá pokryje dopyt. :roll:
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

...ešte ma napadá jedna kapitola dejín pri ktorej prišli najmä lacné Fiaty k neskoršej všeobecne rozšírenej fáme že "sa kazia".....Bolo to tesne po r. 1989, kedy nastal boom v dovoze jazdeniek. Určite si veľa ľudí na tu dobu dobre pamätá: odrazu všetci chceli zahraničné vozy-hocijaké čo najlacnejšie (drvivá väčšina záujemcov mala totiž iba zopár tisíc mariek)....a tak sa začali zvláčať totálky, resp. veľmi silno opotrebované tragače, z ktorých dominovali najmä talianske Fiaty......V Taliansku ich napr. predávali doslova za pár šušňov. Logicky-veď v takom stave vyššiu hodnotu ani nemali....Domáci garážisti však spravili divy a z takto doteperených vrakov sa stávali po "drobných korekciách" div že nie zánovné zahraničné imidžovky. Skrátka kto vtedy nemal "západný" vehikel bol jednoducho out, lúzer....Nakoľko základné pravidlo dovozcov vtedy znelo: "čo najlacnejšie pozliepať do prevádzkyschopného stavu" a stav km prispôsobiť premrštenej predajnej cene, tak sa z takýchto rakovín na kolesách veľmi skoro naivným kupcom vykľulo kvantum problémov....Neskúsení občania sa nestíhali čudovať prečo ich dieselová Regata či Ritmo má takú vysokú spotrebu oleja, keď má iba 80 000km na tachometri....A to bol ten lepší prípad....skutočne veselo bolo najmä tým, ktorí museli investovať po krátkom čase od kúpy do G.O. motora či prevodovky....Keďže nešlo o jedno-dve vozidlá s takýmto problémom, ale o prevažnú väčšinu dovezených- k vzniku horeuvedenej fámy bol iba krôčik.....Tí ludkovia ani netušili, že tí ich "kazoví" taliani mali v skutočnosti nezriedka cez 500 000km, resp. boli pozliepaní z 2-3 kusov a zaslúžili by si skôr metál za výdrž....A tak keď doma, pri rodinnom krbe sa manželia hádali aký črep to majú-ich nadávky si často vypočuli nielen potomkovia, ale aj susedia.....zlý chýr sa šíri rýchlosťou blesku, taliani mali odvtedy o "reklamu" postarané......
mori79
Príspevky: 129
Dátum registrácie: 04.06.2006 11:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mori79 »

podla mna kazdy chce auto predat sam na inzerat ak to auto je fakt predajne tak ho preda ak sa najde clovek co si aj zaplati za stav a skutocne km ale ak ho nevie predat sam tak to uz je len na bazar a v bazare je 90% aut shit

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných