Povinnosť dorobiť pravé spätné zrkadlo

Diskusia o tom najlepšom zo sveta automobilového priemyslu

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

sbf napísal:vy ste tak vsetci pekne mimo ze neviem ci sa smiat alebo plakat. Peace.
Ja som sa zasmial aj poplakal pri tejto rade az som z toho mimo.
Vseobecne sa pocita ze na autach starsej vyroby sa nikto nevozi do roboty ani decka do skolky.Bud tie auta stoja tristvrte roka v garazi alebo idu na neakej akcii v kolone.Ani moj Mercedes 1969 nemohol splnat emisne normy a vela inych veci a nikdy som nemal problem.Brzdy,riadenie,svetla a viac nevedeli co.A to mi este jeden technik hovoril ze to je ako tank a tanky su uz vsetky v srote.Tak mu hovorim ze nech s tym tankom potiahne na valce.Lenze tam sa klucom nestartovalo.No cumel na tie cudle a packy jak bulhar do mlatacky.
jozinos45
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 07.06.2017 10:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozinos45 »

podla mna ked raz vyhlaska, ze to maju mat auta dorobene tak najjednoduchsie je to ist dat dorobit a hotovo. zase to zrkadlo nie je nejako strasne narocne na dorobenie, lebo ak sa to nedorobi tak nedaju ani stckacku a potom uz fakt moze to auto zostat stat v garazi az kym ho tam uplne nezozerie hrdza
loudzi
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 21.06.2016 19:47
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa loudzi »

nemoze to byt predsa taky problem, ten spatak dorobit, a mat vsetko na poriadku, ja by som sa s tym nejak nezatazoval, je to na nieco dobre a ide hlavne o bezpecnost vodica ale aj ostatnych ucastnikov cestnej premavky
werth2d
Príspevky: 103
Dátum registrácie: 23.12.2009 15:55
Bydlisko: PE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa werth2d »

Vdaka za konstruktivne odpovede. Vyriesene tym, ze iny technik s tym problem nemal. Dorabat sa nic nebude kvoli historickej hodnote vozidla. Do buducna asi aj tak pojde na veteranske znacky. K tej bezpecnosti, 56 rokov jazdilo bez praveho spataku bez nehody.... Priemerny tyzdenny najazd je 16km (v nedelu 8 tam a 8 spat). Este raz dakujem za prinosne aj za tie menej prinosne odpovede.
cyrilix
Príspevky: 157
Dátum registrácie: 24.10.2012 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cyrilix »

Kedysi sme mali uni zrkadlo určené presne na to, bolo v hliníkovom ráme a dvoma skrutkami sa upevnilo k rámu dverí, asi ako mlynček o stôl. Jednoduché a bez zásahu do karosérie. Ale kde by sa dalo dnes kúpiť, neviem.
mircoo
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 15.06.2016 11:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mircoo »

Ako to teda je? Niektori tu pisu, ze je to povinnost a niektori zase, ze nie. Ked mi to jeden technik nechce pustit tak mam skusit druheho ci nepovoli?
vokscak
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 10.06.2016 16:04
Bydlisko: Poltar
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vokscak »

@mircoo no ak ti mam pravdu povedat, radsej by som ho dorobil, vtedy si mozes byt isty, ze sa vyhnes vsetkym problemom, aj keby ta zastavili policajti. ono to podla mna nie je taky problem aby si si kvoli tomu musel brat pozicky a neviem co vsetko
adamik00
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 12.10.2016 09:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adamik00 »

Môj dedo tiež nemal dorobené a jedny mu povedali tak, druhý tak ale zakaždým z toho vyšiel bez pokuty, ako chápem, že je to aj kvôli bezpečnosti ale on s tým tak jazdil celý život a nič sa mu nestalo, možno keby si tam sadnem ja tak mi to vadí ale keď je človek na to naučený..
daniello44
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 11.10.2016 09:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa daniello44 »

asi ide len o šťastie, na akých policajtov človek narazí ale zase nie je na škodu ho dorobiť, potom už si môžeš byť istý, že ti nemôžu nič vyčítať

Návrat na "VETERÁNY a klasické autá"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný