Potrebujem poradiť

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

chrastinka
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 23.06.2014 15:40
Zdieľať na Facebook

Potrebujem poradiť

Príspevok od používateľa chrastinka »

Ahojte, vzhľadom nato, že som si kúpila ojazdené auto na naučenie sa ako čerstvá vodička tak sa do auta moc nerozumiem. Chcela by som poradiť ako sa volajú tie" poistky" na dverách čo dvakrát ťukne pri otváraní a ďalej vám nejdu, aby sa neotvorili viac, prípadne keď zafúka vietor aby mi neodtrhlo dvere? pretože bývalý majiteľ to z dverí odmontoval, lebo že to strašne "pukalo" a ja to chcem dať naspäť. No chcem si zistiť, či sa mi to oplatí kúpiť a dať namontovať len v servise, alebo sa mi rovno oplatí si to všetko nechať urobiť v servise. Chcem mať proste prehľad, len neviem ako to mám na internete hľadať.
Za odpoveď vopred ďakujem. :)
chrastinka
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 23.06.2014 15:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chrastinka »

ďakujem pekne :)
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Pozerám že si nová ,inak by si sa nepýtala "či sa ti to oplatí namontovať, alebo hneďka všetko urobiť v servise".Ak si zbytočne bohatá odpoveď znie áno.Ak si normálna ,tak nie, to nie je zmontovať bombu, šikovný majstro ti to urobí, ak si pekná aj zdarma.
Napísať odpoveď

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní