PORSCHE - skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Porsche

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Mass111
Príspevky: 609
Dátum registrácie: 03.04.2009 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mass111 »

Aj ja si myslím, že Boxter je v pohode. Bývalá ho mala, jazdila s ním skoro každý deň a jediné čo na tom menila bol olej a predné brzdové platničky. A nechodila na tom práve šetrne. Mala 150kW motor, 2,5-ka to bola tuším a nemala s tým absolútne žiadny problém. Gumy tam mala asi 17-ky čo je bežný rozmer pneumatík. Nehovorím, že to bol nejaký super závodný športiak, ale išlo to slušne a "mohla povedať, že má Porsche" :d :D
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

co som kukal inzeraty tak porshe boxter v rocniku pribliznom ako felicia sa da zohnat s 2.5 litrovym motorom do 10 000 € cize uservisovat taketo 10 -15 rocne porshe s cistym prijmom cca 1000 e by nemusel byt problem :zg282:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
Hyundai1
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 27.04.2007 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hyundai1 »

no ak by som zarábal 1000-eur tak by som bol ochotný za auto dať max 4000-eur :3035: no ale to som ja .

Inak prečo nie . Ak človek tuží po takom aute tak prečo do toho nenapchať peniaze . Neverím že by sa Porsche nedalo utiahnuť . Koľko je tu aj medzi vás borcov čo platíte za auto leasing každý mesiac cca 250-eur s platom 650 eur ???? a nejak sa to da utiahnuť .

Všetko je len a len o plate a kto ako dokáže ušetriť .

Ono aj plat 2000-3000-eur je slbota na lepšie auto poznam človeka čo zarabal dosť cez 3000-eur a ma Peugeot 106 už asi 8 roky . Momentálne nadáva že z dôchodku 1400-eur sa neda žiť .

Takže mladý človek podľa mňa potrebuje aspoň 2000-eur na mesiac aby sa dalo normalne no aj tak skromne žiť .

-600-eur bývanie ak teda nechce žiť pri rodičoch
-250-eur nejaká ta aspoň ako tak solídna strava
-150-300-eur PHM do auta plus nejaký servis ( auto dajme tomu Fabia SDi ) stratu hodnoty ani nepočítam .

to je cca 1000-eur iba základne veci a kde je ešte oblečenie , telefon a iné
somariny .
- nedajbože ešte leasing na auto a je človek aj s 2000-eur na mesiac v prdeli
dellcore
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 05.01.2012 22:31
Bydlisko: Púchov
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dellcore »

>>>> -600-eur bývanie ak teda nechce žiť pri rodičoch

Hyundai1 ja som za bývanie ešte 600 eurový šek nevidel (aj keď rátam vodu, elektrinu, internet atď) :41c2:
autocentrumkk
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:01
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autocentrumkk »

Asi ma na mysli 50 ročnú nepredraženú hypotéku od niektorej kvalitnej banky.......
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

zábavná téma :40bd: , zase jeden z mladíkov, čo si myslí, že sa celé osadenstvo poserie,keď napíše o porše.

Porsche je vášeň a láska - tam sa koná pudovo a rozum je v trenkách a nie na fóre. Tu je to len o vyťahovaní sa a mastení ega.
Porše bkstér je pre bábiky a najviac ma teší ten prepínač svetiel ako v embéčke. Exkluzivita ako sviňa.

pre obhájcov - skúste si letmo poprečitovať príspevky zadávateľa témy. Normálny "Pokec".
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ak je zadavatel herec a len si nieco dokazuje to je jeho problem. Tuto temu si moze precitat aj niekto kto to mysli s kupou takeho auta a tomu to mozno pomoze.
audis
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: 08.06.2009 20:43
Bydlisko: Slovensko
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audis »

Dzony, kamarat moj,
ja sa zajtra rozlucim so svojou masinou a dufam ze trafim dobru 630 alebo 645. Dufam ze ta z toho mojho egoizmu a frajeriny neporazi lebo renault,chevrolet a podobne hjundaje ma ani nenapadli. Som aj na pokeci :d :D
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Tiež by som išiel radšej do Nissanu ak je to aj na vybláznenie v Potôni. Za menej peňazí viac muziky. Ale ak srdce nepustí, tak porše. Sny sú na to aby sa plnili a kedy ak nie teraz, keď sú také dobré ceny?
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Kúp si nissan 350 Z a Ti ešte pár bubáčikov ostane a je to také nespozerané autíčko. Žiadne TT a podobné srandy :-)
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

nemám ani najmenej proti plnení si snov, porše je jedno z autiek ktoré chcem vlastniť. Len zmysel témy mi prišiel humorno detinský.
Spôsob odkomunikovania je proste viac o pokeci ako o realite.
Audisko, prečo si svoj zámer neodkomunikoval na fóre? Nemusíš odpovedať, predpokladám, že poznám tvoju odpoveď a to je ten rozdiel medzi tebou a zadávateľom témy.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Ja osobne by som si nikdy také "extravagantné" auto na Slovensku nekúpil. Už u LC som si čo-to zažil od zlomyselnosti a závisti ľudí. Majitelia drahých áut to na Slovensku veru ľahké nemajú. Navyše, naše cesty vôbec nie sú stavané na extratvrdý podvozok Poršátka :-(
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

peter121 napísal:Len tak pre zaujímavosť som si pozrel, koľko asi stoja diely na porsche boxter..čo je z môjho pohľadu najdostupnejšie porsche. A pozri ho:

brzdové kotúče: 120€
sada doštičiek: 90 €
tyčka stabilizátora: 60€
predný čap: 70€

To sa vám z 1000 eurového platu zdá ako nonsens na údržbu? Zvlášť ak to bude víkendovka?
mas pravdu, pisu tu koniny.

NOVY Boxter stoji 50000 €.

co nie je nijako horibilna suma - bezne sa tu predavaju mercedsy, ktore ako nove stali daleko viac. Rovnako Range Rovery a pod.
Jediny rozdiel je, ze porsche pada s cenou pomalsie ako ine kchary.

Takze - bezny servis je v pohode - ak sa dokurvy nieco ine- auto do srotu. Ale to sa tyka 90% inych aut,, ktore nie su dostupne na vrakacoch..

Skor by som povedal, ze to porsche bude viac v pohode - uz len preto, ze sa da predpokladat, ze nema natocene tolko ako bezny MB, ktory tocil krizom Nemecko
MARCCOA
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 08.01.2009 20:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MARCCOA »

jonathan104 ,,, no to čo si myslíš ty mi je fuk,to že som mladik tiež nieje dôležité,a to či porschakom,si chcem žehliť image,je len a len moja vec nemyslíš?nepoznáš ma,tak prečo súdiš?závisť? ,,, ale to je mi jedno,Veľmy pekne DAKUJEM všetkým za normálne odpovede :300f: ,,,asi už viem čo som potreboval vedieť a určite pojdem do toho boxtera S ,,,
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

To Jonathan ,ja toto forum aj beriem ako Pokec , je na tom niečo zlé ???.Keď chcem nájsť najlacnejší televízor idem na heureku a keď chcem rozprávať o autách idem sem: A myslím že som tu správne.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Porsche fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných