Porsche Panamera

Diskusia ohľadne vozidiel značky Porsche

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

:300f:
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

Peugeotak307 napísal:scorpi4.....gratulujem.... :2f93:
......... napodobne , ale Scorpi sa nepochvali ze sa stal "moderatorom" na fore :42f9:
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

ja som si objednal zo Zimbabwe novucicke Laborghini za 300tis€ a pride mi za tyzden myslite ze to je dobra kupa? :4012:

PS. ten kto ide kupovat porshe panameru neriesi problemy s trhajucim favoritom lol
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

a teď přicházíííím jááá a se mnúúúú přicházíííí záááákon... jak pravil klasik v jednom filmu.

vtírka jedna, tak on si bol vyfajčiť access na zraze :)




biki, ty nevies kupovat - tvoje Lambo bolo neskutocne predrazene. Ja som minuly tyzden poslal 45.000eur do Zimbabwe a mam potvrdene ze v stredu mam auto doma. Chces vidiet ten mail? :)

a teraz bez srandy : scorpi ty mas najvacsie skusenosti s obchodovanim s bubulakmi, noze nam tu vyklop ako si predal autobusy... do Afriky...
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

mp3turbo napísal: vtírka jedna, tak on si bol vyfajčiť access na zraze :)
.......... tak tak a este aj "biznisman" je po novom moderator fora :d :D
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ale notak chlapci... bontón, pi!ča, bontón!

kto nepozna ten "ftip" tak hladat slovicko bonton na tejto stranke:
http://www.pikosky.sk/forum/comments.ph ... ssionID=70

a ten pod nim tiez nie je uplne zly.
wtsped
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 02.06.2009 21:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wtsped »

PS: a čo keď som si robil srandu nie s panamerou, ale práve s tým favoritom hm? jeden prispevok mam, ze mi trha favorit a v druhom prispevku, ze mi privezu panameru. preco si to automaticky zobral tak, ze favoritku mam a na porsche necakam? co ked je to prave naopak, ze toho favorita vobec nemam? nad tym si sa nezamyslel? :)
biker610i napísal:ja som si objednal zo Zimbabwe novucicke Laborghini za 300tis€ a pride mi za tyzden myslite ze to je dobra kupa? :4012:

PS. ten kto ide kupovat porshe panameru neriesi problemy s trhajucim favoritom lol
wtsped
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 02.06.2009 21:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wtsped »

no ja len, že ma nepoznáš a automaticky aj tak hneď vieš, že tú panameru nečakám....Ja viem, že ti príde prirodzené, ak má niekto favorita, pretože to je oveľa pravdepodobnejšie ako mať to porsche. Ale uvedom si, že sú aj úspešní ľudia. Nie sú len takí ako ty. Sú ľudia, ktorí si také auto môžu dovoliť. Mňa nepoznáš, ale si si istý, že ja to nie som, rovnako ako si si istý, že mám toho favorita. Ale to je zase len o tom, do akej miery si úspešný ty sám. Keď sem o mesiac napíšem, že mám problém s felíciou, ktorú som si kúpil, tak tomu budeš veriť. Keď napíšem, že som si kúpil 5 ročný Mercedes, tak tiež tomu budeš veriť, aj keď už budeš mať pochybnosti. Ale keď napíšem, že som si kúpil Bentley, tak sa tomu budeš smiať. Prečo? Jednoduchá odpoveď. Ak človeka nepoznáš, tak platí pravidlo, že - podľa seba súdim teba. V tomto prípade, ak nemáš sám na také auto, tak neveríš, žeby si natrafil práve tu na niekoho kto ho má.
PS: spamataj sa chalan a choď sa radšej učiť do školy, aby si mal samé jedničky, a aby si si raz mohol aj ty také auto dovoliť...
lakinooo napísal:
wtsped napísal:PS: a čo keď som si robil srandu nie s panamerou, ale práve s tým favoritom hm? jeden prispevok mam, ze mi trha favorit a v druhom prispevku, ze mi privezu panameru. preco si to automaticky zobral tak, ze favoritku mam a na porsche necakam? co ked je to prave naopak, ze toho favorita vobec nemam? nad tym si sa nezamyslel? :)
Zamysli sa nad sebou, lebo takuto otazku nemoze dat kompletny clovek....
patotn
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 26.12.2008 21:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patotn »

panameru uz mas?
ako si spokojny?

Návrat na "Porsche fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných