Porsche Cayman - skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Porsche

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

klaudiax
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 05.03.2012 18:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa klaudiax »

takze este raz...

-pytala som sa aka je PORUCHOVOST KONKRETNEHO ROCNIKA !!! ci niekto vie o neakej konkretnej vyrobnej chybe co sa vyskytuje,opakuje..na co treba zvlašt si dat pozor..pri kupe !!!

tak znela otazka..neriesila som hospodarsku krizu ani nic podobne ..
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ty si blondina alebo co? Aka je poruchovost danneho rocnika? Asi taka ako ti nebude chutit vino rocnika 1967. To nik nemoze vediet. Porsche nie je Dacia a ak aj nejake muchy ten rocnik mal tak isto uz su odstranene bud na naklady majitela alebo ako zvolavacia akcia. Ci si myslis ze niekto vygrcal 60000euro za auto a vozil sa s poruchou a predava ho teraz preto aby si si ju odstranila ty? A co stale pises o hospodarskej krize? Nariekal tu niekto ze je chudoba? Naopak ty sa asi silou movou chces chvalit ze mas asi peniaze. Ale na nas to neplati. To si rovno mohla zalozit temu ,,Idem si kupit Cayman a vsetci zjedzte,, Mimochodom ako baba ktora si ide kupit faro za 35 litrov by si sa mohla aspon naucit pisat ze sa pise ,,s niecim,, a nie ,,z niecim,, Dufam ze si aspon pekna ked uz inteligenciou az tak neprekvitas
shockwave
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 21.05.2012 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa shockwave »

Este raz k teme ak chces vediet poruchovost tak si skus otvorit uja guugla a napis si tam porsche cayman 2009 review alebo feedback,alebo ine slovicko v cudzom jazyku a skus si pohladat poruchovost tam tu ti asi moc ludi neporadi kedze taku p...inu nejazdia....

Na US alebo DE strankach hladaj alebo nejaky porscheclub proste nejaka k veci stranka....predpkladam ,ze ked mas na porsche vies urcite nejaky s tychto cudzich jazykov...

A este si prever ci kupujes 2009 lebo vela krat je v inzerate na sk uplne iny datum ako skryva VIN cislo a pod ...
klaudiax
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 05.03.2012 18:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa klaudiax »

patko1 ..zaujimave je ze som uz dostala 7 SS z odpovedami na moju otazku....a skoro u kazdej bola poznamka : znim sa nehadaj je to zbytocne všade bol všetko vie .. :40bd:
a este nieco: pisem slusne bez uražok a znevažovania ...ak maš neaky komplex tak to neventiluj tu su na to prašky..
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nazdar , aj keď Milanko a Cico presne vystihli aj môj názor , niečím predsa prispejem.
Ano mám osobné skúsenosti s daným vozom - nacúval som do neho s dodávkou na parkovisku v Linzi.
Dovolím si ti teda položiť ešte jednu upresňujúcu otázku - si si istá , že psychicky unesieš ak ti ho niekto v pondelok oderie na parkovisku , v stredu ti dobrý sused vypustí duše.A v noci zo soboty na nedelu si na prednej kapote spravia feťáci piknik???? :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: A môžeš si byť istá že jednotkovej fabči , ktorá parkuje o dve miesta ďalej sa nič takéto neprihodí.(prečo asi) :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

Moj svokor ( dochodcz) ti preda take porsche je to tvoj spominany rocnik. Je len buchnute mierne na zadnu lavu stranu pri cuvani zahaproval parkovaci senzor. Uz je opraveny. Vzdy mal cerstvy benzin. Fakt ma malo jazdene poctivo 87 012 km. Oranzova farba - orange, Bratislava. Ma to aj sezonne prezutie R 13. KLudne ak checs vidiet fotky pohoda. :40bd:
audis
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: 08.06.2009 20:43
Bydlisko: Slovensko
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audis »

klaudia, bejby, aj ja som ti chcel poslat ss, ale mne bohuzial nefunguju.
chcel som ti napisat napis mhlavatemu, ale uz ani tomu sa neda.

ved tu uz ani neni clovek, na ktoreho by som ta odvolal, jedine zeby si mala renaulta, hjundaja.

ja stale hovorim, uspech ti neodpustia :3906:
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Audis, myslím, že sa mýliš, ak si to samozrejme nemyslel ironicky (čo anjelik trošičku naznačuje) :-)
Niekedy menej je viac...
audis
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: 08.06.2009 20:43
Bydlisko: Slovensko
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audis »

klaudia, bejby, aj ja som ti chcel poslat ss, ale mne bohuzial nefunguju.
chcel som ti napisat napis mhlavatemu, ale uz ani tomu sa neda.

ved tu uz ani neni clovek, na ktoreho by som ta odvolal, jedine zeby si mala renaulta, hjundaja.

ja stale hovorim, uspech ti neodpustia :3906:
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

Odpoveď tu už zaznela viackrát, len ju zadávateľka nechce akceptovať. To auto je kktina. Jasným dôkazom je jeho ojedinelosť, napriek tomu, že nie je až také drahé. Za rovnaké peniaze si uvažujúci človek kúpi niečo civilnejšie(napr. i keď iného súdka http://e-services.mercedes-benz.com/dsc ... 02217G0928 ) a využiteľnejšie. Práve preto má málokto skúsenosti s caymanom. Cayenne stojí dvojnásobok a je ich plná oná. Prečo? Lebo je to auto, ktoré je použiteľné. Tento model vznikol pre tých, ktorí si chcú povedať "mám porsche" Ako chceš zistiť, čo bežne odchádza na aute, ktoré stretneš na ceste raz za dva týždne?
Naposledy upravil/-a kaskaderTN v 19.10.2012 22:46, upravené celkom 1 krát.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

audis,kto prišiel zďaleka,a je anonymný,môže byť úspešný koľko mu srdce ráči.Staváš na vode
kalimero22
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 24.01.2009 00:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kalimero22 »

chlapci,nepiste take sarkasticke poznamky,nech si klaudia kupi porsatko,ked sa jej paci..
kazdemu podla chuti..ja mam doma dva renaulty a keby mal doma kazdy take auta ako ja,tak potom 90% opravarov nema do coho pichnut....
a keby som nosil klobuk,tak ho dam dolu pred takymi CHlapmi ako lubo, patko a hlavaty a par dalsich,ktori svojimi skusenostami pomahaju vela ludom..čéšč..
renault laguna 2.0 16v sport,103kw
hyundai santa fe,2.7 V6 LPG 139kw
stroko320
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 26.12.2011 13:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stroko320 »

K teme sa vyjadrim...auto velmi pekne aj mne sa paci len som videl na vlastne oci ako bolo obuchane o zvodidla koli dazdu a zadokolke...
dalsi detail k teme-auto sa ma kupovat v hodnote 4 mesacneho platu v hrubom(to je ekonomicke pravidlo kiez by sa tym riadili vsetci hoci je krute).Ak bude dany kus servisivany v autorizaku so servisnou historiou tak by som sa len obaval jazdnych vlastnosti na mokru-snehu.prajem dobru kupu
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Stroko - tým pravidlom sa riadi, resp. ho prevyšuje tzv. "horných 10.000" a pár percent z bežných ľudí.
simonfenix
Príspevky: 276
Dátum registrácie: 12.08.2007 13:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa simonfenix »

kup si ho ak mas aj ine auto (stvordverove) lebo ak budes mat iba kupecko v ktorom neodvezes nic a po polhodinovej jazde po nasich fajn cestach budes musiet ist na ortopediu tak ta velmi rychlo omrzi..
Obrázok
haters gonna hate

Návrat na "Porsche fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný