poradte prosim ohladom servisu

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

simonqa85
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 16.10.2012 19:31
Zdieľať na Facebook

poradte prosim ohladom servisu

Príspevok od používateľa simonqa85 »

Ahojte, dnes sa mi stala moja prva a dufajme aj posledna nehoda odkedy mam vodicak. Neubrzdila som a buchla som do auta predomnou. Bola to moja vina, papiere sme spisali, zajtra pojdem do poistovne. Ja nemam havarijnu poistku, takze budem musiet opravovat za vlastne. A tu sa chcem opytat, ale este predtym:

Moje auto je Suzuki Ignis II (2005) . Mam poskodeny - prasknuty predny plastovy naraznik (asi 5 cm prasklina) a co je hlavne - v narazniku je vsadena taka plastova mriezka, ktora je uplne rozbita, a oskrelo mi aj chladic. Snad ziadna velka porucha, motor drzi teplotu a voda netecie, chladic je trocha preliaceny. Ta baba predomnou mala na aute gulu :)

Viete mi poradit nejaky dobry servis na moju Suzuku, kde by mi eventualne prezreli cele auto, ci nie je nieco poskodene, a vymenili ten plastovy kryt? Koncom decembra musim ist na STK, tak niekde kde by mi spravili nejaku celkovu prehliadku auta. Ja sa v BA moc nevyznam, v servise som zatial bola len menit olej, tak vobec neviem ci ist do znackoveho, ci neznackoveho, alebo ak poznate nejaky dobry (lacnejsi, a hlavne kulturny) servis. Ja sa do aut nevyznam, nechcem aby ma dobehli. Ako to v takom servise prebieha?

Dakujem za akukolvek odpoved.
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

nie neviem ti poradit dobrý dervis na suzuki, ale baba z guľou by aj mňa nasrdila.
A neďakuj dievka moja, všetko sa na dobrô obráti.


[img]http://darcekyprezeny.eu/33-116-large/p ... e-you-.jpg[/img]
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

Simonka, poslal som Ti v sukromnej sprave kontakt na jeden servis.
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

skus svojho chlapa poslat skor na vrakovisko alebo po internete popozerat starsi naraznik, novy moze byt palka a striekat bude treba ci je novy alebo pouzity. a ak je len trochu prasknuty mozno by isiel aj opravit
Napísať odpoveď

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných