Pomoc ZADARMO

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

hamer fajne pristupujes k tomu to hej, ja auta nevozim a nedal by som cudziemu kluce ani od Felicie. Ty hej? A ked na nej niekoho zahlusi? Ak je chlapec aktivny a chce sa naucit tak nech nejde zadarmo soferovat ale nech si naspori a daktoremu dovozcovi ponukne 50euro a mozno ho skor vezme a poukazuje mu,jesto na to aj firmy co napriklad za 100e ta povodia po bazaroch a aj papiere ti vybavia ak si kupis sauto,o tie bazare sa oni bat nemusia, oni sa boja ze ich vymetaju poliaci co kupuju vsetko za radom a nie dakeho chlapca co hadam vonku este ani nebol :-\
jokerzcsk
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 11.07.2010 13:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jokerzcsk »

patko1 a dobrovic11 vidím že isto podnikáte v tomto fachu a tieto odpovede a prízemné príklady hovoria o vás to čo napísal Hamer. A este niečo treba vediet čítat aj medzi riadkami ale to ste sa asi pri vašej lopotnej práci nenaučili. :3020:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

jokerzcsk ano ano uhadol si, nepodnikam, a ked vies citat ty medzi riadkami tak si frajer, len si myslim ze si trochu naivny, ale ak chces tak ja mam par kamosov co by sa radi zdokonalili v seferovani. Das im svoje auto do ruk aj ked ich nepoznas? Ak hej tak ti ich dohodim, fakt by si im pomohol, napriklad nemusis soferovat, budu ta vozit a zadarmo lol Ja viem ze chlapec sa chce priucit, ale ak tak velmi chce tak nech sa popyta medzi znamimi co ho aspon kus odporucia a zarucia sa zanho ze ked napriklad uvidi LAMBO na dialnici v DE ze nepusti od dojatia volant.
borinik
Príspevky: 382
Dátum registrácie: 28.11.2008 15:34
Bydlisko: Puchov
Zdieľať na Facebook

Re: Pomoc ZADARMO

Príspevok od používateľa borinik »

divocak napísal:Kto by potreboval pomoc sofera priviest auto z Nemecka rad mu pomozem "uplne zadarmo". Nic nevybavujem len pomozem odsoferovat auto na Slovensko. Kazdy sa asi pyta na dovod preco zadarmo: lebo sa chcem naucit ako to funguje a najlepsia je prax, ist tam 2-3 krat a potom budem mudrejsi. Zaujemcovia nech sa mi ozvu. Dakujem...
A este jedna vec,pokial by islo len o soferovanie,tak sa mi ozvi cez SS. Sem tam by som ta zobral,ak by si bol ochotny docestovat do Puchova alebo si niekde z okolia. Lebo jazdim ravidelne Kolin n.R. a potrebujem sem tam niekoho do dvojky. Je to sice osobak,ale ked ides na otoc tak je to dost na jedneho. Prvy krat si ta zoberiem na skusku ako jazdis(vozime ludi) a podla toho sa dohodneme do buducna. Davam 100 eur+samozrejme obed normalne v restike. Nejazdi sa na spotrebu ani nic podobne,ako par ludi co poznam,len treba ist bezpecne. Keby si mal skupinu "D" bola by dalsia robota. Otoc trva cca 24 hodin.
PROCHY603
Príspevky: 3801
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

NEMECKA DIALNICA nie je na to abi sa chlapci zdokonalovali vo svojej zrucnosti viest motorove vozidlo. Ved aj kamiony tam jazdia 150km/h.

:41c2: :41c2:

Uz tolko nepozerajte ten serial zo semirom a janom s cobry 11. :41c2: :41c2:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

150 kamion? wáááw peckááááá , a kto vraj pozera cobru 11 :40bd:
jokerzcsk
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 11.07.2010 13:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jokerzcsk »

patko1 ....ja mám zopár kamošov.....ak uvidia LAMBO na dialnici....- k tomuto nemám žiadny komentár,-
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

jokerzcsk ja som sa len pytal ci by si dal cudziemu cloveku svoje auto do ruky, ale asi nevies odpovedat aj ked odpoved pozname vsetci. Co by si mu povedal keby ti ho aj ked nechtiac rozbil a splacal ti ho do dochodku? Jaj mal by si dobry pocit :28b7:
camry
Príspevky: 604
Dátum registrácie: 27.04.2007 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa camry »

Ja idem teraz s karosou na taký zájazd...volá sa to: "Spoznaj najlepšie bazáre a štýl obchodovania s jazdenkami v západnej európe"....financované je to ešte cez eurofondy...voľných mám ešte 40 miest. ak by bol záujem.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

camry a nezabudnite pobehat aj vsetkych turkov aby chlapci spoznali ako to v ozajstnom svete automobilov chodi
mirkokos
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 09.02.2008 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirkokos »

čo ste nevideli cigánov, a všetky ostatné pliagy sveta predávat autá, - poznám pár skvelých miest kde sa prehánajú okolím asi po 8 negrov napchatých v golfe 3, a v centre diania sekerami delia autá na štvrtiny.
berem 50e za osobu za 200 aj zastavim , ak vystúpiš naspat už možno neprideš.
divocak
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 16.02.2010 16:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa divocak »

patko1 napísal:hamer fajne pristupujes k tomu to hej, ja auta nevozim a nedal by som cudziemu kluce ani od Felicie. Ty hej? A ked na nej niekoho zahlusi? Ak je chlapec aktivny a chce sa naucit tak nech nejde zadarmo soferovat ale nech si naspori a daktoremu dovozcovi ponukne 50euro a mozno ho skor vezme a poukazuje mu,jesto na to aj firmy co napriklad za 100e ta povodia po bazaroch a aj papiere ti vybavia ak si kupis sauto,o tie bazare sa oni bat nemusia, oni sa boja ze ich vymetaju poliaci co kupuju vsetko za radom a nie dakeho chlapca co hadam vonku este ani nebol :-\
Takze patko 1: asi v troch prispevkoch tu spievas o klucoch najprv nejakeho fara a dostal si sa az k starej felicii, ktoru mam chut ukradnut...Ty asi doma mas len staru ojazdenu Skodu 120 na ktoru si setril cely svoj posraty zivot...A co sa tyka toho ze som nebol vonku tak som bol v USA 12 rokov a mam viac odjazdenych mil dozadu ako ty dopredu. Dalsia vec nechcem za soferovanie peniaze, lebo ich mam tolko, ze keby som vedel odkial si, tak kupim celu vasu zapadacku dedinu, s tebou aj s tvojou skodovkou. Dalsia vec keby som to auto rozbil, tak mam na to aby som ho zaplatil...A ked nemas co dodat k teme tak radsej chod lestit svoju skodovku a nevypisuj tu sprostosti...
divocak
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 16.02.2010 16:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa divocak »

patko1 napísal:jokerzcsk ano ano uhadol si, nepodnikam, a ked vies citat ty medzi riadkami tak si frajer, len si myslim ze si trochu naivny, ale ak chces tak ja mam par kamosov co by sa radi zdokonalili v seferovani. Das im svoje auto do ruk aj ked ich nepoznas? Ak hej tak ti ich dohodim, fakt by si im pomohol, napriklad nemusis soferovat, budu ta vozit a zadarmo lol Ja viem ze chlapec sa chce priucit, ale ak tak velmi chce tak nech sa popyta medzi znamimi co ho aspon kus odporucia a zarucia sa zanho ze ked napriklad uvidi LAMBO na dialnici v DE ze nepusti od dojatia volant.
A co sa tyka toho LAMBA co si videl niekde v TV , tak mam doma nejake tie fotecky aut v ktorych som sa vozil, ale som ich aj soferoval zeby ti vypadla proteza...A este k tym dialniciam: Vozis sa tu po jedno, max. dvoj prudovkach a robis zo seba borca. Keby si isiel po 5 prudovke 150 milovou rychlostou /km x 1.6/ tak sa poseries aj ked neuvidis Lambo...bude ti stacit tachometer...uboziak.
jankode
Príspevky: 682
Dátum registrácie: 21.02.2008 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jankode »

Divočák,myslím že si to myslel dobre ale Tvoj nápad až taký úspešný nie je, a keď si už tak strašne bohatý ako jediný z tohto fóra a máš najazdených toľko míl že sa nám to môže len snívať tak si založ neziskovku v oblasti autodopravy a myslím že sa našoféruješ až až až. A reči typu že keby som spôsobil nehodu tak máš nato že to zaplatíš škodu sú tak na úrovni puberťáka, a nie na úrovni dospelehoo jedinca. Zamysli sa prečo asi. A ak sa chceš voziť príď do BA, niečo Ti tu nájdem, môžeš sa zadara voziť a voziť, hm? :42f9:
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Re: Pomoc ZADARMO

Príspevok od používateľa markoimportauto »

divocak napísal:Kto by potreboval pomoc sofera priviest auto z Nemecka rad mu pomozem "uplne zadarmo". Nic nevybavujem len pomozem odsoferovat auto na Slovensko. Kazdy sa asi pyta na dovod preco zadarmo: lebo sa chcem naucit ako to funguje a najlepsia je prax, ist tam 2-3 krat a potom budem mudrejsi. Zaujemcovia nech sa mi ozvu. Dakujem...
múdrejší o čo? O to, ako sa v zaprdených teplákoch a vyšmatlaných teniskách voziť po Nemačku?
Ak nevieš co s dukátmi, tak investuj do energetiky, najlepšie z obnoviteľných zdrojov. Viac cez SS.
Naposledy upravil/-a markoimportauto v 03.01.2011 09:50, upravené celkom 1 krát.
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných