Pomoc motor Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
milan5555
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 17.12.2006 16:28
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Pomoc motor Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi

Príspevok od používateľa milan5555 »

Zdravým Vas,
mám nasledovný problem s mojím aftíčkom, mám tohto Hyundaia a zatial žiadne starosti, r.v.: 2006/10, 128.000km, automat .... len ... stala sa mi takaaaa vec ... :( zatial som nebol v ziadnom serviseee ... ale tak prve sa obratim na vas či to nieje len nejaka drbonost ...
ked auto naštartujem, prevodovka je v polohe P .. motor beží, v pohode bez starostí, všetko okaaa ,,,, len ked dam paku do polohy D, čiže pre jazdenie DRIVE, motor zakašlieva až uplne kapeee :o( ... to iste je aj v polohe R, inak ak afto neni v kopci tak sa rozbehne s menšími problemami ,,, ale ideee .... inak je citit ako keby aj stracalo na výkone .... ako keby nebol poriadny privod paliva ... alebo nieco podobneee ... alebo, žeby vadny vstrek .... podla mna v prevodovke to nema nic spoločne ... tak radí ako aj pred tým ,,,,

stretli ste sa s niečým podobným ,,,, dakujeeem za info
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

začal by som vymenou filtra palivoveho a potom diagnostika lebo niečo my hovori ze to nebude prkotina
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Re: Pomoc motor Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

milan5555 napísal:Zdravým Vas,
mám nasledovný problem s mojím aftíčkom, mám tohto Hyundaia a zatial žiadne starosti, r.v.: 2006/10, 128.000km, automat .... len ... stala sa mi takaaaa vec ... :( zatial som nebol v ziadnom serviseee ... ale tak prve sa obratim na vas či to nieje len nejaka drbonost ...
ked auto naštartujem, prevodovka je v polohe P .. motor beží, v pohode bez starostí, všetko okaaa ,,,, len ked dam paku do polohy D, čiže pre jazdenie DRIVE, motor zakašlieva až uplne kapeee :o( ... to iste je aj v polohe R, inak ak afto neni v kopci tak sa rozbehne s menšími problemami ,,, ale ideee .... inak je citit ako keby aj stracalo na výkone .... ako keby nebol poriadny privod paliva ... alebo nieco podobneee ... alebo, žeby vadny vstrek .... podla mna v prevodovke to nema nic spoločne ... tak radí ako aj pred tým ,,,,

stretli ste sa s niečým podobným ,,,, dakujeeem za info
Sak to mas v zaruke... Co s tym nejdes do servisu? Vymenia ti prevodovku a mas pokoj. Ked do toho budes rypat sam - akurat stratis garanciu..
milan5555
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 17.12.2006 16:28
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milan5555 »

To som ksusal ako prve .... to mi jasne ... len pokial je auto dovezené zo zahraničia neplatí záruka ,,,, mam to overenééé v BA na Pánonskej mi to potvrdil prijamcí technik ....
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

milan5555 napísal:To som ksusal ako prve .... to mi jasne ... len pokial je auto dovezené zo zahraničia neplatí záruka ,,,, mam to overenééé v BA na Pánonskej mi to potvrdil prijamcí technik ....

PICOVINA!!!

Ak mas servisku, zaruka plati v celej EU!!!
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

.

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nech ti to dajú na papieri! A potom šup s tým bonzovať importérovi, nech si robí poriadok!

Nielen v EÚ, nielen v Euróope, ale (väčšinou, príp. s obmedzeniami) na celom svete! V ktoromkoľvek značkovom servise si môžeš uplatniť záruku!
raltok
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 15.12.2008 13:58
Bydlisko: ba/ke
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raltok »

milan5555 napísal:To som ksusal ako prve .... to mi jasne ... len pokial je auto dovezené zo zahraničia neplatí záruka ,,,, mam to overenééé v BA na Pánonskej mi to potvrdil prijamcí technik ....
tak ho posli niekam. hyundai ma celoeuropsku zaruku, takze sup aj so serviskou do servisu a nech sa staraju. ak nie, tak ako pisu chalani predomnou - nech to daju na papier a rovno posielaj importerovy a v kopii by som to rovno poslal aj priamo do korey. uvidis, ze ako sa veci rychlo pohnu...

p.s.: vyskusaj iny servis. chalani si dost pochvaluju servis v dunajskej strede. ja som tam este nebol, ale chystam sa, kedze mam tiez nejaky problem s autom a v ba v autopalace bola ochota na vyriesenie nulova...
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných