Pokuty za STK a EK po novom

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Pokuty za STK a EK po novom

Príspevok od používateľa makrela »

tenista9
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 13.07.2016 13:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tenista9 »

povedzme si tak, tie stk-cky sa nerobia kazdu chvilu, aby si to clovek nemohol naplanovat tak, ze to bude mat vsetko na poriadku, podla mna toto je krok k dobru
carbi
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 28.02.2010 09:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa carbi »

neviem si predstavit ze by som zabudol na termin ak ma niekto stym problem stanice STK ponukaju sluzbu na pripomenutie existuju aj rozne appky, tu nieni co riesit nemas zabudolsi vyhybas sa...nech zaplat aj 1000eur
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Hej pani mudri ste a vase komentare vyznievaju smiesne povedzme ak si zopakujeme ze nas stat nechava prechadzat denne tisice zahranicnych aut po dialnici zadarmo... Vahy nechava stat nevyuzite aj ked do nich investoval tisice a mozno statisice.... Ale za stk pokutka to je jaka lahka vec ukradnut obcanovi ze....
cobra11
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 02.01.2009 19:58
Zdieľať na Facebook

Re: Pokuty za STK a EK po novom

Príspevok od používateľa cobra11 »

hjundai suhlas.
carbi
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 28.02.2010 09:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa carbi »

hjundai citaj ja som pisal len o zabudlivosti schvalnej ci neschvalnej nie o okradani nas statom, ako vzdy sa tema rozvinie inam...
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

pretoze taky ako ty len sklopia usi a zaplatia.nepozeras na to ze vsetko je drahsie a platy su ako v roku 2000.a stale to ide dole.bohati bohatnu a chudobina bude na tom este horsie.nechci vediet kam to vzdy v historii doslo.lebo ti nepomoze ani to ze mas v banke prachy.
ja by som stk ek zrusil zdna na den.
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

dalsia buzeracia a zdieranie ovcanov SR
pokial budeme ovce, logicky zvolime Bacu, pre istotu som prestal volit mensie zlo lebo nie som vol - nevolim

za jedno auto 266 EUR ?
to by bolo celkom ok, keby tu mal clovek 3.500 eur ciste
cize viac ako cela materska a 3-nasobok zivotneho minima ?

a tu niekto napise, ze je to OK a ake super ?

ste docista docista Bananisti ?

nemam STK a EK, auto nepouzivam, aky som porusil predpis ked si to doma na dvore parkujem alebo v garazi ?

system myslel aj na tych, co realne nemohli ist na kontrolu lebo sa prave pokazilo auto a pokial servis auto opravil, pripadne bol niekto PN alebo mal pohreb ci nieco vazne ?

to vazne ?

namiesto strajku je polovica SR spokojna ?

a poplatky za prepis ked kupim auto hoci od brata - tie vykonove poplatky - to kde take maju okrem SR ovcania ?

zeby nikde ? iba v Ovcanove ?

jaj, tu jedine strielat alebo emigrovat, policajti uz po nas strielaju z mafiansky vyzerajuceho "civilneho" policajneho cierneho auta uprostred noci ked sa bojim o zivot a zdrham do najblizsej obce ?
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ked uz tak mame mat stk a ek tak nech to robi kazdy autoservis ktory ma na to vybavenie.aby tam netrebalo stracat cas v cakarni cely den a hlavne nech auta kontroluju len vyuceny mechanici a s praxou ktory rozumeju co je to ozaj zly stav.nie ako teraz otacaju ludi ze mu nesvieti parkovacka.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Ja myslím,že pokuty za prepadnuté STK su OPRAVNENÉ ,

nakoľko stanice STK su rozšírené vo veľkej hustote
a teda neni žiaden problem pristaviť vozidlo na kontrolu

dnes je stanica STK,každých 20-30 km po celom Slovensku

niet na čo sa vyhovarať..sorry...

Akurát voči výške pokuty sa dá namietať, nemala by byť vyššia ako 100 €
umerne k vyške platom pracujucich
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Re: Pokuty za STK a EK po novom

Príspevok od používateľa bandit97 »

Juuuuj lacko.. Velmi sa mylis v tom co si napisal.. uplne konkretne v tejto casti..
laco1871 napísal:Ja myslim
Ta nalepka ta opravnuje jazdit 2 roky, teda 1 den musi byt auto na poriadku a zvysok casu je to viac menej o nahode na akeho policajta natrafis.. Takze z principu veci je to cele nezmysel.. Hlavne ze sa kotulaju peniazky ku statnej kase, lebo zastup "hladnych" na ne uz caka..
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

laco1871 napísal:Ja myslím,že pokuty za prepadnuté STK su OPRAVNENÉ ,

dnes je stanica STK,každých 20-30 km
na sk máme skoro 170 stk ek staníc ale áut máme aspoň 5 miliónov motorky nákladiaky navesy vozíky.tak si vezmi ten pomer.opravnena pokuta ak ti auto stojí v garáži?oprávnená bude v tedy ak má chytia na ceste.a vlastne načo sa kontroluje stk ek na ceste keď už máme tie pokuty.hned zajtra odkladám kartičky v garáži.nech si to preverí fizel keď sa všetko zapisuje do systému.
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

Suhlas , opravnena pokuta za neplatnu stk by bola pri cestnej kontrole a nie ked s autom sa nejazdi alebo sa opravuje a iba stoji na dvore alebo pred panelakom. :b: inak je to ciste vypalnictvo
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Chlapi, citate si to vôbec po sebe? :-D

100 Slovakov = 100 politikov, trenerov, automechanikov, 100 odbornikov na vsetko.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Buzerovať pokutovať sankcionovať ak občan pochybí to je v poriadku lebo ľudia sú bordelári sú nezodpovední ale len vtedy , ak by to platilo aj na tých hore a aj na štát ako taký a úradníkov a inštitúcie . Ale tam je situácia diametrálne odlišná. Tak preto mám výhrady tak ako mám výhrady aj k tomu aby policajti strielali po autách ak nemajú 100% istotu že tam je len vodič a nemôžu ohroziť nikoho okrem toho kto neuposlúchne pokyn na zastavenie. Mám výhrady k celému systému čo sa tu posledných 10 rokov pomali udomácnil.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 39 neregistrovaných