Pokuty za nefunkcne osvetlenie vozidla

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Pokuty za nefunkcne osvetlenie vozidla

Príspevok od používateľa peterson999 »

Vidim ze Slovač sa vie rozhadat aj na žiarovke ...

Mimochodom ma zastavili medzitym na druhom aute kde mi z dvoch ziaroviek SPZ svietila iba jedna a to bolo dovodom prenasledovania s majakmi vnoci.
Boli normalni, vysvetlili sme si svoje a isli sme bez pokuty po svojom.
Ak niekto NEPOCHOPIL tak som chcel nenapadne upozornit ze policajti koli tomu zastavuju auta a kto nema chut na debaty s policajtmi tak si pozrie osvetlenie SPZ.
Tymto vlastne nabadam aby si to pozreli a opravili, lebo neviem ako ini ale osvetlenie SPZ ma na aute az tak netrapilo...
Zvlast ked pani policajti maju nefunkcne HLAVNE osvetlenie cize stretavacku alias tlmene myslim a sucasne parkovacku cize oni naozaj ohrozuju. Odteraz si normalne zacnem vsimat osvetlenie ich SPZ. Som zvedavy.
Kazdopadne vidim ze sa tu nasli poslusni obcania ktori si zial neuvedomuju ze podporuju tento policajny stat a šikanu, predpokladam ze suhlasia aj s byrokraciou vsade kde sa clovek pohne a ak nebodaj chce podnikat tak mu treba 300 povoleni aby mohol predavat cukrovu vatu.
A celkom by som bol zvedavy ci tito detailisti maju vporiadku vsetko a tu opat neplati dvojaky meter...

Viem si predstavit ze aj tu plati zlodej krici chytte zlodeja.

A ked tu tak dbate o bezpecie, predpokladam ze schvalujete aby tu moju ziarovku policia riesila obmedzovanim premavky a nevadi ze ohrozuju ucastnikov. Cize onedlho mozno budu zastavovat aj medzi BA a TT kde nie je krajnica ale hlavne ze nam bude svietit SPZ :-)
To, ze tam zaneprazdneny kamionista sposobi meganehodu lebo si čítal knihu na volante s mrtvymi hodime na neho ved nam to vrati zdracie a zivoty nasich blizkych, potesime sa ze dostal 3 roky. Ale ze tam policajt zbytocne zablokoval dopravu to nevadi ved je policajt.
Ani nechcem vediet vas nazor na toho policajta co odstrelil chlapca v aute lebo prenasledoval dobre znameho miestneho frajerika na Ibize a nedokazal to doriesit inak ako strelbou. Poviete no ten spolujazdec nemal byt s nim kamarat. Ale keby uz islo prave o vasho syna, tak to uz by bol iny meter a ziadali by ste oko za oko .... Slovensko ....
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných