pokuty

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9955
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Totalna hovadina,az som prekvapkany,ze nieco takeho sa mohlo pustit do eteru...Je pravda,ze dnes maju rozne vyhody,ale takuto vyhodu im urcite tento stat neumozni,pretoze by sa to muselo tykat nas vsetkych... a zakony platia pre vsetkych rovnako.....To by ani jeden z nas nemusel jazdit na TK a na DI...
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

rudolfo63 napísal:Totalna ho***,az som prekvapkany,ze nieco takeho sa mohlo pustit do eteru...Je pravda,ze dnes maju rozne vyhody,ale takuto vyhodu im urcite tento stat neumozni,pretoze by sa to muselo tykat nas vsetkych... a zakony platia pre vsetkych rovnako.....To by ani jeden z nas nemusel jazdit na TK a na DI...

bez urazky, ale naozaj si myslis, ze zijeme v pravnom state? Takze asi si naozaj myslis, ze "zaciatok" bol na jachte J&T nahodou? Ze Slota ma na kazdom aute 555 nahodou???
:41c2: :41c2:
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

chlapi nejaky čas som chodieval na VYCHOD krasneho SLOVENSKA . . . .
a ten kto nikdy nevidel OSADY kde v jednej chajde žije 15 ludí , bordel , negramotnost . . .a vela inych vecí . . . .TAK NECH sa nevyjadruje....

tam sa človek bojí . . . .
tam sa aj policaajti boja . . . .

JA nechcem nikoho presviedčat ale viem čo viem a čo som videl ja . . . .
nie počul !!! ALE VIDEL na vlastne okale . . ..

niektorým ludom sa ani nesníva o tom aka je každodenna realita v tychto osadách !!!

a ked je niekto iného nazoru . . . .
tak nech sa kludne vyjadri a sam ho tam odveziem na Týždnovy poznavací zajazd . . .
ako to robia polské cestovky !!!!
roman66666
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 26.11.2008 20:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roman66666 »

v sobotu bola nejaka relacia s Malikovou ci Belousovovou ci aka je o kupovani ciganskych hlasov a pod tym bezali SMS divakov a jedna ma zaujala. Bola priblizne v tomto zneni: je nas 540tisic ako nas chcete uzivit ked sa stale hadate. Oni ani len nerozmyslaju ako zacat pracovat a konecne prestat vyciciavat nase peniaze od statu, oni si este otvaraju papule na normalnych obcanov, a sam som bol svedkom ako prislusnik pri udelovani pokut za zle parkovanie obysiel zhnitu ladu a ked som ho na to upozornil, tak ze aj tak sa to neda vymoct a len to stoji stat peniaze za exekutora. Takato je pravda, a budu si dovolovat este viac kedze ich aj policia chrani, nie som zastancom SP ale oni by to mozno nejakym radikalnym rezom vyriesili. Ved aky cigansky problem? Pred zakonom si mame byt vsetci rovny. Ved ake ciganske osady? Su to len nelegalne postavene chatrce na cudzich pozemkoch. :3020: :3020:
rudolfo63
Príspevky: 9955
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Chalani...,z tohto tu sa robi politicka diskusia...Ypsilono,som dost v temate,ale tato tema by zabralo vela casu a tak na vysvetlenie aj pre Lochyho...,pred par rokmi ked som predcasne chcel ukoncit svoju karieru,dostal som ponuku pre pracu ako Koordinator pre riesenie romskej problematiky v SR,co som kategoricky odmietol z dovodu neexistujuceho vychodiska....bohuzial,nemozem verejne vyjadrit ani prezentovat svoje nazory,su nezlucitelne s mojim povolanim,ale svoj nazor samozrejme mam....Podcas velkych zaplav pred rokmi,som tam bol aj s chlapcami a pozerali sme sa,ako im odnasalo chatrce...,po par hodinach,som stiahol vsetkych zachranarov,lebo druha strana bola prilis agresivna a chceli po nas peniaze...Ale pokial by im stat toto umoznil,musel by ustupit aj v inych bodoch,vybudovat nove vaznice za nase peniaze,aby ich bolo kde prezimovat,itd...
roman66666
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 26.11.2008 20:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roman66666 »

takto dopadneme ked si budeme na ciganov otvarat huby:
http://www.youtube.com/watch?v=qEiJHbxkXj8
caller222
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 17.05.2009 15:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa caller222 »

žijem na vychodnom Slovensku už nejaký ten piatok a pamatam si pomery na cestach pred rokom 89 a nestačim sa čudovať čo sa tu deje. Romovia bez VP na autach bez TP za vydatnej pomoci prissušnikov policie si na cestach robia čo chcu a policajt sa radšej otoči chrbtom akože ho nevidí ako ho ma zastaviť. A čo to stoji štat ? Organ zoberie SPZ a VP nepovoli ďalšiu cestu. Auto sa musí odstraniť z cesty? Kto to urobí keď spoluobčan nema na odťahovku. ON je socialny prípad. Nezaplatí odťahovku ani pokutu ani exekutora ani súd , on nemá z čoho. bbbr a spiso7 zamyslite sa nad sebou a namiesto uražok sa pozrite ako to funguje
rudolfo63
Príspevky: 9955
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...dajte si www.seznam.cz a na hlavnej stranke si precitajte clanok o 3-rocnej Natalke,ktoru podpalili...Toto by ste chceli...?
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

95% tychto neprisposob., negramotnych, chrontavych, darebnych,utlacanych,,v jednom kuse rodiacich,kminskych smradlavych zmrdov je banda, ktoru by som nastahoval do zahrad poslancov a tym ich ospevovacom nech si ich uziju,,,,bol som na vojne v Treb. v 86 cesta tam a ulice bol uzas,,,odpisem si z dani keby sa da -- kamion streliva a kverov a 2 kamiony vodky a oplotim to,,,,,,,,,,,a lunik ix by som zasypal aj s tou havedou darebnou,,,kurva ale som sa zas nasral,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

rudolfo63 napísal:...dajte si www.seznam.cz a na hlavnej stranke si precitajte clanok o 3-rocnej Natalke,ktoru podpalili...Toto by ste chceli...?
je to smutne a spravil to kokot,,,ale ja ti dam x pripadov ked ta spina negramotna, dopichala stare zeny,,deti,,znasilnila,,okradla,,atd,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 95% je haved ,,
caller222
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 17.05.2009 15:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa caller222 »

rudolfo63 napísal:...dajte si www.seznam.cz a na hlavnej stranke si precitajte clanok o 3-rocnej Natalke,ktoru podpalili...Toto by ste chceli...?
NIE myslim si toto nikto z nas nechce je mi ľuto že sa taketo veci dejú ale myslím si že každy chce aby zákony platili pre všetkých rovnako, a aby každy prispieval do štatnej kasy či už na daniach alebo pokutach . ALE BEZ VYNIMIEK
rudolfo63
Príspevky: 9955
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

mjz....,nemozem s tebou nesuhlasit,ale ani suhlasit,jednoducho nemam na to moznosti.Vazim si a respektujem kazdy vyjadreny nazor,hoci by aj bol opacneho vyznamu.V ziadnom pripade by som nechcel,aby to vyznelo.ze podporujem tu druhu stranu...,ale urcite 90 perc.naroda ma ten sam nazor,ktory tu mnohi vyjadrujete...Len aby sa to zbytocne nezvrhlo do polit.tematu a rasovych nazorov,co by bolo len na skodu tohoto fora...
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

rudolfo63 napísal:mjz....,nemozem s tebou nesuhlasit,ale ani suhlasit,jednoducho nemam na to moznosti.Vazim si a respektujem kazdy vyjadreny nazor,hoci by aj bol opacneho vyznamu.V ziadnom pripade by som nechcel,aby to vyznelo.ze podporujem tu druhu stranu...,ale urcite 90 perc.naroda ma ten sam nazor,ktory tu mnohi vyjadrujete...Len aby sa to zbytocne nezvrhlo do polit.tematu a rasovych nazorov,co by bolo len na skodu tohoto fora...
:-) :-) :-)
jaknato
Príspevky: 200
Dátum registrácie: 08.04.2008 11:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaknato »

pred tyzdnom jeden pocarnejsi poslal moju holku do <> ... viete si predstavit co nasledovalo. neviem ci vstal zo zeme, isli sme dalej, ale urcite som mu spocital aj vela veci za ktore mozu jeho kamarati
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

caller222 napísal:žijem na vychodnom Slovensku už nejaký ten piatok a pamatam si pomery na cestach pred rokom 89 a nestačim sa čudovať čo sa tu deje. Romovia bez VP na autach bez TP za vydatnej pomoci prissušnikov policie si na cestach robia čo chcu a policajt sa radšej otoči chrbtom akože ho nevidí ako ho ma zastaviť. A čo to stoji štat ? Organ zoberie SPZ a VP nepovoli ďalšiu cestu. Auto sa musí odstraniť z cesty? Kto to urobí keď spoluobčan nema na odťahovku. ON je socialny prípad. Nezaplatí odťahovku ani pokutu ani exekutora ani súd , on nemá z čoho. bbbr a spiso7 zamyslite sa nad sebou a namiesto uražok sa pozrite ako to funguje
Milý pane neviem o tom, že by som ťa urážal, akurát by bolo vhodné, keby si viac používal rozum a neveril všetkému čo je v médiach, média sú na Slovensku veľakrát dosť neobjektívne a nepresné, ide im len o senzácie, sledovanosť, reklamu, ľudia si to pozrú a už mudrujú a pravda je úplne niekde inde. Celkom pekne to vidno aj tu na fóre, napíšeš blbosť a hneď sa ostatní chytia a vypisujú tu veci úplne mimo sociálnych dávky, o invalidných dôchodkoch...
Pre audia4, keby si tušil o čom hovoríš, tak by si vedel, že keď cigáň, alebo akýkoľvek iný občan ukradne napr. tvoju spomínanú klobásu za 1 € v priebehu roka dvakrát, tak sa jedná o trestný čin a ide sedieť. Asi ti to je škoda vysvetľovať, lebo ty máš svoju pravdu a všeličo si už videl, alebo počul v slávny slovenských médiach.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 83 neregistrovaných