POĎAKOVANIE

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bara1000
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22.10.2011 20:00
Zdieľať na Facebook

POĎAKOVANIE

Príspevok od používateľa bara1000 »

Chcela by som sa poďakovať pracovníkom autobazar.eu , konkretne operatorke, ktora mi neskutocne pomohla pri vcerajsom vybavovani reklamacie auta. Stala som sa totizto obetou klamstva predavajuceho, ktory mi zatajil skutocnosti o aute.. po zakupeni som auto zaviezla skontrolovat do servisu, kde mi niekolko servisakov povedalo, ze auto nema ani patinovu hodnotu z ceny, ktoru som za auto zaplatila. Samozrejme som zatelefonovala predajcovi, no ten mi oznamil, ze mi peniaze nevrati. Volala som teda do autobazar.eu, aby som sa dopatrala k povodnemu inzeratu ako dokazu. Operatorka bola neskutocne sympaticka a ochotna, poradila mi co mam urobit a taktiez mi povedala, ze sa ide skontaktovat s predajcom a da mi vediet co zistila. Po ich rozhovore mi zavolal predavajuci s oznamom, ze mi vrati peniaze. Bez jej pomoci by sa moja reklamacia urcite takto rychlo a "takmer" bez problemov nevybavila. Preto este raz DAKUJEM za Vasu ochotu, profesionalnost a starostlivost o zakaznikov ! Prajem vela uspechov. Barbora
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Patinovu hodnotu?.. Tak tu su len dva možnosti, buď ťa servisák ojebkal ako sa hovorí alebo predavajúci, no patinu z ceny? To si kupila Feliciu za 5000 €? Či ako? Vieš aspoň ake to bolo auto? lol
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Barborka, vsetko v pohode, len by ma velmi zaujimalo ci uz mas dukaty na stole alebo ci len mas nejaky prislub cez telefon ze ti ich niekto niekedy zaplati.

To su totizto dve extremne rozlicne veci.

Mimochodom, ta pätinová hodnota auta je totalna kravina. Nech kupis akekolvek auto, neda sa to. Passat 2008, cenovka okolo 10.000eur, no hadam si ho nekupila za 50.000eur. Oktavia 2001, cenovka okolo 4.000eur, hadam si nezaplatila 20.000eur.

atd, atd, mohol by som pokracovat ale hadam netreba.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
bara1000
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22.10.2011 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bara1000 »

Takze k tomu, preco som kupila auto sama asi tolko - lebo som sprosta, ale som sa dobre poucila, takze v buducnosti sa urcite nechystam kupit auto bez servisaka :) nechcem to do detailu komentovat, bolo to lacne auto, ktore po motorickej stranke bolo v poriadku, problemy boli skor vizualne, ale na vsetko nam predavajuci povedal, ze to je len stare auto, tak lak praska a pod., ze sa to da opravit za 100 eur a tak... a vies, povedat nieco laikom :) takze sme ho zobrali s tym, ze na nom mali byt len malinke kozmetice vady. na druhy den som prisla najskor k lakernikovi, potom do servisu popytat sa na opravu, ti sa chytili sa hlavu, ze to je srot ako delo (a mne sa zdalo take pekne :) ) .. proste, ze sa muselo kotulat z kopca, ze to je vidiet, ze bolo naburane a tak.. no kludne sa smejte aka som sprosta,... ale z chyb sa clovek uci :) peniazky uz mam ... ja som hend volala predavajucemu, pohadali sme sa tak, ze nervy som mala este vecer o desiatej, tak som este v ten den zohnala cislo na pravnika, volala som do autobazar.eu kvoli inzeratu na toto auto, lebo tam bolo napisane ze ma "len" prasknuty lak na 1 dverach a prahu, no v skutocnosti bolo cele na 2 veci, aby som mala dokaz.... operatorka mi poradila co mam vsetko urobit a zavolala predavajucemu, ako som uz pisala v podakovani... po ich telefonate mi on zavolal ako vymeneny, najskor mi navrhol zlavu, ale tu som samozrejme nezobrala.. povedala som mu vsetky argumenty, co mi povedali servisaci, vecer som prisla a peniaze mi vyplatil..:) takze to dobre dopadlo :) a aj som rada, ze sa mi nieco taketo stalo, lebo som sa poriadne poucila :) takze laici, nekupujte auta , ak sa tomu nerozumiete bez pomoci odbornika :) lebo dopadnete ako ja :)
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

si z tých šťastnejších.

máme u nás v servise ford ka, ktoré majiteľke kúpil jej blízky príbuzný, no asi ju nemá rád, lebo jej kúpil auto buchnuté zpredu, zo zadu, z boku, s vytrhanou klímou, totálne nefunkčnou ventilačnou sústavou, brutálne zakarbonovaným motorom ktorý ide veľmi trhane, vymletými brzdami a podvozkovými dielmi a navyše rozsiahlou koróziou podvozka a rozbitými svetlami- ford ka z Rožňavy.

Do auta treba vložiť jeden a pol násobok kúpnej ceny auta, aby bolo schopné prejsť normálne cez stk a teda bezpečne jazdiť po našich cestách;

majiteľka nevie čo skôr, či ho opravovať, alebo predať niekomu za podstatne nižšiu cenu, za akú ho kúpila.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> lebo som sprosta, ale som sa dobre poucila, takze v buducnosti sa urcite nechystam kupit auto bez servisaka


no k tomuto ti poviem len jednu drobnu vec - nie je servisak ako servisak. Nezazijes, nepochopis.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
stu10
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 12.08.2007 10:06
Zdieľať na Facebook

Mila bara1000

Príspevok od používateľa stu10 »

Mila bara1000,
s toho celeho vypliva len jedno, kolko ti plati autobazar.eu?
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných