Počítadlo minút na fóre

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kiklop263
Príspevky: 671
Dátum registrácie: 26.04.2008 19:45
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kiklop263 »

neodhlasovať sa. :28b7:

lenže potom sa to nastaví na automatické odhlásenie pri nečinnosti

určitý skript čo bude sám surfovať na fóre :40bd:

idem radšej spať,zajtra práca. :41c2:
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..no pockaj..,ale nemusi byt fyzicky pritomni..,staci ak bude matzapnuty PC...
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

rudolfo63 napísal:..no pockaj..,ale nemusi byt fyzicky pritomni..,staci ak bude matzapnuty PC...
staci ak zo sna kazdych 5 minut trafis klavesu F5
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nestačí! Veď vyskúšaj a uvidíš, že po čase ťa odhlási. Mne sa dokonca stáva, že si dám výpis nových tém od posledného prihlásenia, rozklikávam si ich postupne prostredným tlačidlom a keď sa do tých novootvorených prepnem tak som odhlásený! :3c90:
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..ale ved to normalne sudny clovek moze vydrzat tak 48 hodin..,ja som bol bez spanku 72..,ale bol som v pohybe a v takom strese,ze to by aj mrtvy nezaspal...
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

To je hracka pre vas deti :d :D

Nie je to na 9 min?

Rudy, časy za každý deň by sa mali zratavat. Nejde tu o to, kto koľko denne vydrží
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

inak to ,,samoodhlasovanie,, ma aky esteticky vyznam ?! lebo mne osobne to lezie trochu na city, ked po par minutach sa vratim k AB.eu a mam sa opat prihlasovat ako idiot
ono po 30 minutach, 2 hodinach to je OK ale kazdu chvilu ??? nebyt tejto temy tak sa nevzrusim, ale ...
opravte a osetrite to PLS inak, prip. dajte hlasovat ci to nikomu nevadi - ak budem 0,1 % tak to nerieste :-)
diiik
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Mne to vadí ako som už napísal keď som prihlásený, prostredným tlačidlom si otvorím novú stránku na pozadí a na tej som už odhlásený! :angry:


A ponovom mi začalo robiť, že ak kliknem na link v notifikačnom maily tak ma nehodí na ten príspevok, ale na prvú stranu témy...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

a teda aj ja sa pridam..odhlasi ma tiez vzdy asi po 10 minutach "necinnosti"...len ma serka, ze nie vzdy mozem byt na fore, a ked sa vratim napriklad zo zahranicia, mam po troch dnoch 80 neprecitanych tem, tak kliknem a citam...a ked musim nieco urobit, za pol hodku uz som odhlaseny a viem hoVno, co vsetko bolo nove... :38eb:

cele zle.. :d :D

cize by som navrhoval, aby sa automaticke odhlasenie spustilo ja neviem po dvoch hodinach..po hodine minimalne, alebo aby sa to dalo nejako manualne nadstavit...je jasne ze nemienim riesit to, ze sa moji drahi kolegovia budu prihlasovat podo mnou, ked budem na obede a tak...

to len "martiko" tu mal "zenu co za neho pisala... :40bd:

neda mi nanho zabudnut...

rozumel by si s H.CH. Andersevenom... :4090:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

scorpi, rob to ako ja - dám si výpis nových tém (a ten mám potom otvorený nonstop, len dávam F5), ak má viac strán tak si otvorím všety a z neho si témy otváram v novom okne na pozadí cez prostredné tlačidlo myši čiže aj keď ma medzitým odhlási tak mám zoznam tém stále otvorený. Príp. si ho ešte pre prípad výpadku prúdu môžeš uložiť offline... :-) Je to aj rýchlejšie ako sa stále prepínať hore-dole - v zozname si prostredným rozklikám 30 okien a postupne čítam a zatváram...
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

to uz je na napisanie prirucky uzivatela autobazar.eu Peto :4090:
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

nemam mys :-\

na ntboku mam len dve tlacidla..lave a prave..este ze aspon F5 tu mam... :d :D

zistujem ze moja gramotnost na PC dost zacina zaostavat...sakra... lol
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

No tak zasa nebudem tu zverejňvať všetko svoje hownou... :-)

A externá myš je prvé čo pripájam ak musím robiť s manželkiným notebookom, bez toho sa nedá rozumne robiť! A to teda robím cez klávesnicu také veci, o ktorých dosť ľudí ani netušilo, že sa dá... :-)
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

ved prave..lebo potom budes mat miesto nowhow akurat to, co si napisal...hownow... :d :D

nenavidim mysi....co uz..mam radsej vacsie zvierata..:D..napriklad kone..toho pripojim k pc tazko...:D..jedine za kabel :40bd:
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa autokomplet »

cicmanec napísal:scorpi, rob to ako ja - dám si výpis nových tém (a ten mám potom otvorený nonstop, len dávam F5), ak má viac strán tak si otvorím všety a z neho si témy otváram v novom okne na pozadí cez prostredné tlačidlo myši čiže aj keď ma medzitým odhlási tak mám zoznam tém stále otvorený. Príp. si ho ešte pre prípad výpadku prúdu môžeš uložiť offline... :-) Je to aj rýchlejšie ako sa stále prepínať hore-dole - v zozname si prostredným rozklikám 30 okien a postupne čítam a zatváram...
super, ale berme ze nie sme blbi slovaci a ze chceme nieco dosiahnut = zmenu
ako tak pozeram nikomu to tu nevyhovuje a vsetci hladame riesenie typu podliezt, preskocit namiesto toho aby sme napisali napr. adminovi nech sa spamata :-)

no a to nehovorim o tych co mate pod menom napisane nieco zltymi pismenkami, tak to chapem, ze mate nadstandardne vztahy s politikmi tejto AB.eu tak ma nedokopte k tomu aby som bol ja jediny kto to bude riesit s adminom a spol :-)

admin - si tu ?! kde si ?! ved sa zvolebnieva :-)

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 70 neregistrovaných