Po vymene celneho skla zateka do priestoru motora.

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubo08
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 24.09.2008 21:42
Zdieľať na Facebook

Po vymene celneho skla zateka do priestoru motora.

Príspevok od používateľa lubo08 »

Chcem poprosiť o pomoc. Mám jeden rok starý Hyundai I30 Kombi. Nemal som s ním žiaden problém až do chvíle ako mi po praskline od kamienka menili čelné sklo. Po výmene mi začalo zatekať na strane spolujazdca a tiež sa neúmerne zvýšila hlučnosť motora v kabíne. Autorizovaný servis Karireal Slovakia Bratislava, reaguje tým že problém bude na strane importéra a že ho musí kontaktovať a požiadať o vyjadrenie, naozaj môže ísť o výrobnú vadu?. Súrne to auto potrebujem čo mám robiť? Ako postupovať? Môže dôjsť k zničeniu vozidla počas jazdy ak doň takto zateká? Vid video na priloženom linku. Môže to byť nebezpečné s takým autom jazdiť za dažďa?

https://youtu.be/b0wAJHkdDII
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

a kto ti to sklo menil?
PROCHY603
Príspevky: 3801
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

patko1: :40bd: :d :D Karireal Slovakia Bratislava :41c2:


Reklamovat.!!! reklamovat!!! :41c2: :41c2:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ak to menili oni tak preco sa vyhovaraju ze problem je na strane importera ked importer s tou vymenou nic nema? Keby mu menili dvere a odstavali by od blatnika 2cm tiez by to bol problem importera?
RoccoSiles
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 02.04.2008 11:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RoccoSiles »

Zavolaj mi na 0948/959000,mozno ti s tym pomozem...
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

ako píšu chlapi, očividne zvrzali výmenu skla, tak reklamovať a nech to spravia celé nanovo. Sklá lepia kadejakí amatéri a potom to tak aj vyzerá, už som videl sklo nalepené aj na tapacíre stĺpika a navyše chémiou čo na lepenie skla ani nebola vhodná.
maykoo
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 02.03.2011 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maykoo »

Čelne sklo ako take s tým nemôže mať nič spoločne, sklo sa lepí na rám t.j. mimo motorovy priestor. Treba dať dole stierače a pozrieť či nezabudli naspäť namontovať nejaky plast, gumové tesnenie atd atd...
lubo08
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 24.09.2008 21:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubo08 »

Mne dokonca tvrdili, že zatekanie do motora je normálne a bežná vec. Reklamáciu odbili s tým, že oni neurobili žiadnu chybu.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

ako sa da reklamacia odbit? Su stanovene presne podmienky, ako sa reklamuje a ako sa reklamacie vybavuju. Je uplne jedno, ci je to auto, alebo ceruzka.

KARIREAL - vdaka za info, aspon viem, kde urcite nepojdem nic kupovat :4012:
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

Choď tam ešte raz,prípadne si nahraj ich vyjadrenie a potom SOI a médiá... :2f93: :2f93: :2f93:
S takýmito "firmami" treba raz a navždy urobiť poriadok...!!! :zg282: :zg282: :zg282:
lubo08
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 24.09.2008 21:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubo08 »

Toto mi odpovedal importer.

my ako dovozca vozidiel Hyundai na Slovensko nie sme s Vami v priamom zmluvnom vzťahu a preto Vám reklamáciu priamo nevybavujeme. Na toto je zriadená sieť autorizovaných servisov Hyundai.

Avšak dovolíme si uviesť nasledovné. Kontaktovali sme servis KARIREAL SLOVAKIA, kde nás informovali, že priesak vody do interiéru vozidla sa nepotvrdil a tiež nezaznamenali zvýšenú hlučnosť motora v interiéri. Priesak vody cez penovú obrubu plastového krytu pohonu stieračov nie je vada (táto penová hmota slúži primárne na elimináciu hluku pri vybrácii plastového krytu a plechu karosérie). Motorový priestor vozidla nie je vodotesne uzavretý.

Je toto podľa Vás normálne.
Inak tu penovú hmotu tam vobec nemam je strhnuta.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

pises ze ti zateka na strane spolujazdca a v dalsom ze to je v motorovom priestore.
Napísať odpoveď

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných