Phaeton 5,0 V10 TDI

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

johnytesta
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 20.12.2007 15:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Phaeton 5,0 V10 TDI

Príspevok od používateľa johnytesta »

poradi mi niekro???? mam vw phaeton.. teraz som ho kupil a neviem ako sa zapina nezavisle kurenie webasto.. mam to vo vybave ale nikto mi nevie poradit.. velmi pekne vas prosim poradte mi poprosim mailom veratrans@centrum.sk.. vopred dakujem...
audis
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: 08.06.2009 20:43
Bydlisko: Slovensko
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audis »

na klimatronicu pod tlacitkom OFF by malo byt tlacitko s plamenom
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

ovládanie sa samozrejme dá dorobiť. V BA firma Novosedlík
jouzsi
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 29.09.2005 11:31
Bydlisko: NZ
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jouzsi »

johny: Nemýliš si náhodou nezávislé kúrenie s prídavným kúrením?
miroxx
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 10.06.2009 08:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroxx »

nezavisle, pridavne .. ved je to jedna koza .. bud mas ovladac, alebo to kuri podla vonkajsej teploty ...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

to nie je jedno, to je obrovsky rozdiel. V jednom pripade uz sadas do auta ktore nema -15 v interieri ale +5 (a podla dlzky kurenia kludne aj +15) a nemusis oskrabovat skla len zapnes stierace a prvym pohybom je vsetko dole a zaroven ma motor 50 stupnov takze okamzite po nastartovani zacina fukat vlazny/poloteply vzduch a do druhej minuty ma prevadzkovu teplotu 90stupnov a kuri na plne pecky...

a v druhom pripade sadas do auta ktore ma zamrznute okna, minus patnast stupnov vonku aj v aute, motor sa desat minut nezohreje na 80 stupnov (bez bufika sa 20 minut nezohreje na tu teplotu)...


co by si chcel keby si si mohol vybrat?

este inak : kto jediny raz vyskusal nezavisle kurenie, NIKDY uz nebude chciet kupit auto bez neho. Ver mi. Tiez som to nepoznal pred dvomi rokmi.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

bez bufika, pri minus 15, v meste hrozi. Je to neuveritelne ale je to tak.

pri benzinoch samozrejme nehrozi, akakolvek 3.2V6 hrubo kasle na akukolvek zimu. Neriesim Sibir a Vladivostok, proste nam bezne zimy.
jouzsi
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 29.09.2005 11:31
Bydlisko: NZ
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jouzsi »

miroxx napísal:nezavisle, pridavne .. ved je to jedna koza .. bud mas ovladac, alebo to kuri podla vonkajsej teploty ...
hehe, laik... :b:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ano, je to pravda. Tiez sa nebudem bit do hlavy kvoli sekundam, trepol som to od pasa. Asi pred rokom som tu pisal o jazde Galaxykom 1.9tdi 85kW bez funkcneho bufika dole z Donoval, to bolo drkotanie zubmi este aj za Banskou Bystricou kurwa... furt brzdenie motorom dole kopcom, vyhrevnost ale absolutne ziadna :(
johnytesta
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 20.12.2007 15:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

rad by som sa vas spytal... mam 5,0 V10TDI r.v 2003 12mesiac

Príspevok od používateľa johnytesta »

potreboval by som cd do navi aby obsahovalo slovensko cechy madarsko, polsko , skratka vychodnu europu.. vie mi niekto poradit kde by som to zohnal za nejake rozumne peniazky?? alebo najde sa tu niekto kto by mi to vedelpredat??? ja uz vam vopred dakujem za kladnu odpoved... poradili ste mi ohladom bufika webasto,tak verim ze mi poradite aj teraz.. este raz vam dakujem...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

a keby si skusil pohladat?je chvalyhodne, ze si aspon novu temu nezalozil, ale myslim, ze obcas treba skusit pohladat,,,aj o tomto su tu stohy tem..
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

mp3turbo napísal:to nie je jedno, to je obrovsky rozdiel. V jednom pripade uz sadas do auta ktore nema -15 v interieri ale +5 (a podla dlzky kurenia kludne aj +15) a nemusis oskrabovat skla len zapnes stierace a prvym pohybom je vsetko dole a zaroven ma motor 50 stupnov takze okamzite po nastartovani zacina fukat vlazny/poloteply vzduch a do druhej minuty ma prevadzkovu teplotu 90stupnov a kuri na plne pecky...

a v druhom pripade sadas do auta ktore ma zamrznute okna, minus patnast stupnov vonku aj v aute, motor sa desat minut nezohreje na 80 stupnov (bez bufika sa 20 minut nezohreje na tu teplotu)...


co by si chcel keby si si mohol vybrat?

este inak : kto jediny raz vyskusal nezavisle kurenie, NIKDY uz nebude chciet kupit auto bez neho. Ver mi. Tiez som to nepoznal pred dvomi rokmi.
Bez ohľadu na to ako rýchlo sa nejaké auto zohreje, podstata je v tom, že v prípade nezávislého kúrenia sadám do teplého auta s rozmrazenímy sklami, ktoré kúri od prvej sekundy ako naštartujem. A verte, to nenahradia ani tie najlepšie vyhrievané sedačky ani nič. Prvé kúrenie som dostal v 95tom a odvtedy je to povinná výbava. Ale pozor, dôležité je, aby vedelo predhrievať aj dlhšie ako základných 30min. Vo väčších zimách to nemusí stačiť. Ani nestačí.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

samozrejme ; ved presne tak to aj pisem.

prudko s tebou suhlasim ze kto nezazil nezavisle kurenie a nesadal do tepleho auta ktore ma 80 stupnovy motor po minute jazdy, nema predstavu o com sa tu bavime.
johnytesta
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 20.12.2007 15:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Phaeton 5,0 V10 TDI

Príspevok od používateľa johnytesta »

[rad by somsa este spytal.. ma niekto mapy na VW phaeton 2003 rok vyroby ale nove mapy aby tam bolo aj slovensko??? resp.- slovensko by stacilo... poradi niekto?? a tiez by som sa chcel spytat mam TV tuner vo phaetone r.v 2003 a chcel by som nejakoe kompatibylne DVD.. da sa to zohnat a napojit?? dakujem za odpovede
johnytesta
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 20.12.2007 15:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa johnytesta »

jouzsi napísal:johny: Nemýliš si náhodou nezávislé kúrenie s prídavným kúrením?

neviem .. mam ho este len 2 mesiace a uz je teplo...
takze neviem ake to ma kurenie..

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 48 neregistrovaných