868 764
inzerátov
Pridať inzerát

Peugeot 2008 1.2 PureTech - ventilátor

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Peugeot fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
Dzibi
Založený: 05 október 2017
Nabehané: 1 hod 32 min
Predmet: Peugeot 2008 1.2 PureTech - ventilátor PríspevokZaslal: 05.08.2018 20:16   
Čaute. Potrebujem poradiť ohľadom ventilátora chladiča.. Zdá sa mi ze sa vôbec nepusta... Auto ma štart/stop systém. Ak po naštartovaní v tomto horku chcem vypnúť štart/stop vypíše mi: Nedá sa VYPNÚŤ nevhodná teplota. Nemal by sa ptm pustiť ventilátor? Ako to funguje v týchto motoroch. Zdá sa mi že som ho ešte nevidel sa vrtiet... Je to chyba?
Citovať
Lubos77
Nová tvár - Trabanto (6)
Založený: 12 máj 2007
Nabehané: 8 hod 44 min
PríspevokZaslal: 06.08.2018 10:10   
Zapni si klimatizáciu, chvíľu počkaj a potom skontroluj ventilátor, ten musí pri zapnutej klíme ísť.
Start/stop nespúšťa z dôvodu vysokej teploty, nie však motora, ale okolitej... nakoľko ak je vonku nad 30 stupňov alebo pod určitú mínusovú teplotu, vozidlo by nevychladilo / nevykúrilo interiér. A komfort kabíny je nadradený systému start/stop, ten sa spustí až po splnení parametrov teploty kabíny, motora, oleja a pod...
Citovať
Dzibi
Založený: 05 október 2017
Nabehané: 1 hod 32 min
PríspevokZaslal: 06.08.2018 10:16   
Diki moc!
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Peugeot fórum