Peugeot 3008 - palivový filter

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marek.x
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 24.04.2010 21:53
Zdieľať na Facebook

Peugeot 3008 - palivový filter

Príspevok od používateľa marek.x »

Zdravím, stal som sa majiteľom peugeota 3008 1,6 benzín,88kw. Vymenil som si olej a všetky filtre okrem palivového,ktorý za boha neviem nájsť. Vie mi niekto poradiť, kde ho nájdem? Pozeral som od nádrže po hadičkách až k motoru a nikde ho nevidím. Ďakujem.
Thomasl
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 04.10.2009 15:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Thomasl »

keď si ho nenašiel,tak tam asi nie je,mal som P 207 1,4 VTI a tam tiež nebol,pre frantíkov je asi zbytočný....
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

No palivový filter pre také auto je v ponuke u predajcov náhradných dielov, takže asi tam niekde bude.
Ale zase netreba podliehať panike, palivový filter sa nemusí meniť tak často ako olejový, mne na všetkých autách doteraz vydržal viac ako 200 tis.km.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

kazdy benzin nejaky filter ma, bud klasiku na vedeni, avsak moze byt aj variante - sucastou sacieho kosa na zostave palivovej pumpy :41c2: , taka kvazi pancuska, ale ten je longlife, to sa bezne nemeni, pripade potreby sa da aj vycistit a pouzit zas...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Thomasl
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 04.10.2009 15:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Thomasl »

áno v ponuke je ,ale od výroby tam byť nemusí,t.j dá sa umiestniť dodatočne do vedenia ,ja som na mojom aute prešiel vedenie kúsok po kúsku a tiež som nič nenašiel,zo súčasnej ponuky pal.filtrov na moje bývalé auto tam vychádza klasický filter do pal.vedenia...
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

ja by som skusil hladat pri zadnej naprave v pravo pri zadnom ramene alebo na torpede v predu pri motore.zalezi rocnik a kw.ja si myslim ze ho urcite ma. :zg282:
Napísať odpoveď

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných