Peugeot 307 - páčka stretávacich a dialkových svetiel

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

schalchen1
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 23.09.2014 17:02
Zdieľať na Facebook

Peugeot 307 - páčka stretávacich a dialkových svetiel

Príspevok od používateľa schalchen1 »

Zdravím Vás
Mám problém s prepínaním zo stretávacich svetiel na dialkové na Peugeote Break 307 1.4 HDI r.v. 2004.Raz idú a potom nejdú.Páčku musím viackrát mačkať aby sa dialkové rozsvietili.Mal už niekto tento problém?
MilankoDCA
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 16.04.2008 15:35
Bydlisko: okolo TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MilankoDCA »

Pozri foto na nete ako vyzeraju tvoje packy.
Ak su rovnake ako mali 206-ky, tak je to normalne.
Packy na vymenu...
Mne uz takto odisli postupne smerovky a aj prepinanie udajov na palubnom pocitaci :zga28:
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Riešil som to na 206 keď som ju mal. Mne to stačilo rozobrať a napružiť kontakty a vyčistiť kontaktné plôšky na plošnom spoji po ktorých tie kontakty páčkové chodia. Je to dosť mrdka rozobrať a nazad to poskladať ...alebo si to pletiem s opačnou páčkou na stierače...je to už dávno čo som to mal a riešil . Veľakrát odchádza vypínanie smeroviek od volantu, zvykne sa tam odlomiť také plastové vahadielko, ktoré prenáša pohyb od volantu na páčku smeroviek a cez ktoré sa preklápa páčka smeroviek do nulovej stredovej polohy. S tým mal problém tatko na jeho 307ke keď sme ju mali. Možno fakt bude lepšie zohnať nové. Len potom pozor pri výmene na slimák pod volantom. Aby si ho nepretočil a nerozthol sa.
smajchel1
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 25.10.2013 19:41
Bydlisko: Banovce nad Bebravou
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smajchel1 »

packa na vymenu..... je to choroba peugeot&citroen.... vedia to zrepasovat... pozri na bazosi...
mlokec
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 23.11.2014 15:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mlokec »

Vymeniť páčku a máš po prboléme, stáva sa to aj ocovi sa stalo, tiež má 306 break, ale 2.0 hdi :)
peperv
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 07.02.2007 17:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peperv »

Objednaj si novú páčku z činy a máš po starosti, choroba psa, už 3 auta som takto daval dokopy
Napísať odpoveď

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 34 neregistrovaných