Peugeot - Renault - Citroen

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
PavelSD
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 23.11.2007 13:46
Zdieľať na Facebook

Peugeot - Renault - Citroen

Príspevok od používateľa PavelSD »

Zvazujem kupu Partner, Kangoo a Berlingo {5-miestne} jednalo by sa o 1,4 benzin r.v. 1998-2000 moze mi niekto poradit ktory z tychto aut sa oplati najviac pripadne na co si davat pozor pri kupe.
stewo001
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24.01.2008 11:43
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot - Renault - Citroen

Príspevok od používateľa stewo001 »

Cau,kango by som urcite nebral,jazdil som s tym a je to dost poruchove auto.Radsej by som sa rozhodoval medzi partnerom alebo berlingom
janik1300cm3
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 24.08.2006 22:42
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot - Renault - Citroen

Príspevok od používateľa janik1300cm3 »

Francuza by som osobne nekupil Ziadneho.Moj nazor.Ale kamarat ma Partnera sice 1,6HDI ale nejde to zle.Na Kangoo sa mi jedine pacili brzdy...Francuzov EE:6: :11:
PavelSD
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 23.11.2007 13:46
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot - Renault - Citroen

Príspevok od používateľa PavelSD »

Neviem, sa mi zda nieco zivsie ako 1,9D a bude to na kratke - dlhe trasy tak 60/40 a budget je tak do 150.000,-SK ale keby bolo viac tak urcite HDi potrebujem auto na rok dva potom dufam vymena ...
rostikzv
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 10.05.2007 12:38
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot - Renault - Citroen

Príspevok od používateľa rostikzv »

No tu určite vyhráva citroen, poprípade peugeot ale v káždom prípade sa vyhni kúpe renaultu a to bôž nie s dieslovým motorom s označením dci!!!
Papek23
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 21.10.2007 21:00
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot - Renault - Citroen

Príspevok od používateľa Papek23 »

no moje skusenosti jazdil som na kango 1.4 benzin: dobre brzdy a dobre sprevodovana prevodovka cize aj v kopcoch to ide ale vypracovanost interieru nie bohvie co sem tam nieco nejde a tak.no a druhe je peugeot partner 1.9D: interier lepsi ako kango motor ziaden sprinter ale ak sa rozbehne tak to ide:-) ale zato sila cize aj nalozeny ide dobre no a k tomu spotreba je dobra ja som siel na nom ostrejsou jazdou a bolo to do 6 litrou.inac partner a berlingo je identicke auto len su kusok zmeny vo vyzore ale technika je ta ista
fifo87
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 25.01.2008 23:10
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot - Renault - Citroen

Príspevok od používateľa fifo87 »

no, ja som jazdil na firemnom kangu 1,4 ale podla toho co chces na nom vozit,lebo podla mna je to slaby motor na tazke naklady,potom by som bral peugeot partner
locarno
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 17.03.2007 17:33
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot - Renault - Citroen

Príspevok od používateľa locarno »

Servus. Co hovoris na Opel Combo? Mi uz mame druhu, na prvom sme najazdili 170tis bez najmensej poruchy a to sme ju vobec nesetrili. Splatili sme lízing a zobrali druhu, pretoze sme boli 100% spokojný. Podotýkam ze obe boli díesle, prva 1.7DTI, teraz mame 1.7CDTI a uz vyse 100tis km.
PavelSD
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 23.11.2007 13:46
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot - Renault - Citroen

Príspevok od používateľa PavelSD »

no combo vyzera dobre ale na zaciatok hladam aj nieco sem tam pre rodinu ale dik za tip..
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných