Peugeot Partner 1,4 1999

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mikulasbednar@gmail.co
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 26.08.2015 07:37
Zdieľať na Facebook

Peugeot Partner 1,4 1999

Príspevok od používateľa mikulasbednar@gmail.co »

Ahojte, poprosím Vás o radu mám peugeot partner 1,4 benzín, po otočení klúča stále počuť palivové čerpadlo že ťahá benzín aj ked nie je naštartované, je to normálne?
A ešte mám jednu otázku nejde mi načitať riadiaca jednotka motora cez diagnostiku. Píše že nanaviazaná komunikácia s RJ motora. Môže byť zlá RJ? Ďakujem za pomoc
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

u francuza je vsetko normalne.ako dlho mas to auto ze si a toho prekvapeny.mozno niekto nieco tam uz rieisl s elektrikou.diagnostika bus mas zly soft alebo kabel alebo nejaky elm.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

s tym cerpadlom je to normalne..embečky to robia ked otvorim iba soferove dvere a ani klucik neni v zapalovani.cerpadlo dotlaci tlak do sustavy.
mikulasbednar@gmail.co
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 26.08.2015 07:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mikulasbednar@gmail.co »

Auto mám asi pol roka nevšímal som si to čerpadlo .Včera mi ešte začalo aj auto trhať pri pridávaní plynu na štvrtom stupni ako keby ho niečo dusilo nechce ísť do otáčok.Keď stlačím plyn na podlahu až potom sa rozbehne, môže byť zlé to čerpadlo? RJ motora mi nejde načítať tak neviem či to môže byť čerpadlom alebo RJ
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

JA teda neviem ale čo si tak všímavam autá tak som nadobudol pocit že po zapnutí spínačky klúčikom do polohy pred štartom čerpadlo natlačí a vypne (a zapne a ide nepretžite ak sa naštartuje) .Ale je možné že nedokáže natlakovať na potrebný tlak a preto beží furt a preto aj ten popisovaný problém , alebo možno že len blbne tlakový ventil čo udržuje tlak v systéme a vracia prebytočné palivo nazad spiatočkou do nádrže .
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

neuvadzas km.okolo 200-250 tis sa to cerpadlo zodere..to je jedna varianta...druha-vymenil si paliv. filter?ja len ci ho dokaže pretlacit.aj to sa mi už stalo.jeden pan na nom urobil 90 tis km :d :D a že nejde auto :40bd:
mikulasbednar@gmail.co
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 26.08.2015 07:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mikulasbednar@gmail.co »

Km to už má požehnane ale bol menený motor ktorý môže mať cca 200.000. A môže to robiť že na troch stupňoch ide normálne a na ďalších dvoch trhá? To čerpadlo som nepozeral tak skúsim ho dať von a dám vedieť. Zatiaľ ďakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných