Peugeot Boxer 2017 - neregeneruje dpf

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cherokee
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 23.09.2009 16:30
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot Boxer 2017 - neregeneruje dpf

Príspevok od používateľa cherokee »

mhlavaty: ano a prave preto nerozumiem preco sa kazdy pozastavuje nad dpf-kom ked problem je uplne niekde inde😊
FUTURA 29
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot Boxer 2017 - neregeneruje dpf

Príspevok od používateľa FUTURA 29 »

a co tak skusit regeneraciu v premavke,za jazdy?
cherokee
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 23.09.2009 16:30
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot Boxer 2017 - neregeneruje dpf

Príspevok od používateľa cherokee »

futura29: nutenu? ta sa da spustit pocas jazdy? som bol v tom ze nie. lebo sama sa spustit nechce.
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot Boxer 2017 - neregeneruje dpf

Príspevok od používateľa avelmak »

cherokee-kto tu pisal ze nerobia s chemikaliou?Ja som len pisal,ze chemikalia do systemu nepatri,dpf treba vypalovat.Vypalovanie robime aj my,a cuduj sa svete,netreba po namontovani este vyparovat,ako si to ty pisal.Inak ja te nechapem,cez ss piseme,riesime spolu termostat,atd,a tu verejne si proti mne.Stokrat som ti pisal,ze si skontroluj skutocnu teplotu motora,nie cez budiky,ale skutocnu.3 krat si mi pisal ze to nevies ze ci aj skutocnosti je studeny.nato uz fakt nemam slov.Tak potom kto tu je mudry?
cherokee
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 23.09.2009 16:30
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot Boxer 2017 - neregeneruje dpf

Príspevok od používateľa cherokee »

avelmak: vobec to nebolo pisane proti tebe, to nepatrilo na teba, ved vzdy jasne pisem nick uzivatela na zaciatku prispevkou komu ho adresujem... takze nechapem reakciu preco by som mal byt mudri. treba citat komu vzdy odpovedam, nie si domyslat 🙄

aj toto video som poslal smarikovi ked nikdy nevidel vyplachovat dpf

https://youtu.be/W8hv08FSpQE

teplota motora a na budikoch je totozna. a 3 krat som to urcite nepisal, netreba byt zase arogantny.
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot Boxer 2017 - neregeneruje dpf

Príspevok od používateľa achada »

Cistit DPF mokrou cestou je jedna vec, vysusat kvapalinu z neho za behu motora, namontovany na aute, je vec druha.
cherokee
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 23.09.2009 16:30
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot Boxer 2017 - neregeneruje dpf

Príspevok od používateľa cherokee »

achada: tak mi to povedali v servise, ze ho treba nahodit, nechat odpojene cidla od dif. tlaku a nastartovat na pol h. nic viac a nic menej som neriesil, pisem to co mi bolo povedane. staci??
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot Boxer 2017 - neregeneruje dpf

Príspevok od používateľa achada »

Mne staci az-az. :-)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot Boxer 2017 - neregeneruje dpf

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Vysúšanie na aute už poslalo veľa filtrov na onen svet,YT občas dáva rady k "nezaplateniu"
cherokee
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 23.09.2009 16:30
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot Boxer 2017 - neregeneruje dpf

Príspevok od používateľa cherokee »

mhlavaty: ale to mi povedali v servise kde cistia filtre! ja som si to nevymyslel, co ma tom kazdy nechapete pre boha?? po nastartovani isla z vyfuku para, alebo ako to nazvat... tak tam asi zostane vzdy nejaka tekutina ked robia preplach nie? kludne vam poslem cislo na ten servis a sa mozte snimi porozpravat....
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot Boxer 2017 - neregeneruje dpf

Príspevok od používateľa avelmak »

cherokee-ty nechapes nas.Jedna vec co oni povedali,ty si to aj robil,lebo si myslel ze to takto ma byt.To neide proti tebe,ale proti tomu chlupemu systemu,odparovat na aute.A termostat je druha vec,a tretia ze dpf vobecnemusi byt funkcny,ak je napriklad prasknuty od pary,vody,atd.Chapes?Cize to moze mat suvis,ze sa to upcha skor.
cherokee
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 23.09.2009 16:30
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot Boxer 2017 - neregeneruje dpf

Príspevok od používateľa cherokee »

avelmak: aha, uz chapem. no tak teraz to bolo cistene prvy krat na masine a tu chybu to pisalo davno pred tym. cistit sa davalo az teraz kedze neregeneroval sam.ale chyba uz je jasna, je to termostat.
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot Boxer 2017 - neregeneruje dpf

Príspevok od používateľa smarik »

cherokee napísal: 18.12.2021 08:49 smarik: necisti sa chemikaliou??🤣🤣🤣 to skor ty tu pises vtip, akoze doteraz co boli tie masiny na cistenie dpf co tam pumpovali "vodu" a vzduch to bolo co? pokus o vtip? https://youtu.be/W8hv08FSpQE
asi si budu vsetky firmy co doteraz preplachovali dpf robit z ludi vtip ze🤦🤦
original diagnostika? a to je aka? snad len hella gutmann nieje cina🤦🤦 nechapem taketo reakcie... len na smiech vam tu je kazdy kto sa tu snazi nieco sa spytat. naco je tu potom to forum? jaj, na posmesky a na buchanie sa do prs ako by som to a tamto ja urobil ako majster sveta.... zbohom
Nie. To dpf sa cisti pulzujucim horucim vzduchom. Mokra cesta je cesta do pekla. A este potreba dosusat je uplny nonsens. Jedna kvapka vody dokaze nadobro pochovat DPF. Vodna para sposobi trhliny v strukture filtra.

Hella nie je original doagnostika pre PSA. Original je DIAGBOX.

A v podstate je mi jedno co si myslis, ak neznesies kritiku chod sa vyplakat do kuta.
cherokee
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 23.09.2009 16:30
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot Boxer 2017 - neregeneruje dpf

Príspevok od používateľa cherokee »

tak to mi je ta luto kamo ked povazujes urazanie za kritiku😉 viem ze ludia ako ty si nedovidia ani na spicku nosa a musia mat pravdu aj keby co bolo🤷🤷 ale tak je to take slovenske ze👌😊😊
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot Boxer 2017 - neregeneruje dpf

Príspevok od používateľa achada »

Vsetkym je jasne kto tu vyplakava, uraza sa a nechape, len ty si lietadlo.

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných