peugeot 407 1.6hdi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ewanqo
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 29.02.2008 08:38
Zdieľať na Facebook

peugeot 407 1.6hdi

Príspevok od používateľa ewanqo »

servus na co treba davat bacha pri kupe 407my a ci ten motor na to auto staci???
auto4you
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 30.06.2008 13:43
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

407 1,6 HDI

Príspevok od používateľa auto4you »

Dobrý večer,
pri tomto motore je potrebné sledovať stav oleja abz ho bolo dostatok, inak nie je problematický motor a doslova technici s Peugeotu v SR tvrdia že je kvalitnejší ako 2,0HDI. Máme v ponuke voz s týmto motorom a moja skúsenosť - kultúrny a vyvážený chod, na bežné vozenie bohate postačuje a nebráni sa vôbec i športovejšej jazde čomu nasvedčuje i výkon 80kW, dobrý ťah od nízkych otáčok, v neposlednom rade vynikajúca spotreba 4,5l / 100km, nízka zákonná poistka!

Link na náš Peugeot 407 1,6 HDI:
http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=683490

S pozdravom
Boris Novák
AUTO 4 YOU
ILAVA - KOŠECA
Pao222
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24.09.2008 09:20
Zdieľať na Facebook

Peugeot 407

Príspevok od používateľa Pao222 »

Zdravím ťa.

Chcel by som len toľko vlastnil som Peugeot 407 1,6HDI a čo sa týka motora bol
fakt schopný aj ked spotreba ktorú udáva pán predomnou je asi pekna blbosť ja som s nevošiel ani do 5,5l na 100km. pri razantnejšej jazde som mal spotrebu cca: 7,4l na 100km. A najväčší problém je zotrvačník ktorý už od nova pri vypnutí motora celý hrkoce.
A zo skúsenosti servisného technika Peugeotu Žilina sa zhruba u každeho tohto modelu mení zotrvačník pri cca: 50000km a neni to zrovná lacná záležitosť pokial neni auto v záruke cca: 45 000Sk. Takže do tohto modelu by som určite nešiel bol som rád ked som sa ho zbavil a kúpil Peugeot 407 2,0HDi je to neporovnatelne lepšie auto a hlavne lepšia spotreba vďaka 6 stupňovej prvodovke. Nehovoriac o tom že už sa nemusím hanbiť ked auto vypínam na parkovisku plnom ludí ktoré nesklpe ako stará herka.

Takže odporúčam jedine Peugeot 407 2,0HDI alebo 2,2 HDI

Zostávam s pozdravom.
Paťo
Napísať odpoveď

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných