peugeot 406 HDI 160PS

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

feripeugeot406
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 21.11.2008 11:14
Zdieľať na Facebook

peugeot 406 HDI 160PS

Príspevok od používateľa feripeugeot406 »

ahoj :3c90:
Naposledy upravil/-a feripeugeot406 v 28.11.2008 17:42, upravené celkom 2 krát.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

To bude tým chipom na 160PS :D Už len s tvojho nadpisu je zrejmé že nemáš v hlave všetko v poriadku....
Teraz neviem či si to nahnal zo 110PS verzie alebo 90PS verzie a ešte tam máš aj tachograf
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:D :D :D :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
martinfx
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 06.12.2007 09:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinfx »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

martinfx napísal::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: quote]Prepáč ale na tú tvoju odpoved sa nedá nereagovať...
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Prepáč vôbec som si nevšimol čo si sa pýtal , ospravedlnujem sa ti.
Teraz k tvojej odpovedi : Citujem " vypadlo mi na pristrojovke pri budikoch denne pocitadlo " , no a teraz odpoved, jasné že ked ti odtial vypadlo , tak to nemá kontakt a preto ani za jazdy sa tam nemenia údaje , stačí ho zasunúť naspäť a malo by to fungovať tak ako predtým
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
martinfx
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 06.12.2007 09:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinfx »

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kollega36
Príspevky: 199
Dátum registrácie: 14.11.2007 14:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kollega36 »

ivko1 napísal:Prepáč vôbec som si nevšimol čo si sa pýtal , ospravedlnujem sa ti.
Teraz k tvojej odpovedi : Citujem " vypadlo mi na pristrojovke pri budikoch denne pocitadlo " , no a teraz odpoved, jasné že ked ti odtial vypadlo , tak to nemá kontakt a preto ani za jazdy sa tam nemenia údaje , stačí ho zasunúť naspäť a malo by to fungovať tak ako predtým
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Neviem teda co kde zasuvas ty :lol: ja by som najprv pozrel konektory a potom by som siel domov nieco niekde zasuvat :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 65 neregistrovaných