Peugeot 307 - NFU elektrika

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sheggy2213
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 03.03.2011 11:36
Zdieľať na Facebook

Peugeot 307 - NFU elektrika

Príspevok od používateľa sheggy2213 »

Zdravím mam taky problem
Začalo to tym že mi auto nechcelo naštartovať. Vôbec netočilo nebolo počuť ani starter baterka bola dobrá tak som myslel že to je chyba starteu. Premeral som ho s vsetko bolo v poriadku tak som skúsil naštartovať znova a šlo .
Po nejakých 50km jazdy mi vybehla chyba nabíjania o minutu chyba ABS airbagov .. vianočný stromček ..
Potom ked som uz myslel že nedojdem ani domov lebo svetla svietili uz len ako kahanec tak som vypol zapol svetla a vsetke kontrolky prestali svietiť a auto šlo akoby nic .
Na dúhy den znova naštartovalo a po chvíli zas vianočný stromček na palubovke .
Dakujem za rady ????
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Velmi caste poruchy bsi alebo bsm jednotiek.Najprv skontorlovat napajanie,kontakty hlavne na poistkovej skrinke a potom kracatdalej.
salamander8
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 28.10.2014 12:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salamander8 »

za mna to bude nejaka chyba v kontaktoch v elektrike napajania abs, na diagnostiku ste nedavali?
sheggy2213
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 03.03.2011 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sheggy2213 »

Skusim teda prečistiť kontakty . Pred nedávnom som menil agregát cize môže byt že mechanik zle dotlačil kontakty .
To pred nedávnom som menil abs cidlo .
Jericho
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 27.09.2006 16:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jericho »

to vážne popisuješ, že ktorý deň, po kolkých kilometrov ktorá kontrolka sa ti rozsvietila...a takú "maličkosť si zabudol pripomenúť, že si prednedávno menil agregát, aj snímač ABS? :d :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných