Peugeot 301

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vanieldana
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 08.05.2013 19:43
Zdieľať na Facebook

Peugeot 301

Príspevok od používateľa vanieldana »

Zdravim.
ma niekto skusenosti s autom 301 peugeot ? Uvazujem o kupe nizsej strednej triedy - benzinak do 14 000 e a o 301 - 1.6 benzin som cital ze sa oplati kupit. Zaujimaju ma nazory, skusenosti. Auto by som pouzival vacsinou mesto, cesty 1. triedy, sem tam dialnice.

dakujem
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

301 nezapadá do kategórie nižšia stredná trieda. Je to trošku väčšie, ako kategória "malé auto", lebo má hrb na zadku (teda kufor) a o niečo natiahnutý rázvor, aby bolo vzadu primerane miesta na nohy. Ale nižšia stredná to nie je. Do nej spadá napr. Toyota Auris, Peugeot 308, Citroen C4, Ford Focus, Mazda 3, Renault Megane a pod.

Tieto autá hojne využívajú taxikári, podobne ako aj Daciu Logan, priameho konkurenta tristojednotky.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
samsoon
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 07.04.2017 11:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa samsoon »

ja keby mam kupovat, tak do 301 nejdem, viezol som sa v nej viackrat a pohodlne auto mi to zrovna nepride ale to je moj nazor :41c2: 308 ta sa mi uz pozdava o nieco viac, sice som sa viezol v combi verzii, ale fajn auto, na moje prekvapenie, aj vzadu relativne dost priestoru
vanieldana
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 08.05.2013 19:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vanieldana »

Zaradenie 301 do triedy nizsia stredna som len tipoval. Videl som porovnania 301 s daciu logan, myslel som ze to bude patrit do tych lacnejsich skupin. Len ma nova 301 zaujala novym designom a za 13 500 € su v ponuke 1,6 benzinaky s automatom. a dostacujucou vybavou. Zaujimalo by ma nazor majitelov, ktory uz 301 pouzivaju s benzinom. Skusenosti s najazdenymi km. Ci moze mat nejake muchy aj nove auto.
dakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných