Peugeot 206 1.4i 55kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

krtek
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 06.06.2017 21:03
Zdieľať na Facebook

Peugeot 206 1.4i 55kw

Príspevok od používateľa krtek »

Zdravím, chcem sa spýtať či nemáte niekto skúsenoati s tým, že pri zohriatom motore mi to klepe ak nemám zošlapnutú spojku... ked mam neutral strašne to klepe ale hned ako zoslapnem spojku tak je ticho... za studena to nerbí.. može to byť spojkové ložisko alebo skor zotrvačník???
krtek
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 06.06.2017 21:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krtek »

super toto ma velmi potesilo.. lebo keby to je zotrvacnik tak by ma to vyslo dost draho
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Toto auto skončí na vrakovisku s tým zotrvačníkom,ktorý tam vo výrobe namontovali.poznajúc trochu tie prevodovky mám ale obavu,že problém bude práve v nej a ložisko....vylúčiť sa nedá,ale vsadil by som iba 10% na ložisko a 90 na prevodovku.Prajem nech má laki pravdu.
pajtyi
Príspevky: 413
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Bude to to iste ako umna.Tak isto sa to chova.Za studena ticho a ked je teply tak na volnobehu strasne klepe.Umna to robi prevodovka.Sice mam 1,1ku ale asi velky rozdiel nieje v prevodovkach.
krtek
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 06.06.2017 21:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krtek »

Hej hej nenapadlo mi ze tam je jednohmota v 1.4 lebo viem ze 2.0 uz su dvojhmotne zotrvacniky.. no uvidim dvaja mi mechanici mi hned ako to poculi povedal ze spojkove lozisko ale ze najlepsie by bolo vymenit spojku.. a ked sa to rozoberie uvidi sa ci treba aj prevodovku.. zajtra sa to ide rozobrat tak uvidime.. kazdopadne vam vsetkym dakujem..
Napísať odpoveď

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných