Passat B6 Tdi 96KW

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

berzerker
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 15.03.2008 22:45
Zdieľať na Facebook

Passat B6 Tdi 96KW

Príspevok od používateľa berzerker »

Zdravim, u nas vo firme mame PASSAT, ktory chce firma predat ... mozem ho kupit za ccc 3000 evri, ale ... ma nabehane 300 864 KM, je to 2003 rocnik . . do 180 tisic servisovane v AUDI potom pod vrbami :D --- menena prevedovka z nejakej buracky . . agregat suchy, ziaden olej .. pravy setlomet, teda xenon svieti na chuja ... oplati sa mi ho kupovat za takuto cenu? Podvozok, je OKA ... ked dam cca 3 000 evri, kolko mi do nho bude treba este zainvestovat? rozvody su presvihnute uz o 20 000KM .. cize rozvody, olej, filtre . . . sli by ste do toho? inac vybava maximalna ... a spojka tiez uz bola menena . . :3c90:
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

kup ho a predaj dalej . ..
zarobíš :d :D
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Okrem teba to auto tu na fóre nikto nevidel, preto každý čo by niečo napísal bude len hádať ako to auto vyzerá, tým pádom ťa bude len zavádzať. Zober si mechanika nech sa na to pozrie, potom ti povie čo na tom aute treba robiť, čiže zistíš koľko ťa bude to auto stáť. Toto je myslím najschodnejšia a najlogickejšia cesta.
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

bbbr napísal:Okrem teba to auto tu na fóre nikto nevidel, preto každý čo by niečo napísal bude len hádať ako to auto vyzerá, tým pádom ťa bude len zavádzať. Zober si mechanika nech sa na to pozrie, potom ti povie čo na tom aute treba robiť, čiže zistíš koľko ťa bude to auto stáť. Toto je myslím najschodnejšia a najlogickejšia cesta.
nesuhlsím . .
na Slovensku predá Passat 2003 TDI čko
behom tyždna za 5000 € ako nič !!!!!

ver tomu :-)
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

LOCHNESS napísal:
bbbr napísal:Okrem teba to auto tu na fóre nikto nevidel, preto každý čo by niečo napísal bude len hádať ako to auto vyzerá, tým pádom ťa bude len zavádzať. Zober si mechanika nech sa na to pozrie, potom ti povie čo na tom aute treba robiť, čiže zistíš koľko ťa bude to auto stáť. Toto je myslím najschodnejšia a najlogickejšia cesta.
nesuhlsím . .
na Slovensku predá Passat 2003 TDI čko
behom tyždna za 5000 € ako nič !!!!!

ver tomu :-)
Nevidel si ho nevieš ako vypadá interiér exteriér, možno je poškrabané, rozbité čelné sklo...
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

.........takze si to zratajme 300 tis km je nic na ten motor ......... no ale zakladne veci olej/cca 50€/ + filtre/cca40€/ + rozvody/cca 220€/ + predna naprava /v pripade ze uz klepoce cca 330€ + vymena naplni /ako klima , servo, brzdova kvapalina , prevodovi olej.....atd/ cca 70€ a k tomu vsetkemu robota ??? € cize komplet cca 680€ + ??? € robota ..... a este som neratal ten na figu xenoniak .....
berzerker
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 15.03.2008 22:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa berzerker »

LOCHNESS napísal:
bbbr napísal:Okrem teba to auto tu na fóre nikto nevidel, preto každý čo by niečo napísal bude len hádať ako to auto vyzerá, tým pádom ťa bude len zavádzať. Zober si mechanika nech sa na to pozrie, potom ti povie čo na tom aute treba robiť, čiže zistíš koľko ťa bude to auto stáť. Toto je myslím najschodnejšia a najlogickejšia cesta.
nesuhlsím . .
na Slovensku predá Passat 2003 TDI čko
behom tyždna za 5000 € ako nič !!!!!

ver tomu :-)

PREDAM ZA 5000 aj s tymi KM???? neverim .... Interier je max zachovaly, zvonku mensie chybycky na laku, ale da sa ... problem je, ze TURBO nebolo od zaciatku .
menene, cize asi dalsia investicia, vsak??? :zg282: aby som nezabudol a aby nebolo malo tak papiere su na policii, nakolko clovek predomnou presvihol i STK ....
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

jasné chlapci . . teraz ste vymenovali všetko aby bolo auto tip top na 100% . .
ALE !
kolko tých najlepšie sa predavajucich a vysnívaných aut menom PASSAT - je v takom stave ?

neriešte veci a nehovorte že tu na SR nikto nekupi passat TDI 2003 za 5000 € - v takom stave aké je :-)
simie69
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 11.09.2007 19:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa simie69 »

Kúp, stoč na 143276 km, urob základné veci aby to išlo a predaj ďalej ;)
simie69
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 11.09.2007 19:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa simie69 »

A ešte btw. B6 sa s 96 kW nerobil. Asi máš na mysli B5.5 ;)
multijet
Príspevky: 135
Dátum registrácie: 23.10.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa multijet »

Nero 5 napísal:A este B 6 ma predsa retaz,takze to by som menil az keby som ju pocul.
pochybujem ze B5,5 Tdi 96kW ma retaz.... pre zadavatela temy nerozmyslaj kup to a predas dalej. Passat tdi je ikona na Slovensku, ked das dobru cenu a stocis ludia sa ti o to pobiju. A za tie peniaze co zarobis si kupis lepsie auto....
tomiq07
Príspevky: 190
Dátum registrácie: 14.04.2008 20:00
Bydlisko: KE-okolie/PN/BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomiq07 »

multijet napísal:
Nero 5 napísal:A este B 6 ma predsa retaz,takze to by som menil az keby som ju pocul.
pochybujem ze B5,5 Tdi 96kW ma retaz.... pre zadavatela temy nerozmyslaj kup to a predas dalej. Passat tdi je ikona na Slovensku, ked das dobru cenu a stocis ludia sa ti o to pobiju. A za tie peniaze co zarobis si kupis lepsie auto....
STOCIS!!! kolko ludi sa ohana tym ze sa tu vo velkom stacaju autaa a neviem co.. a vy mu este odporucte aby to stocil... prajem vam aby ste aj vy mali stocene auto :) tak jak moja octa :) na displeji 212 000 a boh vie kolko v reali :) auto ide vsetko jak ma tak ma je fuk po cisle :) akurat mi oznamuje kedy idem menit olej :) howgh :zg282:

pre autora: kludne kupis, porobis zakladne veci a v poho predas :) aj tak zarobis a aj ked tam nechas tie origo km co su :)
raji
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 04.05.2010 09:43
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raji »

s tymi km to podla mna preda dost tazko. nechcem nikoho urazat, ale vsetci vieme, ako je to na slovenskom trhu s jazdenkami. kazdy chce lacno auto v plnej vybave, top stave a s minimum kilometrami. samozrejme ked ten passat stoci na 160k km, kazdy tomu bude naivne verit a bude sa tesit ako dobre kupil, aj ked tam maximalne len vymeni olej a nic neurobi...samozrejme najdu sa aj vynimky, ale tych je bohuzial fakt malo, nie kazdy rozmysla...
berzerker
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 15.03.2008 22:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa berzerker »

simie69 napísal:A ešte btw. B6 sa s 96 kW nerobil. Asi máš na mysli B5.5 ;)

ma to TDI a "DI" je cervene ... klinki na net a uvidis, ze 96KW sa robili ... je to B6 COMBI 2003
berzerker
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 15.03.2008 22:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa berzerker »

tomiq07 napísal:
multijet napísal:
Nero 5 napísal:A este B 6 ma predsa retaz,takze to by som menil az keby som ju pocul.
pochybujem ze B5,5 Tdi 96kW ma retaz.... pre zadavatela temy nerozmyslaj kup to a predas dalej. Passat tdi je ikona na Slovensku, ked das dobru cenu a stocis ludia sa ti o to pobiju. A za tie peniaze co zarobis si kupis lepsie auto....
STOCIS!!! kolko ludi sa ohana tym ze sa tu vo velkom stacaju autaa a neviem co.. a vy mu este odporucte aby to stocil... prajem vam aby ste aj vy mali stocene auto :) tak jak moja octa :) na displeji 212 000 a boh vie kolko v reali :) auto ide vsetko jak ma tak ma je fuk po cisle :) akurat mi oznamuje kedy idem menit olej :) howgh :zg282:

pre autora: kludne kupis, porobis zakladne veci a v poho predas :) aj tak zarobis a aj ked tam nechas tie origo km co su :)
Jo, ale ja bych ho rad uzival ... no tie KM ma odradzaju ... ze uz casom zacne rad radom odchadzat ... a budem musiet love do teho vrazat ....

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 75 neregistrovaných