Passat B5-05/2005 - 1,9 TDI Variant 96kW-Chvenie motora

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kapitanpali
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.03.2009 11:56
Zdieľať na Facebook

Passat B5-05/2005 - 1,9 TDI Variant 96kW-Chvenie motora

Príspevok od používateľa kapitanpali »

Ahojte.
Poprosil by som o radu. Pri vyšších rýchlostiach - nad 120 km/h - sa začne chvieť motor/vibrovať/ a to aj keď už nepridávam, ale chcem znížiť rýchlosť a pustím plyn. Stalo sa na diaľnici a robí to nepravidelne. Je to zotrvačník alebo trysky?
Diky za dobrú radu.[/b]
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

moj nazor je skor vstrekovace..inak sa spytam..robi to aj na stvorke pri urcitych otackach? a potom na patke tiez?

120, to je cca 2400 otacok..toto si odskusaj,ak to robi,ja davam hlas vstrekovacom...
alpiners2
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 02.10.2006 22:19
Bydlisko: Rimavská Sobota
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alpiners2 »

tipoval by som konektory na vstrekovačoch. treba ich dať dole, trochu stlačiť a nacvaknúť. mne to robilo ale na voľnobehu, teraz to už je ok.
kapitanpali
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.03.2009 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapitanpali »

scorpi4 napísal:moj nazor je skor vstrekovace..inak sa spytam..robi to aj na stvorke pri urcitych otackach? a potom na patke tiez?

120, to je cca 2400 otacok..toto si odskusaj,ak to robi,ja davam hlas vstrekovacom...
cauko, nie len na sestke a pri vyssich rychlostiach, ale ten zvuk dost brutal...
kapitanpali
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.03.2009 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapitanpali »

500 napísal:Na mieste ti to neroby?
ahoj, len pri zaradenej rychlosti a na sestke...a samozrejme za jazdy... :3906:
MatusSPCREW
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 11.05.2009 21:40
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MatusSPCREW »

Ja som behal na golfe 4 1.9Tdi aj mne to robilo pri vyssich otackach ale tie vybracie sli od agregatu a nakoniec to bola utrhnuta sruba na silenbloku takze tak skus kuknut ci nahodou......daj vediet potom co to bolo
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

aha, tak to vstreky nebudu..skor to bude naozaj nieco s poloosou,alebo pripadne nejaky silentblok...aj ked ten by vybroval stale..nie len pri jednej rychlosti..ale to aj poloos...skus vytocit piaty stupen do rovnakych otacok..potom by to mohla byt poloos..alebo ma este napada,ze by to mohli byt zle pneu..vyskakane..alebo si mozno stratil zavazie na kolese niektorom..no,tazko to takto posudzovat..tych zavad tam moze byt viac..a aj spolu..a budu sa kopit,ked sa to neodstrani cim skor
MatusSPCREW
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 11.05.2009 21:40
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MatusSPCREW »

scorpi4 napísal:aha, tak to vstreky nebudu..skor to bude naozaj nieco s poloosou,alebo pripadne nejaky silentblok...aj ked ten by vybroval stale..nie len pri jednej rychlosti..ale to aj poloos...skus vytocit piaty stupen do rovnakych otacok..potom by to mohla byt poloos..alebo ma este napada,ze by to mohli byt zle pneu..vyskakane..alebo si mozno stratil zavazie na kolese niektorom..no,tazko to takto posudzovat..tych zavad tam moze byt viac..a aj spolu..a budu sa kopit,ked sa to neodstrani cim skor
No takto nevybrovalo mi to stale len pri vysokych otackach a pri vacsej rychlosti takze tak no .......nehovorim ze to budu tie silenbloky ale nech sa kukne ved tym nic nestrati
kapitanpali
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.03.2009 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapitanpali »

scorpi4 napísal:aha, tak to vstreky nebudu..skor to bude naozaj nieco s poloosou,alebo pripadne nejaky silentblok...aj ked ten by vybroval stale..nie len pri jednej rychlosti..ale to aj poloos...skus vytocit piaty stupen do rovnakych otacok..potom by to mohla byt poloos..alebo ma este napada,ze by to mohli byt zle pneu..vyskakane..alebo si mozno stratil zavazie na kolese niektorom..no,tazko to takto posudzovat..tych zavad tam moze byt viac..a aj spolu..a budu sa kopit,ked sa to neodstrani cim skor
dakujem vsetym za pomoc, dam to pozriet a dam vediet co to bolo ...pekny vikend... :300f:
kapitanpali
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.03.2009 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapitanpali »

scorpi4 napísal:aha, tak to vstreky nebudu..skor to bude naozaj nieco s poloosou,alebo pripadne nejaky silentblok...aj ked ten by vybroval stale..nie len pri jednej rychlosti..ale to aj poloos...skus vytocit piaty stupen do rovnakych otacok..potom by to mohla byt poloos..alebo ma este napada,ze by to mohli byt zle pneu..vyskakane..alebo si mozno stratil zavazie na kolese niektorom..no,tazko to takto posudzovat..tych zavad tam moze byt viac..a aj spolu..a budu sa kopit,ked sa to neodstrani cim skor
cauko, pneu su nove, diky za rady, dam o pozriet :3906:
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 80 neregistrovaných