passat 1.8T rocnik 99

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Micho777
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 12.10.2006 17:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Micho777 »

brate mily,pocuj dragoo tlmice nakomplet aj s dorazmi s vrchnim ulozenym s prachovkami original nove monroe take ake tma maju ist 100euro NOVEEE.!!!!Vsetky veci na to stoja 5koruuun aspon za taketo smiesne sumy mam ja diely..
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

Micho777 napísal: tlmice nakomplet aj s dorazmi s vrchnim ulozenym s prachovkami original nove monroe take ake tma maju ist 100euro NOVEEE.!!!!Vsetky veci na to stoja 5koruuun aspon za taketo smiesne sumy mam ja diely..
sak jasne, lacne nahrady sa daju kupit za par korun na vw group uplne v pohode. Si myslis, ze s tym monroe si spravil dieru do sveta?
Micho777
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 12.10.2006 17:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Micho777 »

cubicomp,nebu moc mudry dragoo hovoril ze su drahe veci na to nove tak som mu dal priklad..ja som dal autu len to co mu patri tak nemudruj :38eb:
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

a ja som napisal, ze sa daju kupit sice nove ale lacne smejdy. Sak uvidis, ako dlho ti vydryia tie nove tlmice a potom budes mudrovat ty, ked ich budes po 30 tis km vymienat za nove....
Micho777
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 12.10.2006 17:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Micho777 »

:d :D :d :D :d :D :d :D :d :D :d :D :d :D :d :D :d :D dobreeeeee
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

podla tvojich dnesnych otazok ohladom auta a tipov od mechanika je vidiet, ze sa do toho vyznas, takze nema vyznam sa dalej na tuto temu s tebou bavit, sak vlastne ty si dnes nas vsetkych naucil ako treba cistit vyfuk a repasovat za 5 korun prednu napravu. Mohol by si sem chodit davat rady aj castejsie, velmi radi sa niecomu novemu naucime :d :D
Micho777
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 12.10.2006 17:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Micho777 »

dobre ty napravu mam svag ked uz sme pri tom..vsetko je origos
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

nuz, ak si myslis ze swag a monroe montuje vw ako original v prvovyrobe tak neni viac co dodat..... na to su trochu ine firmy, ktore sa montuju na vyrobnej linke
RSM
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 02.11.2009 19:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RSM »

neviem ako vy ale najlepšie je tam dať orig...diely ked chceš aby to bolo ok...tym lacnym by som velmi neveril ja som daval všetko orig a nebol problem
priklad:::raz som sa nechal prehovoriť na ine brzd platničky len koli cene a kamarat mi povedal že som urobil chybu a mal pravdu!!ked kupiš orig...vydržia 60-70 tisic a neorig...vymeniš 3-krat pri tolko km!!takže nakoniec zaplatiš ešte viac ako za orig!!!no a z pred... napravou by som to neriskoval radšej orig::aby si potom nelutoval!!!

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: martinovic a 68 neregistrovaných