Parrot CK3100

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lizbetin@mail.vstecb.c
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 22.01.2015 11:42
Zdieľať na Facebook

Parrot CK3100

Príspevok od používateľa lizbetin@mail.vstecb.c »

Dobry den, nasiel som na bazare na predaj pouzity Parrot CK 3100, ale predavajuci pise, ze bohuzial uz nevie, z akeho auta to bolo... Chcem sa opytat, je to predsa jedno, ved je to univerzalne,ci sa mylim? Diky za odpoved.
jofozo
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 22.11.2007 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jofozo »

Pravdepodobne myslel to ze nevie aká je tam káblovacka. Ak to vytiahol z toyoty tak káble nebudú sedieť do škody. Budeš musieť kúpiť potom také aké potrebuješ. Parot ma v základe ISO konektory.
lizbetin@mail.vstecb.c
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 22.01.2015 11:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lizbetin@mail.vstecb.c »

Ouki dikes,... napisal mi, ze je to asi z Octavie 2, len si nepamata. Ja to potrebujem na Golfa 6-koveho, tak by to teoreticky mohlo sediet...
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

jofozo napísal: Ak to vytiahol z toyoty tak káble nebudú sedieť do škody.

To je jedno na akom aute to bolo, podstatné je aby si to mal kompletné.
S káblovačkou auta to nemá nič spoločné, jedine že keď chceš využívať reproduktory od rádia, tak sa musíš napojiť na rádio, ak má piny na to pripojenie. Inak musíš použiť separátny reproduktor, v takom prípade to je iba pripojené na napätie.
Montoval som to kedysi synovi do Zafiry, už si detaily nepamätám, aj auto je už predané, ale tie vývody na originálnom Opláckom rádii neboli na základnom konektore.
lizbetin@mail.vstecb.c
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 22.01.2015 11:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lizbetin@mail.vstecb.c »

No je to tento kus... https://www.sbazar.cz/bembas/detail/619 ... rot-ck3100

tie konektory vyzeraju, ze by mohli byt na VW...[/img]
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroslav114 »

Parrot ma ISO konektory ktoré len napojis medzi rádio a káblový zväzok , už len mikrofón musíš vytiahnuť niekde pri strop ,,, aj originál rádio by malo mat ISO konektory , no treba sa presvedčiť , Opel ma iné konektory ako ISO , majú svoje no radšej predtým vytiahni rádio a pozri si konektory
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: tomas-927 a 2 neregistrovaní