Parrot 3200 LS - problém - miesto PIN dáva P

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Parrot 3200 LS - problém - miesto PIN dáva P

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Nazdar chlapci, viete mi pomôcť.

Kúpil som auto so zabudovaným parrot 3200 LS nemám k tomu žiadne papiere, tak si neviem rady.

Štandardne, by nemal byť problém pridať telefón, štandardne. Mne však miesto zobrazenia PIN na parrote napíše iba P. Dočítal som sa, že je to možné odstrániť aktualizáciou zariadenia parrot. Lenže aj aktualizácia pomocou bluetooth vyžadujé zadanie PIN a klasika zobrazí iba P.

Vraj by sa to malo dať aktualizovať nejakým káblom via. Koncovku to má ako VGA, je to v podstate VGA ? Kde by som mohol takýto kábel kúpiť a potom kde to zapojiť, lebo ten parrot nemá nejaký viditeľný výstup. Kde by som ho mal hľadať nejaký konektor, alebo nejaké USB sa nedá, skrátka skúste nejako poradiť. Ak viete niekoho odporúčiť z PO na niečo také, tak by som vás poprosil o tel číslo.

Ďakujem.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

30 libier ?? Tak to radšej dajakého čo ten kábel má, a dám mu love len za prehratie softu :-)

Takže kašleme na kábel, kto to vie spraviť ? :-)
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

tak pre mňa je ten kábel zbytočný :-) Raz použijem a tým som skončil :-)

12 volt v KE sa tvári, že je servisné, alebo predajné miesto parrot. Tak tam skúsim zavolať, čo povedia :-)

Ale si kúpim z lidel-a kúpim za 10 € handsfree :-)
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

rýchlo zstíš že telefonovanie cez Parrot alebo cez nejaký klumprt z lidla sú dve rozdielne veci.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

ale teraz nevolám z ničoho ... to je asi horšie :zga27:
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

To je zase pravda, ide ma trafiť, keď vidím všetkých tých pakov, sediacich v milionových autách a s telefónom na uchu, lebo to by už bola investícia nad ich rozpočet, zaobstarať si HF do auta.
Prešiel som sám postupne od všelijakých lacných šumítok na slnečnej clone, cez HF zastrknuté do zásuvky 12V v prístrojovke, ale kvalitná, fixne montovaná HF sada, pripojená na reproduktory jednoznačne stojí za tie náklady.
Ak keď je ešte jedno riešenie. Kamarát v aute často telefonuje ale nechcel HF. Prilepili sme preto vedľa volantu držiak na telefón, on ho tam založí vždy keď nastúpi do auta a keď mu zvoní telefón, zapne na ňom hlasitý odposluch a priznám úprimne, sám som bol prekvapený, že ako to funguje.
Naposledy upravil/-a wilz v 15.01.2016 19:45, upravené celkom 1 krát.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

mńa to serie, že to mám a nemôžem to používať. Tiež takto fungujem, že mám hlasitý odposluch a na podložke v aute. Ale, treba stíšiť rádio, zapnúť hlasité a až tak môžem fungovať !!!

Dajak to skúsim poriešiť :-) Prinajhoršom kúpim kábel :-)
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Kujon ries to ako ja...na telefone je aj cervene tlacitko.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

:-) to je dobre :-) až toľko času netrávim v aute, žeby som to nemohol zrušiť :-)
rudy3124
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24.03.2015 16:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudy3124 »

viem spravit
debo123525
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 17.02.2021 16:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa debo123525 »

Zdravim vas uz neviem co mam robit ale mam v pasate zamontovany parot 3200 LS a neda sa mi to sparovat daval som vela kodov roznich a furt sa mi neda peipojit poradte mi dakujem do predu za radu
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: raza1111 a 61 neregistrovaných