Parkovanie v "jame"

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
shaggy95
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 15.07.2016 09:52
Zdieľať na Facebook

Parkovanie v "jame"

Príspevok od používateľa shaggy95 »

Dobrý den. Chcem sa opýtať , pri bytovke je obmedzene parkovanie no jedno miesto sa mi predsa ušlo. Nie som s toho nadšený kedze je to v jame ale budiš. Otazka teda znie môže to nejak ovplivnit funkčnosť auta? Je to vlasne prepadnutí asfalt cca 15-20 cm diera v ktorej permanente stoji voda. Jedno koleso je na rovnej ceste a druha je v tej diere. Vsimol som si ze mi volant taha do pravej strany. Tak či to nemoze byt kvoli tomu. Diky za odpovede :300f:
shaggy95
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 15.07.2016 09:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa shaggy95 »

Nie je to moje inak by som to riesil :3035:
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Parkuj raz predkom dopredu a raz dozadu .Tak sa ti kolesá,min.dve, budú striedať.
leos
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 24.11.2014 11:32
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leos »

Ten priestor, to miesto, ked nie je tvoje tak to neznamena, ze sa mas uspokojit s hentym. Osobne by som tu jamu vyrovnal, myslim, ze ten cas a peniaze co do toho das sa ti vratia, auto sa ti odvdaci ;-).
bandik587
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 18.10.2017 11:42
Bydlisko: Nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandik587 »

aj ked to nie je tvoje, podla mna to nie je az tak velka investicia, aby si si to nemohol provizorne vyrovnat. parkujes tam predsa svoje auto, nie? tak aspon mne by teda na tom trocha zalezalo
ernoldo
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 18.01.2017 11:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ernoldo »

No pre auto to nie je uplne najlepsie, ja by som tiez navrhoval tu dieru nejako opravit, mozno len za vedro strku tam vysypat nech to aspon trochu pomoze.
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

leos napísal:Ten priestor, to miesto, ked nie je tvoje tak to neznamena, ze sa mas uspokojit s hentym. Osobne by som tu jamu vyrovnal, myslim, ze ten cas a peniaze co do toho das sa ti vratia, auto sa ti odvdaci ;-).
Bez vedomia majitela pozemku nemoze dat ani strk.Legalne.Ak to zabetonuje a vyrovna,zacne tam parkovat niekto druhy a potom co?Si chalan bude narokovat peniaze za suchy beton?
Ako pisal Makrela a flek bude tvoj.
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Prinajhoršom sprav jamu aj pre druhé koleso ,keď ináč nechceš
adamik00
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 12.10.2016 09:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adamik00 »

Rovno aj na všetky 4. Bol by som zvedavý, kto by sa len tak sťažoval, že som mu zasypal jamu, teda opravil jeho majetok :)
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

40kg betonu stoji kolko? 2,50e? V principe chapem ze nechces zveladovat cudzie, ale za tych par susnov chranis svoje.. Ked nechces investovat , tak to tam parkuj na “kant”.. Kolesa budu v pohode.. :d :D
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných