Parkovacia zabrana

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

xyzed9
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 14.03.2023 18:03
Zdieľať na Facebook

Parkovacia zabrana

Príspevok od používateľa xyzed9 »

Zdravim, potreboval by som poradit s vyberom parkovacej zabrany. Som tu prvy raz a vidim, ze akekolvek inzeraty su zakazane a neviem ako sa to spytat bez uvedenia nejakych konkretnych ktore su dostupne na trhu, tak by som sa chcel aspon poradit, aky typ je podla vas najlepsi, pripadne s cim mate dobre skusenosti, ako taku zabranu vybrat. Kupovat cisto len na zaklade obrazka z netu ked nevidim uplne ako kvalitne je vyhotovenie je tazke, no chcel by som nejaku kvalitnejsiu, ktoru by nemohol len tak lahko hocikto cudzi poskodit.

Napadlo ma ze by bolo vhodne nieco co ma viac ukotveni ako nejaky obycajny stlpik. Nemusi byt nevyhnutne automaticka, skor mi ide o odolnost. Mozno nieco taketo

Obrázok

vdaka
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Re: Parkovacia zabrana

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Ahoj

Žiadna parkovacia zábrana nie je dobrá.

Dôvod : každá sa pri poškodení už nedá používať.

Treba rátať s tým že sa do toho buchne , nacúva....
Janota Rudo
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Re: Parkovacia zabrana

Príspevok od používateľa Janota Rudo »

Riešil som to minulý rok a nakoniec som sa rozhodol že kúpim lacnú parkovaciu zábranu podobnú tej na obrázku od firmy Gude a stalo to okolo 30€.Som s ňou za rok používania spokojný a vymeniť by si zaslúžil iba dodávaný zámok.
Ak ti ju bude niekto chcieť zničiť tak ju zničí aj keď bude za 300€.Keby sa to pripadne stalo kúpim takú istú...
Prekvapujúco to bez ujmy prežilo aj prejazdy autom keď sa dcéra učila parkovať...
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Parkovacia zabrana

Príspevok od používateľa seven549 »

ako uz bolo spomenute nabehne do toho auto a mozes to menit.

ja som pred garaz v meste daval obycajnu drevenu europaletu.nikto ju neukradol len sem tam do nej niekto kopol aby spadla.a nechcelo sa ani parkujucim vystupit a posuvat to.prezila vsetko aj ked na nu nacuvala dodavka.
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných