volkswagen passat chip tuning

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dogg
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 04.02.2007 12:52
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dogg »

Poradi ti najskor a najlepsie odbornik, ktory chipuje auta. Tu ti budu vypisovat iba amatery a deti o tom co si myslia a co poculi. Odbornik ti predsa na chip da aj zaruku nie? Ja som si uz nechal 2 auta chipovat v ProfiTuningu a vzdy som bol spokojny. Rozsah nachipovania vzdy zavisel od stavu mojho auta...takze ci ti ho nachipuje na 14-160PS zalezi od stavu auta...
mtm7777
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 22.10.2008 11:40
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: volkswagen passat chip tuning

Príspevok od používateľa mtm7777 »

daj si chip na 150k a 376 nm,mam s tym skusenosti a bohate to postačí,otec to ma s prednym nahonom a stane sa nekedy že aj na pätky zažmurka ASR,a spotreba okolo 6,5. 410NM je moc,ja by som sa bál že niečo odíde,a určite by to dymilo jak lokomotíva
tibi7
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 27.08.2008 14:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tibi7 »

Nazdar. Ja mám dobré skúsenosti s firmou Profituning.sk Dal so si tam chipovať Š - Octavia. Myslím že najlepšie sa poradiť s najakým odborníkom...link ...http://www.profituning.sk/html/vw_passa ... 0k_b5.html Skús...a uvidíš..
crocop
Príspevky: 160
Dátum registrácie: 08.09.2008 14:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa crocop »

urcite ries iba renomovanych upravcov...slovenski mm, profi, maxmot..., zahranicni mtm, skn, abt, B+B...
peto.hanakovic
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 27.10.2008 12:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto.hanakovic »

ak Ti môžem poradiť, jednoznačne rieš chip spolu s brzdou. pred chipovaním si daj auto odmerať, rovnako aj po. je totiž strašne veľa chlapcov, čo radi oje.bávajú v súvislosti s nárastom výkonu. a skôr sa zameraj na odborníkov, poznám pár ľudí, ktorí chceli ušetriť a dopadlo to tak, že po pár tisícoch km zháňali nové turbá. :3c90: zvlášť pozor na 130PS PD, tie sú háklivé, najviac by som to dal spraviť na 160-165 koní, viac už je riskantné... :3020: ak budeš mať záujem, poznám človeka, ktorý robí kvalitnú robotu, sám som mal od neho chipnutý Passat a teraz A3. :2f93:
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

130PS verzia má už vačšie turbo ako slabšie verzie (115/110), čiže turbo by mohlo mať akú takú rezervu, ale myslím že si to odskáče najskôr spojka
Lipo46
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 24.04.2007 16:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lipo46 »

skus pozriet steinbauer. tam ti daju skrinku pred riadiacu alebo tak nejak a ak mas auto firemne tak tento zasah je zvratny kedykolvek. proste len vypnes a hotovo. mame to na A3 2.0tdi, pozri na webe ake moznosti maju na tvoje auto.
dusan76
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 03.02.2009 16:15
Zdieľať na Facebook

mozes mi dat kontakt ja by som chcel nacipovat passat

Príspevok od používateľa dusan76 »

peto.hanakovic napísal:ak Ti môžem poradiť, jednoznačne rieš chip spolu s brzdou. pred chipovaním si daj auto odmerať, rovnako aj po. je totiž strašne veľa chlapcov, čo radi oje.bávajú v súvislosti s nárastom výkonu. a skôr sa zameraj na odborníkov, poznám pár ľudí, ktorí chceli ušetriť a dopadlo to tak, že po pár tisícoch km zháňali nové turbá. :3c90: zvlášť pozor na 130PS PD, tie sú háklivé, najviac by som to dal spraviť na 160-165 koní, viac už je riskantné... :3020: ak budeš mať záujem, poznám človeka, ktorý robí kvalitnú robotu, sám som mal od neho chipnutý Passat a teraz A3. :2f93:
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných