Palce dole (hore)

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Palce dole (hore)

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Výsostne sa snažím nezapájať do žabomyších vojen a sprostostí každéého rozmeru.Preto by som poprosil buď celú kravinu z palcovaním zrušiť,alebo ak niekto udelí palec dole napr.mne,nech má tie gule aby napísal v čom so mnou nesúhlasí.To dáva zmysel,o tom sa dá baviť,obhajovať názor.Absolutne ma nezaujímajú palce hore,radil som druhým aj keď žiadne neboli,čiže ma nijak obzvlášť nezaujímajú. Kedže sa snažím písať k veci,prosím aby mi láskavo nesúlad z názorom napísal pán "palcovač" rovno a priamo,kým ma chuť sem chodiť neprestane baviť,lebo už sa deje.Chrapúňov som nikdy nemal rád.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Milan, v tvojom pripade by som tych par cervenych palcov vobec neriesil.. Za vsetko hovori pocet tych zelenych.. To, ze sa vzdy najde niekto, kto sa potrebuje anonymne na niekom vybit je prosty fakt, a zial, vela na tom nezmenime..

Urcite by sme sa medzi sebou inak bavili, keby kazdy vystupuje pod vlastnym menom a nie nejakym nickom a s verejne pristupnym osobnym profilom (adresa, tel. cislo)... Ale k takemuto niecomu sa tu nedopracujes asi ako na ziadnom inom verejnom fore.. Netreba si to proste brat k srdcu, ide len o par samopasnych jednotlivcov...

Pamataj, ze v 99% pripadoch nepoznas vek a mentalnu vybavu prispievajucich ;)

PS: Naposledy som tu riesil hadku 2-3 jednotlivcov a pribudli mi 2 cervene palce.. Kazdemu sa nezavdacis ;)
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

sevas Milanko..,nauc sa prosim ta jednu vec.Je tu nplno ludi.ktori povedzme danej tematike nijako nerozumeju,nevedia ani o co ide a tak si to nahradia aspon skororadostnym stlacenim palca dole,aby si splnili svoju vlastenecku povinnost...
Ja sa zaroven ospravedlnujem bombalinovi,ktoremu som ako prvemu udelil cerveny palec.Zamrzol mi totiz pocitac a tak som don trieskal,ze vzniklo to,co vzniklo...Dufam,ze to nenarusi medzinarodne vztahy...Zasadne nepalcujem a ani nemienim...
Atlas..,ja som meno aj adresu neraz uverejnil,clovek sa za to nemusi hanbit..Rudulinek Stevuska,Krivan 390,96204...,ak ma niekto problem,prosim sa ozvat...
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

Beztak je to zbytočnosť, ktorá len dráždi ľudí. Ale seven je odolný :D
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11354
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

Neriešim som na starom dizajne palce nevidím lol
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Ja som tiež na starom dizajne (chvalabohu ho nezrušili), na tie palce by som sa nevedel pozerať.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Za priaznivých podmienok sa na ne nebude musieť pozerať nikto :4012:
renton
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 12.11.2011 15:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa renton »

palce doporucujem pouzivat vyhradne doma v sukromy ked uz nevladzete :40bd:

milan nic si z toho nerobte, keby mali gule otvorit hubu (prsty) a seriozne zacat argumentovat a diskutovat nebolo by na svete tolko cocotizmu a zloby
ale doba je taka, ze sice mame slobodu slova, no nikto ju radsej nevyuzije aby sa nahodou nedostali do hladacika negativnej pozornosti a preto len anonymne podjebavaju.....
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

renton nemal si na mysli skôr prostredník? lol
kuras
Alfík
Príspevky: 1997
Dátum registrácie: 21.12.2009 21:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kuras »

rudolfo63 napísal:Zasadne nepalcujem a ani nemienim...
Rudolfo, toto ti tu nik nezozerie lol :40bd:

ale je pravda, ze aj mna by zaujimalo, za ktory prispevok som dostal palec dole.. do sukromnej spravy, mozno ani netreba od koho..
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Všade kde to funguje sa to zobrazuje pod konkrétnym príspevkom v podobe skóre, tu to človek vidí iba ak sám dá palec, potom už vidí že dal aj niekto ďalší
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

kuras..,hociktory moderator si to moze overit a moze potvrdit len jedno...Rudulinek palceky zasadne nedava...! :28b7:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Rudko problém ľudí je v tom že im väčšiu radosť pôsobí ak robia zle ako dobre.Pritom aj ich svet by sa zlepšil ak by sa pre vlastný dobrý pocit pridali k tým čo pomáhajú
Dal som zopár kariet a zavrel pár tém za neprístojné písanie ale mal som z toho iba pokazenú náladu.
kuras
Alfík
Príspevky: 1997
Dátum registrácie: 21.12.2009 21:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kuras »

som myslel to ine... palcovanie :-\
niner
Príspevky: 405
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Bydlisko: TN
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niner »

pani cervene palce som zrusil, bol som od zaciatku proti nim, pocas celeho obdobia sme s nimi bojovali, aj vy aj ja, mnohokrat sme dohladavali kto tie cervene palce vo velkom rozdava.. :zg282:

ulahcime si to, vy nebudete dostavat cervene palce, ja nebudem nikoho dohladvat, kartovat a poriadky robit.. ak sa vam daka odpoved paci dajte jej palec hore, ak nie tak to napiste do prispevku a napiste aj preco..

dufam ze mi teraz nebude nikto pisat ze ktory dobrak mu dal tolko zelenych :4090:

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných