Pajero 3,2DiD

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

reds3k
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 05.01.2008 21:24
Zdieľať na Facebook

Pajero 3,2DiD

Príspevok od používateľa reds3k »

ahojte..aky je tento motor..myslim vyrobcu, alebo je to od mitsubishi tento motor??dakujem
hull
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 17.08.2008 20:41
Zdieľať na Facebook

Re: Pajero 3,2DiD

Príspevok od používateľa hull »

reds3k napísal:ahojte..aky je tento motor..myslim vyrobcu, alebo je to od mitsubishi tento motor??dakujem
ano je to mitsubishi motor
reds3k
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 05.01.2008 21:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa reds3k »

spolahlivost??? spotreba?? rocnik 2000-2002
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

reds3k
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 05.01.2008 21:24
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa reds3k »

cicmanec napísal:www.mitsubishiclub.cz
diky ,ale na tom fore toho vela nieje..
rudicar
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 05.05.2007 00:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudicar »

www.pajeroclub.sk , mám a preto píšem s vlastnej skúsenosti motor dobrý trochu hlučnejší ale bol to alebo možno ešte aj je najväčší obsah v 4-vaci čo sa u nás predáva.Spotreba pri mojom Wagone je 8-9 l nafty a s autoprepravníkom 10-12 l.Mám najazdených 300 000km a asi polovica km je najazdená s vozíkom.Odchádzajú tam raz za čas zotrvák,naft.čerpadlo a predné ložiská.Ale zas to nie je pravidlo.Toto som menil Já a viem že sa to raz za čas posralo aj na iných Pajerách 3.2DID.Inak pohodlná obývačka žiadny závodník,najideálnejšia rýchlosť 110-120 km/h.Ale zas keď zapneš vozík ani nevieš že niečo ťaháš.Toto sú moje osobné skúsenosti možno má niekto iné,ale Já nedám naň dopustiť. :2f93:
reds3k
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 05.01.2008 21:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa reds3k »

rudicar napísal:www.pajeroclub.sk , mám a preto píšem s vlastnej skúsenosti motor dobrý trochu hlučnejší ale bol to alebo možno ešte aj je najväčší obsah v 4-vaci čo sa u nás predáva.Spotreba pri mojom Wagone je 8-9 l nafty a s autoprepravníkom 10-12 l.Mám najazdených 300 000km a asi polovica km je najazdená s vozíkom.Odchádzajú tam raz za čas zotrvák,naft.čerpadlo a predné ložiská.Ale zas to nie je pravidlo.Toto som menil Já a viem že sa to raz za čas posralo aj na iných Pajerách 3.2DID.Inak pohodlná obývačka žiadny závodník,najideálnejšia rýchlosť 110-120 km/h.Ale zas keď zapneš vozík ani nevieš že niečo ťaháš.Toto sú moje osobné skúsenosti možno má niekto iné,ale Já nedám naň dopustiť. :2f93:
ja chcem trojdverak..ale spotreba bude asi rovnaka..a predna naprava?? silentbloky,capy,tlmice?? myslim kvalita..kolo stoja rozvody cca?? diky
rudicar
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 05.05.2007 00:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudicar »

Je tam reľaz takže žiadne remeňe,treba dať skontrolovať na hlave je taký klzák na reťaz a ten sa vie predrať a keď spadne do motora urobí to šarapatu,treba si to dať vymeniť a máš pokoj.Predná náprava úplne v pohode aj čapy ale to je spotrebný materiál na to nehľaď.Inak potom tam nedávaj žiadne lacné náhrady (PL,Thaiwan a pod.) lebo potom môžeš nadávať na seba keď Ti to po roku odíde. :2f93:
reds3k
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 05.01.2008 21:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa reds3k »

rudicar napísal:Je tam reľaz takže žiadne remeňe,treba dať skontrolovať na hlave je taký klzák na reťaz a ten sa vie predrať a keď spadne do motora urobí to šarapatu,treba si to dať vymeniť a máš pokoj.Predná náprava úplne v pohode aj čapy ale to je spotrebný materiál na to nehľaď.Inak potom tam nedávaj žiadne lacné náhrady (PL,Thaiwan a pod.) lebo potom môžeš nadávať na seba keď Ti to po roku odíde. :2f93:

pri kolkych kilometroch ti odisoíel zotrvacnik?? kolko to stoji??
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 55 neregistrovaných