Overenie VIN cez VW databazu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

noreason
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 26.10.2013 20:52
Zdieľať na Facebook

Overenie VIN cez VW databazu

Príspevok od používateľa noreason »

Ahojte, je tu niekto kto ma pristup do vw databazy, t.j. pracuje pre vw, pripadne viete o niekom takom?
Potrebujem zistit podla vin, servisne zaznamy auta dovezeneho zo zahranicia.
Dakujem.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

u dovozu to nejde.
bugner
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 11.07.2016 11:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bugner »

seven ma pravdu, nejde to, ja som si tiez chcel takto zistit ked som si chcel doviezt auto, lebo mi tam robi kamarata ale tiez mi vtedy povedal, ze s tymito autami sa to neda
akos1407
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 05.04.2009 14:42
Zdieľať na Facebook

vw vin cislo

Príspevok od používateľa akos1407 »

podla tecnickej a emisnej konrroly/TUV,OEMATIC/
minusik2009
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 06.10.2016 09:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa minusik2009 »

Tiež by som si to potreboval zistiť a myslel som, že by to šlo takto cez niekoho vo VW, akos ako si to myslel? vysvetlíš mi postup?
rudo13
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 09.02.2017 19:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudo13 »

U slovenskej STK a EK cez ích oficiálne stránky to ide bez problémov, určite to ide aj cez zahraničné ale v tom ti neporadím lebo nie som jazykovo zdatný, ale určite to ide aj cez VW európsku databázu ale problém je v tom že pokiaľ sa oficiálne nič nerobí s autom tak nikto ti to robiť nebude, pochop nikto nebude riskovať stratu zamestnania alebo problémy, bezdôvodné lustrovanie čohokoľvek v akýchkoľvek evidenciách štátu alebo firiem je zakázané.
zuzu2
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zuzu2 »

Poslal som ti SS
noreason
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 26.10.2013 20:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa noreason »

Ak sa dohodnem so servisom na kontrole niecoho, zaplatim si servisnu hodinu a pod., vtedy uz bude odvovodnene "lustrovanie" zaznamov?
rudo13
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 09.02.2017 19:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudo13 »

Nie som zamestnanec vw tak presne to neviem ale treba sa informovať za to nič nedáš, moja odpoveď´ bola všeobecná podložená mojim pracovným zaradením.
Thomasl
Príspevky: 508
Dátum registrácie: 04.10.2009 15:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Thomasl »

naposledy som ti zisťoval v 2010,tiež som si doviezol VW z Nemecka a
zisťoval som to cez kamaráta v škodovke a vtedy to šlo..
rasto12a
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 04.02.2007 16:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rasto12a »

Nechapem v čom maš problem.Chod do VW predajne za servisnim technikom a ked je normalny tak ti ukaže komplet hystoriu auta .Ak bolo pravda servisovane vo VW.Ked ti to neukaze v jednej predajni tak skus druhu predajnu moze bit aj Skoda ,Seat.
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keko535 »

Mne v Mercedese bez problémov povedali všetko o aute, ktoré bolo kúpené v Belgicku. Netreba sedieť nad PC, ale treba slušne zájsť do predajne a pekné im vysvetliť co potrebuješ. :2f93:
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

teraz to zistoval kamarat auto z francuzska a prehliadku mu potvrdili aj co bolo kedy menene VW zilina
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Očividne zadávateľ témy sedí doma na prdeli za PC, namiesto toho aby sa zdvihol a išiel do najbližšieho značkového servisu aj s nejakým prezentom a zistil o aute čo potrebuje...
Čo čakáš že to tu vybavíš spoza tvojho monitoru zadara?
By som sa pozrel na toho blba, ktorý by ti to takto cez net len tak zisťoval a ešte aj nakoniec poslal niekde do mailu, aby si sa nemusel nikam unúvať..
Ušetriť prachy na aute z dovozu sa ti páči, ale obetovať 10 eur na flašku, prípadne nejaký iný prezent už nemáš?
čo je toto dnes za dobu... :suicide:
gustino
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 30.05.2016 16:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gustino »

da sa to v pohode zistit, teraz uz na to maju take databazy, ze sa cloveku zatoci hlava len je pravda, ze niekde musia byt dolezity a nepovedia ti, takze mozno toho budes musiet obehat viac ale ja verim, ze narazis na niekoho normalneho kto s tym nebude mat abstolutne ziadny problem, ved snad kazdy kto si takto kupuje auto si to dava takto preverit a odkial by tie informacie mali keby sa to nedalo?
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], Robo07 a 30 neregistrovaných