1 022 492
inzerátov
Pridať inzerát

Overenie VIN cez VW databazu

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Volkswagen fórum
Odpovedať Nová téma
<12
Autor Správa
herin
Povedomá tvár - Favorito (25)
Založený: 26 jún 2008
Nabehané: 2 dní 3 hod 24 min
PríspevokZaslal: 17.07.2017 09:04   
Očividne zadávateľ témy sedí doma na prdeli za PC, namiesto toho aby sa zdvihol a išiel do najbližšieho značkového servisu aj s nejakým prezentom a zistil o aute čo potrebuje...
Čo čakáš že to tu vybavíš spoza tvojho monitoru zadara?
By som sa pozrel na toho blba, ktorý by ti to takto cez net len tak zisťoval a ešte aj nakoniec poslal niekde do mailu, aby si sa nemusel nikam unúvať..
Ušetriť prachy na aute z dovozu sa ti páči, ale obetovať 10 eur na flašku, prípadne nejaký iný prezent už nemáš?
čo je toto dnes za dobu...
Citovať
gustino
Založený: 30 máj 2016
Nabehané: 1 hod 17 min
PríspevokZaslal: 18.07.2017 07:45   
da sa to v pohode zistit, teraz uz na to maju take databazy, ze sa cloveku zatoci hlava len je pravda, ze niekde musia byt dolezity a nepovedia ti, takze mozno toho budes musiet obehat viac ale ja verim, ze narazis na niekoho normalneho kto s tym nebude mat abstolutne ziadny problem, ved snad kazdy kto si takto kupuje auto si to dava takto preverit a odkial by tie informacie mali keby sa to nedalo?
Citovať
cviro123
Legenda - Ford T (598)
Založený: 03 december 2009
Nabehané: 3 mes 28 dní 18 hod
PríspevokZaslal: 18.07.2017 11:15   
Ani mozno nikde nie su dolezity len problem je samotne nakladanie s takymito informaciami ako ich kupujuci slovak vie predlozit velmi hlupo a bez stipky rozumu. Pride ako pan zemegule a otvori si usta naplno odkial, co kde a kto mi povedal a potom majitel auta pride do autorizaku a urobi tam cirkus, ze co to ma znamenat, ze kadejaky somar ma k dispozicii informacie. Kazdy pozna vacsinove jednanie slovakov takze nie je problem vytocit ani kus ladu. A potom sa rozdavanie informacii stopne.

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Volkswagen fórum