Overenie/hodnotenie predajcu kde najdem?

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

m82
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 03.05.2012 20:37
Zdieľať na Facebook

Overenie/hodnotenie predajcu kde najdem?

Príspevok od používateľa m82 »

Dobry den

som tu novy a skusal som hladat vsade. ide o to ze chcem kupit pouzite svetlo na moje auto. Ale chcem som si preverit predajcu ci nahodou nieje spekulant. Lenze v jeho profile ked kliknem na Hodnotenie predajcu tak mi vybehne hlaska
"Užívateľ si nepraje zobrazovať svoje hodnotenia!"

je nejaka moznost si preverit referencie na tohto predajcu?

Dakujem
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nie.
m82
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 03.05.2012 20:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m82 »

Ani tu na Fore nieje nejake sekcia co by sa venovala skusenostiam kupujich s predajcami?
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Nie.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Keď porozmýšľaš možno prídeš aj na to prečo...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

m82 napísal:Ani tu na Fore nieje nejake sekcia co by sa venovala skusenostiam kupujich s predajcami?
Dokonca je to priamo zakázané pravidlami. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Overenie/hodnotenie predajcu kde najdem?

Príspevok od používateľa christiane »

m82 napísal:chcem kupit pouzite svetlo na moje auto.
Chces kupit svetlo alebo sa zaujimas o toho kto ho predava?Kup alebo nechaj tak.Ty potrebujes svetlo,ty mas problem a nie ten co ho predava.To iste by mohol povedat aj predavajuci ze co si zac.
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

A ked mu potom od nejakeho curina dojde kurierom olamane anglicke svetlo, tak mu ho preplatis zo svojho? Lebo hodnotenie predajcov ma presne tento zmysel... Vyvarovat sa kadejakym obabravacom...
A teraz otazka na telo christian... Aj ty patris k skupine co posielaju kramy a smeju sa jak sa niekto nachytal, alebo preco si taky haklivy na jeho otazku...?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Otázka je dobrá, ale na Slovensku nikdy a nikde nefungovala a fungovať nebude (tú paródiu na hodnotenie na Bazoši nerátam).
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

bandit97 napísal:A ked mu potom od nejakeho curina dojde kurierom olamane anglicke svetlo
Ak nie som si istý serioznosťou predajcu tak kupujem osobne, ale drahšie. Ja som nemal problém sadnúť na vlak a ísť do Dečína pre malú prevodovku. Od poliakov cez autofra, a číňani sú relatívne seriozni od prírody.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

bandit97 napísal: A teraz otazka na telo christian...
V zivote som balik neposlal.Skor som veci rozdal alebo predal za srotovu cenu.Ak nieco niekto chcel,nebol problem prist.Aj ja od Nitry do Brezna .
Co sa tyka tych hodnoteni,ako pisal cicmanec.To je parodia,som zvedavy kto tomu veri.A nie som haklivy ale je blbost verit na neake hodnotenie predajcu pokial ho osobne nepoznas.
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

No ja zasa na referencie dam.. Aj ked nakupujem na nejako e-shope, tak sa pozriem ako je hodnoteny kupujucimi, tak isto vyberam aj auto napriklad - ak je vseobecna spokojnost s nejakym modelom/motorm, tak je mensia pravdepodobnost ze stym bude pruser... Presne tak je to aj v tomto. Ak niekto napriklad kupuje vstrekovacie cerpadlo, alebo riadiacu jednotku, prevodovku alebo cokolvek trosku zlozitejsie, tak mi povedzte jak skusite ci vec co lezi pred vami na zemi je v poriadku alebo je k.o.? Necham si poradit, kludne dajte typ ako overim funkcnost automatu...
Referencie na predajcov nemusia zakonite znamenat, ze si od nich nieco objednam na dobierku, moze ist aj o osobne vyzdvihnutie, to si zas nemyslite ze vas nikto neokabati z oci do oci...
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

preto si veci kupujem od poliakov cez allegro, pretože ak kúpim od niekoho, kto má za sebou stovky až tsícky obchodov a má 99,8 % hodnotenie a viac, tak riziko sklamania je prudko minimimalizované. jááj zabudol som.... a lacnejšie ako na slovensku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní